2. Bundesliga - Németország
vasárnap, 29.04.2018
12:30
12:30

Duisburg

Jahn Regensburg
4 - 1
(0 - 0, 4 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Duisburg |
| Vendég: | Regensburg |
| Távolság: | 464.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Schauinsland-Reisen-Arena |
| Befogadóképesség: | 31 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (13:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.29 | 2.89 | X2 | 1.41 | 1.60 | |||
| 29% | 31% | 40% | 1.60 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.60 | 2.29 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 80% | 20% | 59% | 41% | 39% | 61% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Jahn Regensburg | 4 - 0 | Duisburg |
| 2017-04-01 | Duisburg | 1 - 1 | Jahn Regensburg |
| 2016-10-15 | Jahn Regensburg | 1 - 2 | Duisburg |
| 2014-12-06 | Duisburg | 2 - 0 | Jahn Regensburg |
| 2014-07-26 | Jahn Regensburg | 3 - 1 | Duisburg |
| 2014-01-25 | Jahn Regensburg | 1 - 1 | Duisburg |
| 2013-08-10 | Duisburg | 2 - 1 | Jahn Regensburg |
| 2012-12-16 | Duisburg | 4 - 2 | Jahn Regensburg |
| 2012-08-12 | Jahn Regensburg | 2 - 0 | Duisburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 44% | 22% | 33% | 100% | 56% | 33% |
Duisburg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Erzgebirge Aue | 1 - 3 | Duisburg |
| 2018-04-14 | Duisburg | 0 - 2 | Sandhausen |
| 2018-04-07 | Union Berlin | 0 - 0 | Duisburg |
| 2018-03-31 | Duisburg | 1 - 4 | Kaiserslautern |
| 2018-03-18 | E. Braunschweig | 3 - 2 | Duisburg |
| 2018-03-11 | Duisburg | 1 - 2 | Düsseldorf |
| 2018-03-03 | Holstein Kiel | 5 - 0 | Duisburg |
| 2018-02-24 | Duisburg | 2 - 1 | Ingolstadt |
| 2018-02-18 | Nürnberg | 3 - 1 | Duisburg |
| 2018-02-10 | Duisburg | 2 - 2 | Arm. Bielefeld |
| 2018-02-04 | Darmstadt | 1 - 2 | Duisburg |
| 2018-01-27 | Duisburg | 3 - 3 | Heidenheim |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 10 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 83% | 58% |
Jahn Regensburg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Jahn Regensburg | 3 - 1 | Sankt Pauli |
| 2018-04-13 | Greuther Fürth | 1 - 2 | Jahn Regensburg |
| 2018-04-08 | Kaiserslautern | 1 - 1 | Jahn Regensburg |
| 2018-04-01 | Jahn Regensburg | 1 - 3 | Erzgebirge Aue |
| 2018-03-17 | Union Berlin | 2 - 2 | Jahn Regensburg |
| 2018-03-11 | Jahn Regensburg | 2 - 1 | Sandhausen |
| 2018-03-04 | E. Braunschweig | 2 - 1 | Jahn Regensburg |
| 2018-02-23 | Jahn Regensburg | 4 - 3 | Düsseldorf |
| 2018-02-18 | Dynamo Dresden | 1 - 0 | Jahn Regensburg |
| 2018-02-10 | Jahn Regensburg | 2 - 0 | Heidenheim |
| 2018-02-03 | Holstein Kiel | 1 - 1 | Jahn Regensburg |
| 2018-01-26 | Jahn Regensburg | 3 - 2 | Ingolstadt |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 67% | 42% |
Tabella 2. Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 32 | +12 | 59 |
| 2 | Nürnberg | 31 | +19 | 54 |
| 3 | Holstein Kiel | 31 | +19 | 49 |
| 4 | Jahn Regensburg | 31 | +6 | 47 |
| 5 | Arm. Bielefeld | 32 | +5 | 47 |
| 6 | Bochum | 32 | -1 | 47 |
| 7 | Ingolstadt | 31 | +6 | 42 |
| 8 | Sandhausen | 31 | +6 | 42 |
| 9 | Union Berlin | 32 | +5 | 41 |
| 10 | Duisburg | 31 | -9 | 41 |
| 11 | Dynamo Dresden | 32 | -9 | 40 |
| 12 | Sankt Pauli | 32 | -12 | 40 |
| 13 | E. Braunschweig | 31 | +2 | 39 |
| 14 | Erzgebirge Aue | 32 | -13 | 39 |
| 15 | Heidenheim | 31 | -7 | 38 |
| 16 | Greuther Fürth | 32 | -11 | 38 |
| 17 | Darmstadt | 32 | -2 | 37 |
| 18 | Kaiserslautern | 32 | -16 | 29 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Duisburg | |
| Jahn Regensburg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Duisburg | Jahn Regensburg |
|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Nürnberg | 1 - 6 | 2 - 2 |
| 3 | Holstein Kiel | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Jahn Regensburg | - | |
| 5 | Arm. Bielefeld | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Bochum | 1 - 1 | |
| 7 | Ingolstadt | 2 - 1 | 2 - 4 |
| 8 | Sandhausen | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Union Berlin | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Duisburg | - | |
| 11 | Dynamo Dresden | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Sankt Pauli | 2 - 2 | |
| 13 | E. Braunschweig | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Erzgebirge Aue | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Heidenheim | 3 - 3 | 1 - 3 |
| 16 | Greuther Fürth | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Darmstadt | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Kaiserslautern | 1 - 4 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Duisburg | Jahn Regensburg | |
| Pozíció | 10 | 4 |
| Pontok | 41 | 47 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 10 |
| Pontok | 17 | 17 |
Liga forma
| Duisburg | Jahn Regensburg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
8 12 |
14
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 6 |
4
5 6 |
Liga gólok
| Duisburg | Jahn Regensburg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
44
53 |
51
45 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
27 |
20
21 |
Teljes statisztika 2. Bundesliga
| Mérkőzések (284) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (784) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.76 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.26 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 31% |
Duisburg következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Greuther Fürth | - | Duisburg |
| 2018-05-13 | Duisburg | - | Sankt Pauli |
| 2018-07-15 | Werder Bremen | - | Duisburg |
| 2018-07-28 | Duisburg | - | Athletic Bilbao |
| 2018-07-28 | Duisburg | - | Fiorentina |
| 2018-08-06 | Dynamo Dresden | - | Duisburg |
Jahn Regensburg következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Jahn Regensburg | - | Darmstadt |
| 2018-05-13 | Bochum | - | Jahn Regensburg |
| 2018-08-04 | Jahn Regensburg | - | Ingolstadt |
| 2018-08-10 | Paderborn | - | Jahn Regensburg |
| 2018-08-26 | Jahn Regensburg | - | Holstein Kiel |
| 2018-09-01 | Arm. Bielefeld | - | Jahn Regensburg |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.29 | 2.89 |
| Valószínűség | 29% | 31% | 40% |
| X2 @ 1.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.60 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 1.53 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 08:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
