I-League - India
vasárnap, 21.01.2018
08:30
08:30

East Bengal

Mohun Bagan
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Calcutta |
| Vendég: | Calcutta |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:30 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.25 | 1X | 1.33 | 1.66 | |||
| 30% | 55% | 15% | 1.33 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.64 | 2.25 | 1.61 | 4.22 | 1.19 | ||||||
| 71% | 29% | 36% | 64% | 17% | 83% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-03 | Mohun Bagan | 1 - 0 | East Bengal |
| 2017-04-09 | Mohun Bagan | 2 - 1 | East Bengal |
| 2017-02-12 | East Bengal | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2016-04-02 | East Bengal | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| 2016-01-23 | Mohun Bagan | 1 - 1 | East Bengal |
| 2015-03-28 | Mohun Bagan | 1 - 0 | East Bengal |
| 2015-02-17 | East Bengal | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2014-03-01 | East Bengal | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2013-11-24 | Mohun Bagan | 0 - 1 | East Bengal |
| 2013-02-09 | Mohun Bagan | 0 - 0 | East Bengal |
| 2012-12-09 | East Bengal | 3 - 0 | Mohun Bagan |
| 2012-02-04 | East Bengal | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 3 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 25% | 0% |
East Bengal utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-16 | Aizawl | 0 - 0 | East Bengal |
| 2018-01-08 | Churchill Broth | 1 - 1 | East Bengal |
| 2018-01-02 | Indian Arrows | 0 - 2 | East Bengal |
| 2017-12-30 | NEROCA | 1 - 1 | East Bengal |
| 2017-12-27 | East Bengal | 1 - 0 | Gokulam |
| 2017-12-22 | Chennai City | 1 - 2 | East Bengal |
| 2017-12-16 | East Bengal | 3 - 2 | Churchill Broth |
| 2017-12-09 | East Bengal | 5 - 1 | Shillong Lajong |
| 2017-12-03 | Mohun Bagan | 1 - 0 | East Bengal |
| 2017-11-28 | East Bengal | 2 - 2 | Aizawl |
| 2017-05-11 | Aizawl | 0 - 0 | East Bengal |
| 2017-05-09 | Chennai City | 0 - 2 | East Bengal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 4 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 33% | 25% |
Mohun Bagan utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-10 | Mohun Bagan | 1 - 2 | Minerva Punjab |
| 2018-01-07 | Mohun Bagan | 2 - 0 | Aizawl |
| 2018-01-02 | Mohun Bagan | 1 - 2 | Chennai City |
| 2017-12-29 | Mohun Bagan | 1 - 1 | Indian Arrows |
| 2017-12-19 | Mohun Bagan | 0 - 0 | NEROCA |
| 2017-12-14 | Mohun Bagan | 1 - 1 | Shillong Lajong |
| 2017-12-10 | Mohun Bagan | 5 - 0 | Churchill Broth |
| 2017-12-03 | Mohun Bagan | 1 - 0 | East Bengal |
| 2017-11-25 | Minerva Punjab | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2017-05-21 | Bengaluru | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2017-05-17 | Mohun Bagan | 3 - 1 | Bengaluru |
| 2017-05-12 | Mohun Bagan | 1 - 1 | Bengaluru |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 33% | 17% |
Tabella I-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Minerva Punjab | 9 | +7 | 22 |
| 2 | NEROCA | 10 | +8 | 21 |
| 3 | East Bengal | 10 | +8 | 19 |
| 4 | Aizawl | 9 | +2 | 14 |
| 5 | Shillong Lajong | 11 | -6 | 14 |
| 6 | Mohun Bagan | 9 | +6 | 13 |
| 7 | Indian Arrows | 11 | -4 | 10 |
| 8 | Chennai City | 11 | -6 | 9 |
| 9 | Gokulam | 10 | -7 | 7 |
| 10 | Churchill Broth | 8 | -8 | 7 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| East Bengal | |
| Mohun Bagan | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | East Bengal | Mohun Bagan |
|---|---|---|---|
| 1 | Minerva Punjab | 1 - 1 | |
| 2 | NEROCA | ||
| 3 | East Bengal | - | |
| 4 | Aizawl | 2 - 2 | |
| 5 | Shillong Lajong | 5 - 1 | |
| 6 | Mohun Bagan | - | |
| 7 | Indian Arrows | ||
| 8 | Chennai City | ||
| 9 | Gokulam | 1 - 0 | |
| 10 | Churchill Broth | 3 - 2 |
Liga pozíció
| East Bengal | Mohun Bagan | |
| Pozíció | 3 | 6 |
| Pontok | 19 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 10 | 1 |
Liga forma
| East Bengal | Mohun Bagan | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 1 |
3
4 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| East Bengal | Mohun Bagan | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
9 |
13
7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
5 |
1
1 |
Teljes statisztika I-League
| Mérkőzések (49) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 37% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (105) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.16 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 65% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 39% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 35% |
| Felett 3.5 | 10% |
East Bengal következő 6 mérkőzések
| 2018-01-30 | East Bengal | - | Minerva Punjab |
| 2018-02-04 | East Bengal | - | Indian Arrows |
| 2018-02-13 | Minerva Punjab | - | East Bengal |
| 2018-02-17 | Gokulam | - | East Bengal |
| 2018-02-24 | East Bengal | - | Chennai City |
| 2018-03-05 | Shillong Lajong | - | East Bengal |
Mohun Bagan következő 6 mérkőzések
| 2018-01-25 | Aizawl | - | Mohun Bagan |
| 2018-02-03 | Shillong Lajong | - | Mohun Bagan |
| 2018-02-07 | Chennai City | - | Mohun Bagan |
| 2018-02-12 | Mohun Bagan | - | Gokulam |
| 2018-02-18 | NEROCA | - | Mohun Bagan |
| 2018-02-27 | Indian Arrows | - | Mohun Bagan |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.00 | 3.25 |
| Valószínűség | 30% | 55% | 15% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.66 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.43 | 2.64 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.43 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.22 | 1.19 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.01 | 1.72 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.01 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-21 04:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
