Premjer-Liga - Oroszország
szombat, 31.03.2018
14:30
14:30

Dinamo Moszkva

Arsenal Tula
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Moszkva |
| Vendég: | Tula |
| Távolság: | 172.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | VTB Arena |
| Befogadóképesség: | 25 716 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 2.87 | 3.50 | X2 | 1.30 | 1.61 | |||
| 26% | 33% | 41% | 1.61 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 58% | 42% | 35% | 65% | 19% | 81% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-15 | Arsenal Tula | 1 - 0 | Dinamo Moszkva |
| 2015-05-24 | Dinamo Moszkva | 2 - 2 | Arsenal Tula |
| 2014-08-17 | Arsenal Tula | 1 - 2 | Dinamo Moszkva |
Dinamo Moszkva utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Dinamo Moszkva | 0 - 0 | Krasznodar |
| 2018-03-04 | Ufa | 1 - 1 | Dinamo Moszkva |
| 2018-02-22 | Dinamo Moszkva | 3 - 2 | Akhmat Grozny |
| 2018-02-22 | Dinamo Moszkva | 2 - 0 | Baltika |
| 2018-02-18 | Dinamo Moszkva | 2 - 2 | Dinamo Minszk |
| 2018-02-14 | Dinamo Moszkva | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2018-02-07 | Dinamo Moszkva | 2 - 1 | Amkar Perm |
| 2018-02-03 | Vys. Jihlava | 1 - 1 | Dinamo Moszkva |
| 2018-01-23 | Dinamo Moszkva | 0 - 0 | Stumbras Kaunas |
| 2018-01-18 | Dinamo Moszkva | 1 - 0 | Gaz Metan |
| 2017-12-09 | Dinamo Moszkva | 2 - 0 | Anzsi Makh. |
| 2017-12-02 | Dinamo Moszkva | 2 - 0 | FK Rosztov |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 8 | 3 | 2 | |
| 58% | 42% | 0% | 67% | 25% | 17% |
Arsenal Tula utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Arsenal Tula | 2 - 2 | FK Rosztov |
| 2018-03-09 | Amkar Perm | 0 - 2 | Arsenal Tula |
| 2018-03-04 | Arsenal Tula | 1 - 0 | Akhmat Grozny |
| 2018-02-27 | Arsenal Tula | 4 - 3 | BATE Borisov |
| 2018-02-27 | Arsenal Tula | 1 - 2 | Okzhetpeszi |
| 2018-02-20 | Arsenal Tula | 0 - 0 | Kairat Almaty |
| 2018-02-13 | Arsenal Tula | 2 - 3 | Zogyino |
| 2018-02-06 | Arsenal Tula | 0 - 1 | Dinamo Tbilisi |
| 2018-02-03 | Arsenal Tula | 0 - 1 | Ludogorets |
| 2018-01-27 | Arsenal Tula | 3 - 3 | Gabala |
| 2017-12-08 | Ural | 1 - 1 | Arsenal Tula |
| 2017-12-01 | Arsenal Tula | 0 - 1 | Szpartak Moszkva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Tabella Premjer-Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | 22 | +19 | 49 |
| 2 | Szpartak Moszkva | 23 | +15 | 44 |
| 3 | CSZKA Moszkva | 22 | +15 | 41 |
| 4 | Krasznodar | 23 | +10 | 40 |
| 5 | Zenit Szentpét. | 22 | +18 | 39 |
| 6 | Ufa | 23 | 0 | 34 |
| 7 | Arsenal Tula | 23 | 0 | 32 |
| 8 | Ural | 23 | 0 | 28 |
| 9 | Rubin Kazan | 23 | +3 | 27 |
| 10 | FK Rosztov | 23 | -2 | 27 |
| 11 | Akhmat Grozny | 22 | -8 | 26 |
| 12 | Dinamo Moszkva | 22 | -1 | 24 |
| 13 | Anzsi Makh. | 23 | -15 | 23 |
| 14 | Tosno | 23 | -19 | 23 |
| 15 | Amkar Perm | 22 | -9 | 22 |
| 16 | Habarovszk | 23 | -26 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dinamo Moszkva | |
| Arsenal Tula | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dinamo Moszkva | Arsenal Tula |
|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | 1 - 0 | |
| 2 | Szpartak Moszkva | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | CSZKA Moszkva | 0 - 0 | |
| 4 | Krasznodar | 0 - 0 | |
| 5 | Zenit Szentpét. | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Ufa | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Arsenal Tula | - | |
| 8 | Ural | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Rubin Kazan | 2 - 1 | |
| 10 | FK Rosztov | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Akhmat Grozny | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Dinamo Moszkva | - | |
| 13 | Anzsi Makh. | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 14 | Tosno | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | Amkar Perm | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Habarovszk | 2 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Dinamo Moszkva | Arsenal Tula | |
| Pozíció | 12 | 7 |
| Pontok | 24 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 18 | 14 |
Liga forma
| Dinamo Moszkva | Arsenal Tula | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
9 8 |
9
5 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
6 2 |
4
2 6 |
Liga gólok
| Dinamo Moszkva | Arsenal Tula | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
21 |
25
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
6 |
15
17 |
Teljes statisztika Premjer-Liga
| Mérkőzések (181) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (405) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.24 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 23% |
Dinamo Moszkva következő 6 mérkőzések
| 2018-04-09 | CSZKA Moszkva | - | Dinamo Moszkva |
| 2018-04-14 | Dinamo Moszkva | - | Lok. Moszkva |
| 2018-04-18 | Zenit Szentpét. | - | Dinamo Moszkva |
| 2018-04-22 | Habarovszk | - | Dinamo Moszkva |
| 2018-04-30 | Dinamo Moszkva | - | Rubin Kazan |
| 2018-05-05 | Tosno | - | Dinamo Moszkva |
Arsenal Tula következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Arsenal Tula | - | Ufa |
| 2018-04-14 | Krasznodar | - | Arsenal Tula |
| 2018-04-22 | Arsenal Tula | - | Zenit Szentpét. |
| 2018-04-28 | Arsenal Tula | - | Anzsi Makh. |
| 2018-05-06 | CSZKA Moszkva | - | Arsenal Tula |
| 2018-05-13 | Arsenal Tula | - | Lok. Moszkva |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 2.87 | 3.50 |
| Valószínűség | 26% | 33% | 41% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.61 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.47 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.70 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
