National League - Anglia
szombat, 21.04.2018
15:00
15:00

Dover Athletic

Gateshead
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dover |
| Vendég: | Gateshead |
| Távolság: | 162.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Crabble Athletic Ground |
| Befogadóképesség: | 5 745 (1 010) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.33 | 5.75 | 1 | 1.16 | 2.60 | |||
| 37% | 35% | 28% | 1.53 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 1.95 | 1.85 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 66% | 34% | 43% | 57% | 26% | 74% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Gateshead | 0 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-04-01 | Dover Athletic | 2 - 0 | Gateshead |
| 2016-10-08 | Gateshead | 4 - 2 | Dover Athletic |
| 2016-02-13 | Dover Athletic | 4 - 0 | Gateshead |
| 2015-10-03 | Gateshead | 2 - 3 | Dover Athletic |
| 2015-03-21 | Dover Athletic | 1 - 0 | Gateshead |
| 2014-11-29 | Gateshead | 1 - 2 | Dover Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
| 71% | 14% | 14% | 71% | 57% | 43% |
Dover Athletic utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Dover Athletic | 0 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2018-04-14 | Maidenhead Utd | 3 - 2 | Dover Athletic |
| 2018-04-07 | Dover Athletic | 1 - 0 | Torquay |
| 2018-04-02 | Ebbsfleet Utd | 2 - 1 | Dover Athletic |
| 2018-03-27 | Eastleigh | 2 - 1 | Dover Athletic |
| 2018-03-24 | Barrow | 0 - 0 | Dover Athletic |
| 2018-03-17 | Dover Athletic | 2 - 0 | Macclesfield |
| 2018-03-06 | Chester | 0 - 2 | Dover Athletic |
| 2018-03-03 | Dover Athletic | 1 - 0 | Leyton Orient |
| 2018-02-24 | Fylde | 3 - 1 | Dover Athletic |
| 2018-02-20 | Dover Athletic | 1 - 0 | Dagenham and R. |
| 2018-02-17 | Solihull Moors | 3 - 2 | Dover Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 42% | 25% |
Gateshead utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Aldershot | 1 - 0 | Gateshead |
| 2018-04-14 | Gateshead | 2 - 0 | Eastleigh |
| 2018-04-12 | Halifax | 2 - 2 | Gateshead |
| 2018-04-10 | Tranmere Rovers | 4 - 2 | Gateshead |
| 2018-04-07 | Bromley | 0 - 0 | Gateshead |
| 2018-03-30 | Gateshead | 0 - 0 | Dagenham and R. |
| 2018-03-27 | Macclesfield | 1 - 0 | Gateshead |
| 2018-03-24 | Gateshead | 1 - 1 | Bromley |
| 2018-03-13 | Gateshead | 2 - 2 | Solihull Moors |
| 2018-03-10 | Gateshead | 7 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2018-03-06 | Gateshead | 3 - 2 | Leyton Orient |
| 2018-02-24 | Leyton Orient | 3 - 3 | Gateshead |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 6 | 6 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 50% | 50% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 44 | +17 | 86 |
| 2 | Tranmere Rovers | 43 | +32 | 79 |
| 3 | Aldershot | 44 | +13 | 74 |
| 4 | Sutton Utd | 44 | +12 | 73 |
| 5 | Boreham Wood | 44 | +16 | 72 |
| 6 | Fylde | 44 | +26 | 71 |
| 7 | Ebbsfleet Utd | 43 | +12 | 70 |
| 8 | Wrexham | 44 | +11 | 69 |
| 9 | Dover Athletic | 44 | +16 | 67 |
| 10 | Bromley | 43 | +19 | 66 |
| 11 | Dagenham and R. | 44 | +8 | 65 |
| 12 | Maidenhead Utd | 43 | -4 | 58 |
| 13 | Gateshead | 43 | +10 | 54 |
| 14 | Leyton Orient | 43 | 0 | 54 |
| 15 | Halifax | 44 | -8 | 54 |
| 16 | Eastleigh | 44 | -8 | 53 |
| 17 | Hartlepool | 44 | -11 | 52 |
| 18 | Solihull Moors | 43 | -9 | 50 |
| 19 | Maidstone Utd | 44 | -14 | 50 |
| 20 | Barrow | 43 | -11 | 47 |
| 21 | Woking | 44 | -21 | 45 |
| 22 | Torquay | 43 | -27 | 40 |
| 23 | Chester | 44 | -36 | 34 |
| 24 | Guiseley | 43 | -43 | 30 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dover Athletic | |
| Gateshead | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dover Athletic | Gateshead |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | 4 - 2 |
| 3 | Aldershot | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Sutton Utd | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Boreham Wood | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Fylde | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Ebbsfleet Utd | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Wrexham | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Dover Athletic | - | |
| 10 | Bromley | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Dagenham and R. | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 13 | Gateshead | - | |
| 14 | Leyton Orient | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | Halifax | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 16 | Eastleigh | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 17 | Hartlepool | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 18 | Solihull Moors | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Maidstone Utd | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 20 | Barrow | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 21 | Woking | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 22 | Torquay | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 23 | Chester | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 24 | Guiseley | 2 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Dover Athletic | Gateshead | |
| Pozíció | 9 | 13 |
| Pontok | 67 | 54 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 17 |
| Pontok | 38 | 22 |
Liga forma
| Dover Athletic | Gateshead | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
18
13 13 |
12
18 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
5 6 |
4
10 8 |
Liga gólok
| Dover Athletic | Gateshead | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
57
41 |
57
47 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
15 |
26
28 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (523) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1346) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 28% |
Dover Athletic következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Woking | - | Dover Athletic |
| 2018-08-04 | Dover Athletic | - | Wrexham |
| 2018-08-07 | Bromley | - | Dover Athletic |
| 2018-08-11 | Gateshead | - | Dover Athletic |
| 2018-08-14 | Dover Athletic | - | Havant and W. |
| 2018-08-18 | Fylde | - | Dover Athletic |
Gateshead következő 6 mérkőzések
| 2018-04-24 | Gateshead | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-04-28 | Gateshead | - | Leyton Orient |
| 2018-08-04 | Maidenhead Utd | - | Gateshead |
| 2018-08-07 | Gateshead | - | Salford City |
| 2018-08-11 | Gateshead | - | Dover Athletic |
| 2018-08-14 | Boreham Wood | - | Gateshead |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 4.33 | 5.75 |
| Valószínűség | 37% | 35% | 28% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.60 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.70 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
