Championship - Skócia
szombat, 25.11.2017
15:00
15:00

Dunfermline

Dumbarton
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dunfermline |
| Vendég: | Dumbarton |
| Távolság: | 70.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | East End Park |
| Befogadóképesség: | 11 380 |
| Méretek: | 105 x 64 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.75 | 7.00 | 1 | 1.08 | 2.75 | |||
| 49% | 34% | 17% | 1.39 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 77% | 23% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-26 | Dumbarton | 0 - 4 | Dunfermline |
| 2017-04-15 | Dumbarton | 0 - 2 | Dunfermline |
| 2017-03-04 | Dunfermline | 5 - 1 | Dumbarton |
| 2016-10-29 | Dumbarton | 2 - 2 | Dunfermline |
| 2016-08-06 | Dunfermline | 4 - 3 | Dumbarton |
| 2013-03-23 | Dunfermline | 3 - 4 | Dumbarton |
| 2013-01-05 | Dumbarton | 0 - 1 | Dunfermline |
| 2012-11-24 | Dunfermline | 4 - 0 | Dumbarton |
| 2012-09-15 | Dumbarton | 0 - 2 | Dunfermline |
| 2009-08-01 | Dumbarton | 0 - 5 | Dunfermline |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 1 | 9 | 7 | 7 | |
| 80% | 10% | 10% | 90% | 70% | 70% |
Dunfermline utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Dunfermline | 1 - 1 | Greenock Morton |
| 2017-11-18 | Queen's Park | 1 - 4 | Dunfermline |
| 2017-11-04 | Falkirk | 1 - 1 | Dunfermline |
| 2017-10-28 | Inverness | 1 - 0 | Dunfermline |
| 2017-10-21 | Dunfermline | 3 - 1 | Livingston |
| 2017-10-14 | Queen of South | 0 - 0 | Dunfermline |
| 2017-10-07 | Falkirk | 2 - 0 | Dunfermline |
| 2017-09-30 | Dunfermline | 1 - 3 | Dundee United |
| 2017-09-23 | Brechin City | 0 - 3 | Dunfermline |
| 2017-09-16 | Dunfermline | 3 - 0 | St. Mirren |
| 2017-09-09 | Greenock Morton | 3 - 2 | Dunfermline |
| 2017-08-26 | Dumbarton | 0 - 4 | Dunfermline |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Dumbarton utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | Dumbarton | 1 - 0 | Elgin City |
| 2017-11-11 | Dumbarton | 2 - 0 | Raith Rovers |
| 2017-11-04 | Brechin City | 0 - 1 | Dumbarton |
| 2017-10-28 | Dumbarton | 0 - 2 | Dundee United |
| 2017-10-21 | Greenock Morton | 1 - 1 | Dumbarton |
| 2017-10-14 | Dumbarton | 0 - 2 | St. Mirren |
| 2017-10-06 | Dumbarton | 2 - 1 | Stranraer |
| 2017-09-30 | Livingston | 2 - 1 | Dumbarton |
| 2017-09-23 | Dumbarton | 2 - 1 | Inverness |
| 2017-09-16 | Dumbarton | 2 - 1 | Brechin City |
| 2017-09-09 | Dundee United | 1 - 1 | Dumbarton |
| 2017-09-02 | Dumbarton | 1 - 1 | Connah's Quay |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 4 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 33% | 0% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dundee United | 13 | +5 | 26 |
| 2 | St. Mirren | 12 | +7 | 23 |
| 3 | Dunfermline | 13 | +14 | 22 |
| 4 | Livingston | 12 | +5 | 22 |
| 5 | Queen of South | 12 | +7 | 21 |
| 6 | Greenock Morton | 13 | +2 | 17 |
| 7 | Inverness | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Dumbarton | 12 | -7 | 13 |
| 9 | Falkirk | 13 | -13 | 9 |
| 10 | Brechin City | 12 | -17 | 2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dunfermline | |
| Dumbarton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dunfermline | Dumbarton |
|---|---|---|---|
| 1 | Dundee United | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | St. Mirren | 3 - 0 | |
| 3 | Dunfermline | - | |
| 4 | Livingston | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Queen of South | 1 - 0 | |
| 6 | Greenock Morton | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Inverness | 5 - 1 | |
| 8 | Dumbarton | - | |
| 9 | Falkirk | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Brechin City | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Dunfermline | Dumbarton | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 22 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 13 | 6 |
Liga forma
| Dunfermline | Dumbarton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 3 |
3
4 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 1 |
1
3 2 |
Liga gólok
| Dunfermline | Dumbarton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
13 |
9
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
7 |
5
6 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (62) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (165) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.26 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 68% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 32% |
Dunfermline következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Dundee United | - | Dunfermline |
| 2017-12-09 | Dunfermline | - | Queen of South |
| 2017-12-16 | St. Mirren | - | Dunfermline |
| 2017-12-23 | Dunfermline | - | Brechin City |
| 2017-12-30 | Livingston | - | Dunfermline |
| 2018-01-02 | Dunfermline | - | Falkirk |
Dumbarton következő 6 mérkőzések
| 2017-11-28 | Dumbarton | - | Queen of South |
| 2017-12-02 | St. Mirren | - | Dumbarton |
| 2017-12-09 | Dumbarton | - | Livingston |
| 2017-12-16 | Inverness | - | Dumbarton |
| 2017-12-23 | Dumbarton | - | Falkirk |
| 2017-12-26 | Dumbarton | - | Livingston |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 4.75 | 7.00 |
| Valószínűség | 49% | 34% | 17% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.08 | 2.75 |
| Valószínűség | 73% | 27% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 2.20 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
