IFA Premiership - Észak-Írország
kedd, 06.03.2018
20:00
20:00

Dungannon

Ballymena Utd
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dungannon |
| Vendég: | Ballymena |
| Távolság: | 51.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stangmore Park |
| Befogadóképesség: | 5 000 (600) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.39 | 2.45 | 12 | 1.53 | 1.39 | |||
| 40% | 19% | 41% | 1.30 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 76% | 24% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-17 | Ballymena Utd | 1 - 3 | Dungannon |
| 2017-11-18 | Ballymena Utd | 2 - 1 | Dungannon |
| 2017-10-07 | Dungannon | 2 - 1 | Ballymena Utd |
| 2017-05-08 | Ballymena Utd | 5 - 2 | Dungannon |
| 2017-01-14 | Ballymena Utd | 3 - 2 | Dungannon |
| 2016-11-19 | Ballymena Utd | 1 - 4 | Dungannon |
| 2016-09-03 | Dungannon | 2 - 2 | Ballymena Utd |
| 2016-04-09 | Dungannon | 2 - 4 | Ballymena Utd |
| 2016-02-27 | Ballymena Utd | 2 - 4 | Dungannon |
| 2015-10-24 | Ballymena Utd | 1 - 0 | Dungannon |
| 2015-08-22 | Dungannon | 2 - 0 | Ballymena Utd |
| 2015-04-25 | Ballymena Utd | 1 - 0 | Dungannon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 9 | 7 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 75% | 58% |
Dungannon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-27 | Carrick Rangers | 1 - 0 | Dungannon |
| 2018-02-24 | Dungannon | 2 - 0 | Ballinamallard |
| 2018-02-17 | Ballymena Utd | 1 - 3 | Dungannon |
| 2018-02-10 | Linfield | 0 - 0 | Dungannon |
| 2018-02-03 | Glenavon | 3 - 0 | Dungannon |
| 2018-01-30 | Dungannon | 1 - 1 | Crusaders |
| 2018-01-27 | Dungannon | 1 - 0 | Ards |
| 2018-01-20 | Cliftonville | 3 - 0 | Dungannon |
| 2018-01-13 | Dungannon | 0 - 1 | Coleraine |
| 2018-01-06 | Dungannon | 4 - 0 | Limavady Utd |
| 2017-12-30 | Dungannon | 0 - 0 | Glentoran |
| 2017-12-26 | Ballinamallard | 0 - 1 | Dungannon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Ballymena Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-27 | Ards | 1 - 0 | Ballymena Utd |
| 2018-02-24 | Crusaders | 3 - 1 | Ballymena Utd |
| 2018-02-17 | Ballymena Utd | 1 - 3 | Dungannon |
| 2018-02-10 | Ballymena Utd | 3 - 1 | Cliftonville |
| 2018-02-03 | Ballymena Utd | 2 - 2 | Ballinamallard |
| 2018-01-27 | Ballymena Utd | 2 - 2 | Linfield |
| 2018-01-20 | Ards | 1 - 0 | Ballymena Utd |
| 2018-01-13 | Ballymena Utd | 3 - 0 | Carrick Rangers |
| 2017-12-30 | Ballymena Utd | 3 - 1 | Glenavon |
| 2017-12-26 | Coleraine | 1 - 1 | Ballymena Utd |
| 2017-12-22 | Crusaders | 2 - 1 | Ballymena Utd |
| 2017-12-16 | Ballymena Utd | 3 - 1 | Carrick Rangers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 9 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 75% | 58% |
Tabella IFA Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crusaders | 29 | +56 | 73 |
| 2 | Coleraine | 30 | +38 | 71 |
| 3 | Glenavon | 29 | +38 | 61 |
| 4 | Linfield | 30 | +25 | 55 |
| 5 | Cliftonville | 29 | +17 | 49 |
| 6 | Glentoran | 30 | 0 | 43 |
| 7 | Ballymena Utd | 27 | -6 | 35 |
| 8 | Dungannon | 29 | -17 | 32 |
| 9 | Ards | 30 | -30 | 30 |
| 10 | Warrenpoint | 30 | -30 | 21 |
| 11 | Carrick Rangers | 30 | -41 | 17 |
| 12 | Ballinamallard | 29 | -50 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dungannon | |
| Ballymena Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dungannon | Ballymena Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Crusaders | 0 - 4 | 3 - 1 |
| 2 | Coleraine | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Glenavon | 0 - 3 | 4 - 0 |
| 4 | Linfield | 0 - 4 | 1 - 0 |
| 5 | Cliftonville | 0 - 4 | 1 - 0 |
| 6 | Glentoran | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Ballymena Utd | 2 - 1 | - |
| 8 | Dungannon | - | 2 - 1 |
| 9 | Ards | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Warrenpoint | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 11 | Carrick Rangers | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Ballinamallard | 2 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Dungannon | Ballymena Utd | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 32 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 10 |
| Pontok | 20 | 9 |
Liga forma
| Dungannon | Ballymena Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
5 15 |
10
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 7 |
2
3 8 |
Liga gólok
| Dungannon | Ballymena Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
40 |
42
48 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
23 |
12
20 |
Teljes statisztika IFA Premiership
| Mérkőzések (176) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 18% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (549) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.12 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.53 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 34% |
Dungannon következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Warrenpoint | - | Dungannon |
| 2018-03-17 | Crusaders | - | Dungannon |
| 2018-03-23 | Dungannon | - | Glenavon |
| 2018-03-31 | Warrenpoint | - | Dungannon |
| 2018-04-03 | Glentoran | - | Dungannon |
| 2018-04-07 | Dungannon | - | Carrick Rangers |
Ballymena Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Ballymena Utd | - | Coleraine |
| 2018-03-13 | Ballymena Utd | - | Larne |
| 2018-03-17 | Ballymena Utd | - | Warrenpoint |
| 2018-03-20 | Cliftonville | - | Ballymena Utd |
| 2018-03-23 | Glentoran | - | Ballymena Utd |
| 2018-03-26 | Ballymena Utd | - | Ballinamallard |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.39 | 2.45 |
| Valószínűség | 40% | 19% | 41% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.39 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-06 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
