Bundesliga - Németország
szombat, 10.02.2018
14:30
14:30

Eintracht Fr.

Köln
4 - 2
(1 - 0, 3 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Frankfurt am Main |
| Vendég: | Köln |
| Távolság: | 152.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Deutsche Bank Park |
| Befogadóképesség: | 51 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Adi Hutter (Aut) |
| Vendég: | Rene Wagner (Nem) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 4.50 | 1 | 1.19 | 1.95 | |||
| 61% | 26% | 13% | 1.85 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 51% | 49% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-20 | Köln | 0 - 1 | Eintracht Fr. |
| 2017-04-04 | Köln | 1 - 0 | Eintracht Fr. |
| 2016-11-05 | Eintracht Fr. | 1 - 0 | Köln |
| 2016-02-13 | Köln | 3 - 1 | Eintracht Fr. |
| 2015-09-12 | Eintracht Fr. | 6 - 2 | Köln |
| 2015-03-08 | Köln | 4 - 2 | Eintracht Fr. |
| 2014-10-04 | Eintracht Fr. | 3 - 2 | Köln |
| 2011-05-07 | Eintracht Fr. | 0 - 2 | Köln |
| 2010-12-11 | Köln | 1 - 0 | Eintracht Fr. |
| 2010-01-30 | Eintracht Fr. | 1 - 2 | Köln |
| 2009-08-22 | Köln | 0 - 0 | Eintracht Fr. |
| 2009-02-07 | Eintracht Fr. | 2 - 2 | Köln |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 6 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 50% | 42% |
Eintracht Fr. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | Eintracht Fr. | 3 - 0 | Mainz |
| 2018-02-04 | Augsburg | 3 - 0 | Eintracht Fr. |
| 2018-01-26 | Eintracht Fr. | 2 - 0 | Mönchengladbach |
| 2018-01-20 | Wolfsburg | 1 - 3 | Eintracht Fr. |
| 2018-01-13 | Eintracht Fr. | 1 - 1 | Freiburg |
| 2018-01-06 | Eintracht Fr. | 3 - 1 | Erzgebirge Aue |
| 2017-12-20 | Heidenheim | 0 - 0 | Eintracht Fr. |
| 2017-12-16 | Eintracht Fr. | 2 - 2 | Schalke 04 |
| 2017-12-12 | Hamburger | 1 - 2 | Eintracht Fr. |
| 2017-12-09 | Eintracht Fr. | 0 - 1 | Bayern München |
| 2017-12-03 | Hertha Berlin | 1 - 2 | Eintracht Fr. |
| 2017-11-25 | Eintracht Fr. | 0 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 25% |
Köln utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-02 | Köln | 2 - 3 | B. Dortmund |
| 2018-01-27 | Köln | 1 - 1 | Augsburg |
| 2018-01-20 | Hamburger | 0 - 2 | Köln |
| 2018-01-14 | Köln | 2 - 1 | Mönchengladbach |
| 2018-01-06 | Köln | 0 - 0 | Hertha Berlin |
| 2017-12-19 | Schalke 04 | 1 - 0 | Köln |
| 2017-12-16 | Köln | 1 - 0 | Wolfsburg |
| 2017-12-13 | Bayern München | 1 - 0 | Köln |
| 2017-12-10 | Köln | 3 - 4 | Freiburg |
| 2017-12-07 | Crvena Zvezda | 1 - 0 | Köln |
| 2017-12-02 | Schalke 04 | 2 - 2 | Köln |
| 2017-11-26 | Köln | 0 - 2 | Hertha Berlin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 25% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 21 | +35 | 53 |
| 2 | RB Leipzig | 22 | +6 | 38 |
| 3 | Bayer 04 Lev. | 21 | +14 | 35 |
| 4 | B. Dortmund | 21 | +16 | 34 |
| 5 | Schalke 04 | 21 | +6 | 34 |
| 6 | Eintracht Fr. | 21 | +3 | 33 |
| 7 | Augsburg | 22 | +4 | 31 |
| 8 | Mönchengladbach | 21 | -3 | 31 |
| 9 | Hoffenheim | 21 | -1 | 28 |
| 10 | Hannover | 21 | -2 | 28 |
| 11 | Hertha Berlin | 21 | 0 | 27 |
| 12 | Freiburg | 21 | -13 | 25 |
| 13 | Wolfsburg | 21 | -1 | 24 |
| 14 | Stuttgart | 21 | -10 | 21 |
| 15 | Werder Bremen | 21 | -8 | 20 |
| 16 | Mainz | 21 | -13 | 20 |
| 17 | Hamburger | 21 | -13 | 17 |
| 18 | Köln | 21 | -20 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Eintracht Fr. | |
| Köln | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Eintracht Fr. | Köln |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | RB Leipzig | ||
| 3 | Bayer 04 Lev. | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | B. Dortmund | 2 - 2 | 5 - 0 |
| 5 | Schalke 04 | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Eintracht Fr. | - | |
| 7 | Augsburg | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 8 | Mönchengladbach | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Hoffenheim | ||
| 10 | Hannover | 0 - 0 | |
| 11 | Hertha Berlin | ||
| 12 | Freiburg | 1 - 1 | |
| 13 | Wolfsburg | 0 - 1 | |
| 14 | Stuttgart | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Werder Bremen | 2 - 1 | |
| 16 | Mainz | 1 - 0 | |
| 17 | Hamburger | 0 - 2 | |
| 18 | Köln | - |
Liga pozíció
| Eintracht Fr. | Köln | |
| Pozíció | 6 | 18 |
| Pontok | 33 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 16 |
| Pontok | 12 | 5 |
Liga forma
| Eintracht Fr. | Köln | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
6 6 |
3
4 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 4 |
1
2 7 |
Liga gólok
| Eintracht Fr. | Köln | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
23 |
17
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
12 |
6
17 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (190) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (521) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 30% |
Eintracht Fr. következő 6 mérkőzések
| 2018-02-19 | Eintracht Fr. | - | RB Leipzig |
| 2018-02-24 | Stuttgart | - | Eintracht Fr. |
| 2018-03-03 | Eintracht Fr. | - | Hannover |
| 2018-03-11 | B. Dortmund | - | Eintracht Fr. |
| 2018-03-17 | Eintracht Fr. | - | Mainz |
| 2018-04-01 | Werder Bremen | - | Eintracht Fr. |
Köln következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Köln | - | Hannover |
| 2018-02-25 | RB Leipzig | - | Köln |
| 2018-03-04 | Köln | - | Stuttgart |
| 2018-03-12 | Werder Bremen | - | Köln |
| 2018-03-18 | Köln | - | Bayer 04 Lev. |
| 2018-03-31 | Hoffenheim | - | Köln |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.50 | 4.50 |
| Valószínűség | 61% | 26% | 13% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.95 |
| Valószínűség | 81% | 19% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
