Premjer-Liga - Oroszország
szombat, 10.03.2018
13:30
13:30

Dinamo Moszkva

Krasznodar
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Moszkva |
| Vendég: | Krasnodar |
| Távolság: | 1 194.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | VTB Arena |
| Befogadóképesség: | 25 716 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.00 | 2.14 | 2 | 1.72 | 1.28 | |||
| 20% | 28% | 52% | 2.14 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.64 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 36% | 64% | 25% | 75% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-27 | Krasznodar | 2 - 0 | Dinamo Moszkva |
| 2016-04-04 | Dinamo Moszkva | 1 - 4 | Krasznodar |
| 2015-09-13 | Krasznodar | 4 - 0 | Dinamo Moszkva |
| 2015-05-30 | Dinamo Moszkva | 1 - 1 | Krasznodar |
| 2014-08-31 | Krasznodar | 0 - 2 | Dinamo Moszkva |
| 2014-04-20 | Dinamo Moszkva | 1 - 2 | Krasznodar |
| 2013-08-18 | Krasznodar | 1 - 1 | Dinamo Moszkva |
| 2013-05-11 | Dinamo Moszkva | 1 - 1 | Krasznodar |
| 2012-11-04 | Krasznodar | 2 - 0 | Dinamo Moszkva |
| 2011-10-01 | Dinamo Moszkva | 2 - 1 | Krasznodar |
| 2011-05-29 | Krasznodar | 0 - 1 | Dinamo Moszkva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 5 | 10 | 4 | 2 | |
| 27% | 27% | 45% | 91% | 36% | 18% |
Dinamo Moszkva utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Ufa | 1 - 1 | Dinamo Moszkva |
| 2018-02-22 | Dinamo Moszkva | 3 - 2 | Akhmat Grozny |
| 2018-02-22 | Dinamo Moszkva | 2 - 0 | Baltika |
| 2018-02-18 | Dinamo Moszkva | 2 - 2 | Dinamo Minszk |
| 2018-02-14 | Dinamo Moszkva | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2018-02-07 | Dinamo Moszkva | 2 - 1 | Amkar Perm |
| 2018-02-03 | Vys. Jihlava | 1 - 1 | Dinamo Moszkva |
| 2018-01-23 | Dinamo Moszkva | 0 - 0 | Stumbras Kaunas |
| 2018-01-18 | Dinamo Moszkva | 1 - 0 | Gaz Metan |
| 2017-12-09 | Dinamo Moszkva | 2 - 0 | Anzsi Makh. |
| 2017-12-02 | Dinamo Moszkva | 2 - 0 | FK Rosztov |
| 2017-11-24 | Amkar Perm | 2 - 1 | Dinamo Moszkva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 4 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 33% | 17% |
Krasznodar utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Krasznodar | 3 - 1 | FK Rosztov |
| 2018-02-22 | Rosenborg | 3 - 2 | Krasznodar |
| 2018-02-20 | Kristiansund | 3 - 0 | Krasznodar |
| 2018-02-18 | Molde | 1 - 2 | Krasznodar |
| 2018-02-10 | Krasznodar | 7 - 1 | Hebei |
| 2018-02-08 | Fehervar | 1 - 0 | Krasznodar |
| 2018-02-06 | Krasznodar | 2 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-01-26 | Krasznodar | 1 - 3 | Asztana |
| 2018-01-22 | Krasznodar | 2 - 1 | Lok. Tashkent |
| 2017-12-10 | Amkar Perm | 1 - 3 | Krasznodar |
| 2017-12-03 | Krasznodar | 3 - 2 | Akhmat Grozny |
| 2017-11-26 | Ural | 0 - 1 | Krasznodar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 10 | 10 | 6 | |
| 67% | 0% | 33% | 83% | 83% | 50% |
Tabella Premjer-Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | 21 | +17 | 46 |
| 2 | Krasznodar | 21 | +11 | 39 |
| 3 | Zenit Szentpét. | 21 | +18 | 38 |
| 4 | Szpartak Moszkva | 21 | +13 | 38 |
| 5 | CSZKA Moszkva | 21 | +12 | 38 |
| 6 | Arsenal Tula | 22 | 0 | 31 |
| 7 | Ufa | 21 | -2 | 28 |
| 8 | Akhmat Grozny | 21 | -5 | 26 |
| 9 | Ural | 21 | -1 | 25 |
| 10 | FK Rosztov | 21 | -2 | 25 |
| 11 | Rubin Kazan | 21 | +3 | 24 |
| 12 | Dinamo Moszkva | 21 | -1 | 23 |
| 13 | Tosno | 21 | -16 | 23 |
| 14 | Amkar Perm | 22 | -9 | 22 |
| 15 | Anzsi Makh. | 21 | -16 | 20 |
| 16 | Habarovszk | 21 | -22 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dinamo Moszkva | |
| Krasznodar | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dinamo Moszkva | Krasznodar |
|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | 2 - 0 | |
| 2 | Krasznodar | - | |
| 3 | Zenit Szentpét. | 0 - 0 | |
| 4 | Szpartak Moszkva | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | CSZKA Moszkva | 0 - 0 | |
| 6 | Arsenal Tula | 1 - 0 | |
| 7 | Ufa | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Akhmat Grozny | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | Ural | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | FK Rosztov | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Rubin Kazan | 1 - 2 | |
| 12 | Dinamo Moszkva | - | |
| 13 | Tosno | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | Amkar Perm | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 15 | Anzsi Makh. | 2 - 0 | 1 - 5 |
| 16 | Habarovszk | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Dinamo Moszkva | Krasznodar | |
| Pozíció | 12 | 2 |
| Pontok | 23 | 39 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 2 |
| Pontok | 17 | 22 |
Liga forma
| Dinamo Moszkva | Krasznodar | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
8 8 |
12
3 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 2 |
7
1 3 |
Liga gólok
| Dinamo Moszkva | Krasznodar | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
21 |
35
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
6 |
18
11 |
Teljes statisztika Premjer-Liga
| Mérkőzések (169) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (380) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.25 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.95 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 42% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 24% |
Dinamo Moszkva következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Dinamo Moszkva | - | Arsenal Tula |
| 2018-04-09 | CSZKA Moszkva | - | Dinamo Moszkva |
| 2018-04-14 | Dinamo Moszkva | - | Lok. Moszkva |
| 2018-04-18 | Zenit Szentpét. | - | Dinamo Moszkva |
| 2018-04-22 | Habarovszk | - | Dinamo Moszkva |
| 2018-04-30 | Dinamo Moszkva | - | Rubin Kazan |
Krasznodar következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Krasznodar | - | Ufa |
| 2018-04-01 | Krasznodar | - | Anzsi Makh. |
| 2018-04-07 | Zenit Szentpét. | - | Krasznodar |
| 2018-04-14 | Krasznodar | - | Arsenal Tula |
| 2018-04-22 | CSZKA Moszkva | - | Krasznodar |
| 2018-04-30 | Krasznodar | - | Lok. Moszkva |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 3.00 | 2.14 |
| Valószínűség | 20% | 28% | 52% |
| 2 @ 2.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 1.28 |
| Valószínűség | 27% | 73% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
