FNL - Csehország
vasárnap, 29.04.2018
16:00
16:00

České Budějovice

Znojmo
3 - 2
(2 - 2, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ceske Budejovice |
| Vendég: | Znojmo |
| Távolság: | 115.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Strelecky ostrov |
| Befogadóképesség: | 6 746 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.39 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.83 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.25 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 75% | 25% | 50% | 50% | 25% | 75% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Znojmo | 1 - 1 | České Budějovice |
| 2017-03-10 | Znojmo | 1 - 1 | České Budějovice |
| 2016-08-26 | České Budějovice | 1 - 0 | Znojmo |
| 2016-05-13 | České Budějovice | 2 - 2 | Znojmo |
| 2015-10-30 | Znojmo | 3 - 1 | České Budějovice |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | |
| 20% | 60% | 20% | 80% | 40% | 40% |
České Budějovice utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-25 | Vitkovice | 2 - 0 | České Budějovice |
| 2018-04-22 | České Budějovice | 4 - 1 | Banik Sokolov |
| 2018-04-14 | Frydek-Mistek | 1 - 2 | České Budějovice |
| 2018-04-08 | České Budějovice | 1 - 2 | Pribram |
| 2018-04-04 | České Budějovice | 2 - 2 | Varnsdorf |
| 2018-03-30 | Usti nad Labem | 2 - 0 | České Budějovice |
| 2018-03-18 | České Budějovice | 0 - 1 | Olympia Praha |
| 2018-03-09 | Hradec Kralove | 2 - 1 | České Budějovice |
| 2017-11-25 | České Budějovice | 0 - 2 | Vlasim |
| 2017-11-18 | Trinec | 1 - 1 | České Budějovice |
| 2017-11-05 | České Budějovice | 0 - 0 | Pardubice |
| 2017-10-28 | Taborsko | 0 - 0 | České Budějovice |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Znojmo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-25 | Znojmo | 0 - 2 | Trinec |
| 2018-04-21 | Taborsko | 0 - 1 | Znojmo |
| 2018-04-17 | Frydek-Mistek | 2 - 2 | Znojmo |
| 2018-04-13 | Znojmo | 1 - 3 | Pardubice |
| 2018-04-08 | Znojmo | 0 - 1 | Banik Sokolov |
| 2018-03-31 | Opava | 3 - 0 | Znojmo |
| 2018-03-25 | Znojmo | 0 - 0 | Vitkovice |
| 2018-03-18 | Znojmo | 3 - 0 | Usti nad Labem |
| 2018-01-10 | Znojmo | 0 - 1 | Zbrojovka Brno |
| 2017-11-25 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Znojmo |
| 2017-11-17 | Znojmo | 2 - 1 | Olympia Praha |
| 2017-11-05 | Varnsdorf | 3 - 0 | Znojmo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 17% |
Tabella FNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Opava | 24 | +32 | 51 |
| 2 | Pribram | 23 | +20 | 45 |
| 3 | Pardubice | 25 | +14 | 42 |
| 4 | Trinec | 25 | +10 | 42 |
| 5 | Hradec Kralove | 24 | +12 | 40 |
| 6 | České Budějovice | 24 | +10 | 35 |
| 7 | Banik Sokolov | 25 | -5 | 35 |
| 8 | Znojmo | 24 | -8 | 33 |
| 9 | Vlasim | 24 | -1 | 32 |
| 10 | Olympia Praha | 25 | -11 | 29 |
| 11 | Viktoria Zizkov | 24 | -5 | 28 |
| 12 | Varnsdorf | 23 | -6 | 26 |
| 13 | Taborsko | 25 | -11 | 25 |
| 14 | Frydek-Mistek | 24 | -14 | 25 |
| 15 | Vitkovice | 23 | -18 | 21 |
| 16 | Usti nad Labem | 24 | -19 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| České Budějovice | |
| Znojmo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | České Budějovice | Znojmo |
|---|---|---|---|
| 1 | Opava | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Pribram | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Pardubice | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Trinec | 2 - 1 | |
| 5 | Hradec Kralove | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | České Budějovice | - | |
| 7 | Banik Sokolov | 4 - 1 | 2 - 3 |
| 8 | Znojmo | - | |
| 9 | Vlasim | 0 - 2 | |
| 10 | Olympia Praha | 0 - 1 | |
| 11 | Viktoria Zizkov | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Varnsdorf | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 13 | Taborsko | 0 - 1 | |
| 14 | Frydek-Mistek | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Vitkovice | 6 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Usti nad Labem | 2 - 0 | 4 - 0 |
Liga pozíció
| České Budějovice | Znojmo | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 35 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 10 |
| Pontok | 19 | 13 |
Liga forma
| České Budějovice | Znojmo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
8 7 |
9
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 3 |
3
4 5 |
Liga gólok
| České Budějovice | Znojmo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
24 |
28
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
12 |
11
20 |
Teljes statisztika FNL
| Mérkőzések (193) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (530) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.75 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.58 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 31% |
České Budějovice következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Opava | - | České Budějovice |
| 2018-05-13 | České Budějovice | - | Taborsko |
| 2018-05-16 | Pardubice | - | České Budějovice |
| 2018-05-20 | České Budějovice | - | Trinec |
| 2018-05-25 | Viktoria Zizkov | - | České Budějovice |
| 2018-07-22 | České Budějovice | - | Trinec |
Znojmo következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Znojmo | - | Viktoria Zizkov |
| 2018-05-13 | Vlasim | - | Znojmo |
| 2018-05-16 | Znojmo | - | Varnsdorf |
| 2018-05-20 | Olympia Praha | - | Znojmo |
| 2018-05-25 | Znojmo | - | Pribram |
| 2018-07-06 | Mattersburg | - | Znojmo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.39 | 3.75 |
| Valószínűség | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
