Visejsaja Liha - Fehéroroszország
szombat, 31.03.2018
17:00
17:00

Dinamo Minszk

Zogyino
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Minsk |
| Vendég: | Zhodino |
| Távolság: | 55.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Dinamo Stadion |
| Befogadóképesség: | 41 000 |
| Méretek: | 108 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.29 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 40% | 34% | 26% | 1.85 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 2.59 | 2.39 | 1.53 | 4.46 | 1.17 | ||||||
| 16% | 84% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-13 | Dinamo Minszk | 1 - 0 | Zogyino |
| 2017-04-15 | Zogyino | 1 - 0 | Dinamo Minszk |
| 2016-10-08 | Dinamo Minszk | 1 - 1 | Zogyino |
| 2016-04-06 | Zogyino | 1 - 0 | Dinamo Minszk |
| 2016-04-02 | Zogyino | 0 - 2 | Dinamo Minszk |
| 2016-03-20 | Dinamo Minszk | 1 - 0 | Zogyino |
| 2015-08-23 | Zogyino | 1 - 0 | Dinamo Minszk |
| 2015-05-04 | Dinamo Minszk | 4 - 0 | Zogyino |
| 2014-11-09 | Zogyino | 2 - 1 | Dinamo Minszk |
| 2014-09-27 | Dinamo Minszk | 1 - 1 | Zogyino |
| 2014-08-17 | Dinamo Minszk | 0 - 0 | Zogyino |
| 2014-05-31 | Zogyino | 1 - 0 | Dinamo Minszk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 5 | 2 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 42% | 17% | 8% |
Dinamo Minszk utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Dinamo Moszkva | 2 - 2 | Dinamo Minszk |
| 2018-02-08 | Anzsi Makh. | 2 - 0 | Dinamo Minszk |
| 2017-11-26 | Vityebszk | 1 - 4 | Dinamo Minszk |
| 2017-11-18 | Dinamo Minszk | 1 - 0 | Krumkachy |
| 2017-11-11 | Arsenal Tula | 3 - 1 | Dinamo Minszk |
| 2017-11-05 | Dinamo Minszk | 2 - 0 | Slutsk |
| 2017-10-28 | Isloch Minsk | 1 - 5 | Dinamo Minszk |
| 2017-10-22 | Dinamo Minszk | 0 - 0 | Slavia Mozyr |
| 2017-10-14 | Sh. Szoligorszk | 0 - 1 | Dinamo Minszk |
| 2017-10-01 | Dinamo Minszk | 0 - 1 | BATE Borisov |
| 2017-09-22 | Dinamo Breszt | 1 - 0 | Dinamo Minszk |
| 2017-09-16 | Dinamo Minszk | 1 - 0 | FC Minszk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 4 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 33% | 33% |
Zogyino utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-13 | Arsenal Tula | 2 - 3 | Zogyino |
| 2017-11-26 | Zogyino | 2 - 0 | Slavia Mozyr |
| 2017-11-18 | Sh. Szoligorszk | 1 - 2 | Zogyino |
| 2017-11-12 | BATE Borisov | 1 - 1 | Zogyino |
| 2017-11-06 | Zogyino | 2 - 4 | BATE Borisov |
| 2017-10-29 | Dinamo Breszt | 1 - 0 | Zogyino |
| 2017-10-23 | Zogyino | 1 - 1 | FC Minszk |
| 2017-10-16 | Gomel | 0 - 1 | Zogyino |
| 2017-10-08 | Arsenal Tula | 0 - 0 | Zogyino |
| 2017-10-01 | Zogyino | 3 - 2 | Gorodeja |
| 2017-09-24 | Nyeman | 0 - 1 | Zogyino |
| 2017-09-16 | Krumkachy | 0 - 3 | Zogyino |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Visejsaja Liha
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nyeman | 1 | 0 | 1 |
| 1 | Vityebszk | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Luch Minsk | 1 | 0 | 1 |
| 3 | FC Minszk | 1 | 0 | 1 |
| 5 | BATE Borisov | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Gomel | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Gorodeja | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Dinamo Breszt | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Dinamo Minszk | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Dnyepr Mogiljev | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Isloch Minsk | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Zogyino | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Torpedo Minsk | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Slutsk | 0 | 0 | 0 |
| 5 | FC Smolevichi | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Sh. Szoligorszk | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Dinamo Minszk | Zogyino | |
| Pozíció | 5 | 5 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 3 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Dinamo Minszk | Zogyino | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Dinamo Minszk | Zogyino | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Visejsaja Liha
| Mérkőzések (2) | |
| Hazai győzelmek | 0% |
| Döntetlenek | 100% |
| Vendég győzelmek | 0% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (2) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.50 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 50% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 50% |
| Felett 2.5 | 0% |
| Felett 3.5 | 0% |
Dinamo Minszk következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Dinamo Minszk | - | Isloch Minsk |
| 2018-04-15 | Gorodeja | - | Dinamo Minszk |
| 2018-04-21 | Dinamo Minszk | - | Gomel |
| 2018-04-28 | Nyeman | - | Dinamo Minszk |
| 2018-05-06 | Dinamo Minszk | - | Sh. Szoligorszk |
| 2018-05-14 | Luch Minsk | - | Dinamo Minszk |
Zogyino következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | Zogyino | - | FC Smolevichi |
| 2018-04-14 | Isloch Minsk | - | Zogyino |
| 2018-04-21 | Zogyino | - | FC Minszk |
| 2018-04-29 | Gorodeja | - | Zogyino |
| 2018-05-06 | Zogyino | - | Dinamo Breszt |
| 2018-05-12 | Gomel | - | Zogyino |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.29 | 4.00 |
| Valószínűség | 40% | 34% | 26% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.83 |
| Valószínűség | 72% | 28% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.45 | 2.59 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 1.5 @ 2.59 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 5% | 95% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.46 | 1.17 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.17 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.27 | 1.57 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
