League Two - Skócia
szombat, 07.04.2018
15:00
15:00

Edinburgh City

Stenhousemuir
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Edinburgh |
| Vendég: | Stenhousemuir |
| Távolság: | 38.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.39 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.30 | |||
| 30% | 29% | 41% | 1.30 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 80% | 20% | 54% | 46% | 27% | 73% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2017-12-16 | Edinburgh City | 1 - 2 | Stenhousemuir |
| 2017-10-13 | Edinburgh City | 0 - 1 | Stenhousemuir |
| 2017-09-30 | Stenhousemuir | 3 - 0 | Edinburgh City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | |
| 0% | 0% | 100% | 50% | 50% | 0% |
Edinburgh City utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Montrose | 3 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-03-27 | Stirling Albion | 2 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-03-24 | Berwick Rangers | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2018-03-20 | Edinburgh City | 0 - 3 | Clyde |
| 2018-03-17 | Edinburgh City | 2 - 2 | Stirling Albion |
| 2018-03-13 | Edinburgh City | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| 2018-03-10 | Annan Athletic | 2 - 3 | Edinburgh City |
| 2018-02-24 | Edinburgh City | 4 - 0 | Elgin City |
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-02-10 | Edinburgh City | 0 - 0 | Peterhead |
| 2018-02-03 | Clyde | 3 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-01-27 | Edinburgh City | 3 - 2 | Annan Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Stenhousemuir utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Cowdenbeath | 1 - 1 | Stenhousemuir |
| 2018-03-24 | Stenhousemuir | 0 - 2 | Elgin City |
| 2018-03-20 | Stenhousemuir | 1 - 2 | Cowdenbeath |
| 2018-03-13 | Peterhead | 1 - 2 | Stenhousemuir |
| 2018-03-10 | Stenhousemuir | 2 - 3 | Clyde |
| 2018-02-24 | Annan Athletic | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-02-10 | Montrose | 1 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-02-03 | Stenhousemuir | 4 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-01-27 | Elgin City | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-01-13 | Clyde | 0 - 3 | Stenhousemuir |
| 2018-01-06 | Stenhousemuir | 1 - 4 | Peterhead |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 50% | 25% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Peterhead | 32 | +35 | 64 |
| 2 | Montrose | 31 | +14 | 64 |
| 3 | Stirling Albion | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Elgin City | 32 | -3 | 47 |
| 5 | Stenhousemuir | 30 | +7 | 45 |
| 6 | Clyde | 32 | +1 | 45 |
| 7 | Annan Athletic | 32 | +2 | 38 |
| 8 | Edinburgh City | 32 | -19 | 29 |
| 9 | Berwick Rangers | 30 | -27 | 29 |
| 10 | Cowdenbeath | 31 | -27 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Edinburgh City | |
| Stenhousemuir | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Edinburgh City | Stenhousemuir |
|---|---|---|---|
| 1 | Peterhead | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 2 | Montrose | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Stirling Albion | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Elgin City | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Stenhousemuir | 1 - 2 | - |
| 6 | Clyde | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 7 | Annan Athletic | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Edinburgh City | - | 1 - 2 |
| 9 | Berwick Rangers | 3 - 0 | |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 1 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Edinburgh City | Stenhousemuir | |
| Pozíció | 8 | 5 |
| Pontok | 29 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 5 |
| Pontok | 16 | 20 |
Liga forma
| Edinburgh City | Stenhousemuir | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
8 17 |
13
6 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 8 |
5
5 4 |
Liga gólok
| Edinburgh City | Stenhousemuir | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
52 |
46
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
24 |
17
17 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (157) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (439) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.80 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 31% |
Edinburgh City következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Elgin City | - | Edinburgh City |
| 2018-04-21 | Edinburgh City | - | Clyde |
| 2018-04-28 | Peterhead | - | Edinburgh City |
| 2018-07-14 | Clyde | - | Edinburgh City |
| 2018-07-17 | Motherwell | - | Edinburgh City |
| 2018-07-21 | Edinburgh City | - | Queen of South |
Stenhousemuir következő 6 mérkőzések
| 2018-04-10 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-04-14 | Stenhousemuir | - | Annan Athletic |
| 2018-04-17 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-04-21 | Stenhousemuir | - | Montrose |
| 2018-04-24 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-04-28 | Stirling Albion | - | Stenhousemuir |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.39 | 2.10 |
| Valószínűség | 30% | 29% | 41% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.30 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
