Championship - Skócia
kedd, 03.04.2018
19:45
19:45

Dundee United

Dumbarton
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dundee |
| Vendég: | Dumbarton |
| Távolság: | 116.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tannadice Park |
| Befogadóképesség: | 14 223 |
| Méretek: | 101 x 66 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.75 | 8.50 | 1X | 1.05 | 3.00 | |||
| 46% | 32% | 22% | 1.05 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 71% | 29% | 44% | 56% | 23% | 77% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Dumbarton | 0 - 2 | Dundee United |
| 2017-09-09 | Dundee United | 1 - 1 | Dumbarton |
| 2017-04-29 | Dundee United | 2 - 2 | Dumbarton |
| 2016-12-31 | Dumbarton | 1 - 0 | Dundee United |
| 2016-10-22 | Dundee United | 2 - 1 | Dumbarton |
| 2016-08-13 | Dumbarton | 1 - 0 | Dundee United |
| 2013-08-28 | Dumbarton | 2 - 3 | Dundee United |
| 2001-09-24 | Dundee United | 3 - 0 | Dumbarton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Dundee United utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Greenock Morton | 1 - 1 | Dundee United |
| 2018-03-27 | Inverness | 1 - 0 | Dundee United |
| 2018-03-24 | Dundee United | 1 - 1 | Dunfermline |
| 2018-03-20 | Dundee United | 2 - 3 | Queen of South |
| 2018-03-17 | Dundee United | 1 - 1 | Inverness |
| 2018-03-13 | Queen of South | 1 - 3 | Dundee United |
| 2018-02-23 | Livingston | 2 - 1 | Dundee United |
| 2018-02-11 | Aberdeen | 4 - 2 | Dundee United |
| 2018-01-27 | Dundee United | 0 - 3 | Greenock Morton |
| 2018-01-20 | Alloa Athletic | 0 - 2 | Dundee United |
| 2018-01-13 | Dunfermline | 0 - 0 | Dundee United |
| 2018-01-06 | Falkirk | 6 - 1 | Dundee United |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 33% |
Dumbarton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Dumbarton | 0 - 3 | Livingston |
| 2018-03-27 | St. Mirren | 5 - 0 | Dumbarton |
| 2018-03-24 | Dumbarton | 0 - 1 | Inverness |
| 2018-03-17 | Brechin City | 1 - 3 | Dumbarton |
| 2018-03-13 | Dumbarton | 1 - 0 | Brechin City |
| 2018-03-10 | Dumbarton | 0 - 1 | Queen of South |
| 2018-02-24 | Falkirk | 0 - 0 | Dumbarton |
| 2018-02-20 | Dumbarton | 0 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-02-17 | The New Saints | 1 - 2 | Dumbarton |
| 2018-02-10 | Greenock Morton | 3 - 0 | Dumbarton |
| 2018-01-27 | Livingston | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2018-01-23 | Peterhead | 2 - 3 | Dumbarton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 30 | +28 | 67 |
| 2 | Livingston | 30 | +19 | 55 |
| 3 | Greenock Morton | 31 | +12 | 47 |
| 4 | Dunfermline | 31 | +15 | 46 |
| 5 | Dundee United | 29 | +3 | 46 |
| 6 | Queen of South | 31 | 0 | 42 |
| 7 | Falkirk | 29 | -6 | 37 |
| 8 | Inverness | 28 | 0 | 35 |
| 9 | Dumbarton | 29 | -22 | 27 |
| 10 | Brechin City | 30 | -49 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dundee United | |
| Dumbarton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dundee United | Dumbarton |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 2 - 1 | 5 - 0 |
| 2 | Livingston | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Greenock Morton | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Dunfermline | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Dundee United | - | 1 - 1 |
| 6 | Queen of South | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 7 | Falkirk | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Inverness | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Dumbarton | 1 - 1 | - |
| 10 | Brechin City | 4 - 1 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Dundee United | Dumbarton | |
| Pozíció | 5 | 9 |
| Pontok | 46 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 7 |
| Pontok | 27 | 15 |
Liga forma
| Dundee United | Dumbarton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
7 9 |
6
9 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 3 |
3
6 5 |
Liga gólok
| Dundee United | Dumbarton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
36 |
19
41 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
16 |
11
17 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (149) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (390) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 68% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 32% |
Dundee United következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Dumbarton | - | Dundee United |
| 2018-04-10 | Dundee United | - | St. Mirren |
| 2018-04-14 | Dundee United | - | Falkirk |
| 2018-04-17 | Brechin City | - | Dundee United |
| 2018-04-21 | Queen of South | - | Dundee United |
| 2018-04-28 | Dundee United | - | Livingston |
Dumbarton következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Dumbarton | - | Dundee United |
| 2018-04-10 | Greenock Morton | - | Dumbarton |
| 2018-04-14 | Inverness | - | Dumbarton |
| 2018-04-18 | Dumbarton | - | Inverness |
| 2018-04-21 | Dumbarton | - | Falkirk |
| 2018-04-28 | Dunfermline | - | Dumbarton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 4.75 | 8.50 |
| Valószínűség | 46% | 32% | 22% |
| 1X @ 1.05 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.05 | 3.00 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-03 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
