Championship - Skócia
péntek, 02.03.2018
19:45
19:45

Dundee United

St. Mirren
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dundee |
| Vendég: | Paisley |
| Távolság: | 117.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tannadice Park |
| Befogadóképesség: | 14 223 |
| Méretek: | 101 x 66 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.29 | 2.89 | 12 | 1.39 | 1.53 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.33 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-29 | St. Mirren | 2 - 0 | Dundee United |
| 2017-11-04 | Dundee United | 2 - 1 | St. Mirren |
| 2017-08-26 | St. Mirren | 3 - 0 | Dundee United |
| 2017-04-22 | Dundee United | 3 - 2 | St. Mirren |
| 2017-03-25 | Dundee United | 2 - 1 | St. Mirren |
| 2017-03-15 | St. Mirren | 3 - 2 | Dundee United |
| 2016-12-24 | Dundee United | 2 - 1 | St. Mirren |
| 2016-10-15 | St. Mirren | 0 - 2 | Dundee United |
| 2015-01-21 | St. Mirren | 1 - 1 | Dundee United |
| 2014-11-01 | Dundee United | 3 - 0 | St. Mirren |
| 2014-08-30 | St. Mirren | 0 - 3 | Dundee United |
| 2014-03-15 | Dundee United | 3 - 2 | St. Mirren |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 9 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 75% | 25% |
Dundee United utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-23 | Livingston | 2 - 1 | Dundee United |
| 2018-02-11 | Aberdeen | 4 - 2 | Dundee United |
| 2018-01-27 | Dundee United | 0 - 3 | Greenock Morton |
| 2018-01-20 | Alloa Athletic | 0 - 2 | Dundee United |
| 2018-01-13 | Dunfermline | 0 - 0 | Dundee United |
| 2018-01-06 | Falkirk | 6 - 1 | Dundee United |
| 2018-01-02 | Dundee United | 4 - 1 | Brechin City |
| 2017-12-29 | St. Mirren | 2 - 0 | Dundee United |
| 2017-12-23 | Dundee United | 3 - 0 | Livingston |
| 2017-12-09 | Greenock Morton | 0 - 2 | Dundee United |
| 2017-12-02 | Dundee United | 2 - 1 | Dunfermline |
| 2017-11-25 | Brechin City | 1 - 1 | Dundee United |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 58% | 25% |
St. Mirren utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | St. Mirren | 1 - 0 | Brechin City |
| 2018-02-17 | Livingston | 4 - 1 | St. Mirren |
| 2018-02-03 | St. Mirren | 2 - 0 | Queen of South |
| 2018-01-26 | Dunfermline | 1 - 2 | St. Mirren |
| 2018-01-20 | Aberdeen | 4 - 1 | St. Mirren |
| 2018-01-13 | Dumbarton | 0 - 2 | St. Mirren |
| 2018-01-06 | St. Mirren | 1 - 0 | Inverness |
| 2018-01-02 | Greenock Morton | 1 - 1 | St. Mirren |
| 2017-12-29 | St. Mirren | 2 - 0 | Dundee United |
| 2017-12-23 | Queen of South | 2 - 3 | St. Mirren |
| 2017-12-16 | St. Mirren | 1 - 0 | Dunfermline |
| 2017-12-09 | Brechin City | 1 - 2 | St. Mirren |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 26 | +19 | 57 |
| 2 | Livingston | 26 | +16 | 49 |
| 3 | Greenock Morton | 26 | +12 | 41 |
| 4 | Dundee United | 23 | +3 | 40 |
| 5 | Dunfermline | 25 | +11 | 35 |
| 6 | Queen of South | 25 | +4 | 35 |
| 7 | Inverness | 24 | 0 | 30 |
| 8 | Falkirk | 26 | -11 | 30 |
| 9 | Dumbarton | 24 | -16 | 21 |
| 10 | Brechin City | 25 | -38 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dundee United | |
| St. Mirren | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dundee United | St. Mirren |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 2 - 1 | - |
| 2 | Livingston | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 3 | Greenock Morton | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Dundee United | - | 2 - 1 |
| 5 | Dunfermline | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Queen of South | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 7 | Inverness | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 8 | Falkirk | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Dumbarton | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Brechin City | 4 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Dundee United | St. Mirren | |
| Pozíció | 4 | 1 |
| Pontok | 40 | 57 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 3 |
| Pontok | 25 | 23 |
Liga forma
| Dundee United | St. Mirren | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
4 7 |
18
3 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
1 2 |
7
2 4 |
Liga gólok
| Dundee United | St. Mirren | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
28 |
47
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
11 |
20
19 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (125) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (325) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 66% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 31% |
Dundee United következő 6 mérkőzések
| 2018-03-06 | Dundee United | - | Queen of South |
| 2018-03-10 | Brechin City | - | Dundee United |
| 2018-03-13 | Queen of South | - | Dundee United |
| 2018-03-17 | Dundee United | - | Inverness |
| 2018-03-20 | Dundee United | - | Queen of South |
| 2018-03-24 | Dundee United | - | Dunfermline |
St. Mirren következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | St. Mirren | - | Dunfermline |
| 2018-03-17 | Queen of South | - | St. Mirren |
| 2018-03-27 | St. Mirren | - | Dumbarton |
| 2018-03-31 | Inverness | - | St. Mirren |
| 2018-04-07 | Brechin City | - | St. Mirren |
| 2018-04-10 | Dundee United | - | St. Mirren |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.29 | 2.89 |
| Valószínűség | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-02 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
