1. Liga - Csehország
péntek, 30.03.2018
17:00
17:00

Dukla Praha

Sigma Olomouc
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Prága |
| Vendég: | Olomouc |
| Távolság: | 210.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Juliska |
| Befogadóképesség: | 28 500 (8 150) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.20 | 2.29 | X2 | 1.61 | 1.37 | |||
| 26% | 27% | 47% | 1.37 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 42% | 58% | 22% | 78% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-23 | Sigma Olomouc | 3 - 0 | Dukla Praha |
| 2016-05-06 | Dukla Praha | 2 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2015-11-21 | Sigma Olomouc | 0 - 0 | Dukla Praha |
| 2013-11-30 | Sigma Olomouc | 1 - 2 | Dukla Praha |
| 2013-07-27 | Dukla Praha | 4 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2013-04-26 | Dukla Praha | 0 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2012-11-28 | Sigma Olomouc | 2 - 2 | Dukla Praha |
| 2012-10-31 | Dukla Praha | 0 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2012-10-21 | Sigma Olomouc | 2 - 1 | Dukla Praha |
| 2012-05-12 | Sigma Olomouc | 2 - 1 | Dukla Praha |
| 2011-07-29 | Dukla Praha | 0 - 0 | Sigma Olomouc |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 27% | 36% | 36% | 64% | 55% | 18% |
Dukla Praha utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Banik Ostrava | 1 - 2 | Dukla Praha |
| 2018-03-09 | Dukla Praha | 1 - 3 | Vys. Jihlava |
| 2018-03-02 | Bohemians 1905 | 2 - 0 | Dukla Praha |
| 2018-02-23 | Dukla Praha | 0 - 1 | Jablonec |
| 2018-02-17 | Zlin | 1 - 1 | Dukla Praha |
| 2018-02-01 | Dukla Praha | 1 - 3 | FK Rosztov |
| 2018-01-06 | RB Leipzig | 2 - 0 | Dukla Praha |
| 2017-12-02 | Dukla Praha | 0 - 2 | Teplice |
| 2017-11-24 | Dukla Praha | 4 - 1 | Mlada Boleslav |
| 2017-11-18 | Slavia Praha | 5 - 0 | Dukla Praha |
| 2017-11-04 | Dukla Praha | 3 - 2 | Karvina |
| 2017-10-28 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Dukla Praha |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 6 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 50% | 42% |
Sigma Olomouc utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Sigma Olomouc | 1 - 1 | Karvina |
| 2018-03-11 | Slavia Praha | 3 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2018-03-03 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Slovacko |
| 2018-02-24 | Zbrojovka Brno | 1 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2018-02-18 | Sigma Olomouc | 0 - 0 | Viktoria Plzen |
| 2017-12-02 | Slovan Liberec | 1 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2017-11-26 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Sparta Praha |
| 2017-11-18 | Sigma Olomouc | 2 - 0 | Zlin |
| 2017-11-04 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2017-10-28 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Teplice |
| 2017-10-24 | Sigma Olomouc | 3 - 4 | Jablonec |
| 2017-10-20 | Banik Ostrava | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 2 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 17% | 17% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 20 | +29 | 51 |
| 2 | Slavia Praha | 21 | +25 | 42 |
| 3 | Slovan Liberec | 21 | +9 | 38 |
| 4 | Sigma Olomouc | 21 | +11 | 37 |
| 5 | Jablonec | 21 | +13 | 36 |
| 6 | Sparta Praha | 21 | +11 | 35 |
| 7 | Bohemians 1905 | 21 | +4 | 31 |
| 8 | Teplice | 21 | -1 | 27 |
| 9 | Karvina | 21 | -4 | 23 |
| 10 | Dukla Praha | 21 | -15 | 23 |
| 11 | Vys. Jihlava | 21 | -15 | 22 |
| 12 | Mlada Boleslav | 21 | -12 | 21 |
| 13 | Zlin | 21 | -15 | 21 |
| 14 | Slovacko | 21 | -9 | 20 |
| 15 | Zbrojovka Brno | 21 | -16 | 19 |
| 16 | Banik Ostrava | 20 | -15 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dukla Praha | |
| Sigma Olomouc | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dukla Praha | Sigma Olomouc |
|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 1 - 0 | |
| 2 | Slavia Praha | 3 - 1 | |
| 3 | Slovan Liberec | 1 - 0 | |
| 4 | Sigma Olomouc | - | |
| 5 | Jablonec | 0 - 1 | |
| 6 | Sparta Praha | 0 - 0 | |
| 7 | Bohemians 1905 | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Teplice | 0 - 2 | |
| 9 | Karvina | 3 - 2 | 3 - 5 |
| 10 | Dukla Praha | - | |
| 11 | Vys. Jihlava | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 12 | Mlada Boleslav | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Zlin | 1 - 0 | |
| 14 | Slovacko | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Zbrojovka Brno | 1 - 0 | |
| 16 | Banik Ostrava | 2 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Dukla Praha | Sigma Olomouc | |
| Pozíció | 10 | 4 |
| Pontok | 23 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 6 |
| Pontok | 17 | 12 |
Liga forma
| Dukla Praha | Sigma Olomouc | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 10 |
10
7 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 3 |
3
3 4 |
Liga gólok
| Dukla Praha | Sigma Olomouc | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
37 |
26
15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
10 |
11
12 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (167) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (406) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 21% |
Dukla Praha következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Sparta Praha | - | Dukla Praha |
| 2018-04-14 | Dukla Praha | - | Slovan Liberec |
| 2018-04-21 | Slovacko | - | Dukla Praha |
| 2018-04-27 | Dukla Praha | - | Zbrojovka Brno |
| 2018-05-05 | Karvina | - | Dukla Praha |
| 2018-05-14 | Dukla Praha | - | Slavia Praha |
Sigma Olomouc következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Sigma Olomouc | - | Vys. Jihlava |
| 2018-04-14 | Jablonec | - | Sigma Olomouc |
| 2018-04-21 | Sigma Olomouc | - | Banik Ostrava |
| 2018-04-29 | Teplice | - | Sigma Olomouc |
| 2018-05-05 | Sigma Olomouc | - | Bohemians 1905 |
| 2018-05-12 | Zlin | - | Sigma Olomouc |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.20 | 2.29 |
| Valószínűség | 26% | 27% | 47% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.37 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-30 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
