Visejsaja Liha - Fehéroroszország
szombat, 07.04.2018
16:00
16:00

Dinamo Minszk

Isloch Minsk
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Minsk |
| Vendég: | Minsk |
| Stadion | |
| Stadion: | Dinamo Stadion |
| Befogadóképesség: | 41 000 |
| Méretek: | 108 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.50 | 10.00 | 1 | 1.03 | 3.39 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.30 | 87% | 13% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.93 | 2.14 | 1.66 | 3.81 | 1.22 | ||||||
| 84% | 16% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Isloch Minsk | 1 - 5 | Dinamo Minszk |
| 2017-06-16 | Dinamo Minszk | 1 - 0 | Isloch Minsk |
| 2016-11-19 | Dinamo Minszk | 1 - 0 | Isloch Minsk |
| 2016-06-25 | Isloch Minsk | 3 - 1 | Dinamo Minszk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | |
| 75% | 0% | 25% | 50% | 50% | 50% |
Dinamo Minszk utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Dinamo Minszk | 2 - 1 | Zogyino |
| 2018-02-18 | Dinamo Moszkva | 2 - 2 | Dinamo Minszk |
| 2018-02-08 | Anzsi Makh. | 2 - 0 | Dinamo Minszk |
| 2017-11-26 | Vityebszk | 1 - 4 | Dinamo Minszk |
| 2017-11-18 | Dinamo Minszk | 1 - 0 | Krumkachy |
| 2017-11-11 | Arsenal Tula | 3 - 1 | Dinamo Minszk |
| 2017-11-05 | Dinamo Minszk | 2 - 0 | Slutsk |
| 2017-10-28 | Isloch Minsk | 1 - 5 | Dinamo Minszk |
| 2017-10-22 | Dinamo Minszk | 0 - 0 | Slavia Mozyr |
| 2017-10-14 | Sh. Szoligorszk | 0 - 1 | Dinamo Minszk |
| 2017-10-01 | Dinamo Minszk | 0 - 1 | BATE Borisov |
| 2017-09-22 | Dinamo Breszt | 1 - 0 | Dinamo Minszk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 33% |
Isloch Minsk utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Isloch Minsk | 1 - 1 | Torpedo Minsk |
| 2018-03-18 | BATE Borisov | 2 - 1 | Isloch Minsk |
| 2018-03-14 | Isloch Minsk | 1 - 2 | BATE Borisov |
| 2017-11-26 | Naftan | 1 - 2 | Isloch Minsk |
| 2017-11-18 | Isloch Minsk | 1 - 0 | Dnyepr Mogiljev |
| 2017-11-03 | Vityebszk | 0 - 2 | Isloch Minsk |
| 2017-10-28 | Isloch Minsk | 1 - 5 | Dinamo Minszk |
| 2017-10-22 | Slutsk | 1 - 3 | Isloch Minsk |
| 2017-10-18 | Dnyepr Mogiljev | 1 - 2 | Isloch Minsk |
| 2017-10-14 | Isloch Minsk | 1 - 1 | Krumkachy |
| 2017-09-29 | Isloch Minsk | 1 - 0 | Slavia Mozyr |
| 2017-09-23 | Sh. Szoligorszk | 4 - 0 | Isloch Minsk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Tabella Visejsaja Liha
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BATE Borisov | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Dnyepr Mogiljev | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Dinamo Breszt | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Dinamo Minszk | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Zogyino | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Nyeman | 2 | 0 | 2 |
| 7 | Slutsk | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Isloch Minsk | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Torpedo Minsk | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Vityebszk | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Sh. Szoligorszk | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Luch Minsk | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Gomel | 2 | -1 | 1 |
| 14 | FC Minszk | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Gorodeja | 1 | -1 | 0 |
| 16 | FC Smolevichi | 2 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dinamo Minszk | |
| Isloch Minsk | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dinamo Minszk | Isloch Minsk |
|---|---|---|---|
| 1 | BATE Borisov | ||
| 2 | Dnyepr Mogiljev | ||
| 3 | Dinamo Breszt | ||
| 4 | Dinamo Minszk | - | |
| 5 | Zogyino | 2 - 1 | |
| 6 | Nyeman | ||
| 7 | Slutsk | ||
| 8 | Isloch Minsk | - | |
| 8 | Torpedo Minsk | ||
| 8 | Vityebszk | ||
| 11 | Sh. Szoligorszk | ||
| 12 | Luch Minsk | ||
| 13 | Gomel | ||
| 14 | FC Minszk | ||
| 15 | Gorodeja | ||
| 16 | FC Smolevichi |
Liga pozíció
| Dinamo Minszk | Isloch Minsk | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 3 | 1 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 13 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Dinamo Minszk | Isloch Minsk | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Dinamo Minszk | Isloch Minsk | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
0
0 |
Teljes statisztika Visejsaja Liha
| Mérkőzések (13) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 46% |
| Vendég győzelmek | 15% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (20) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.85 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.69 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 54% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 54% |
| Felett 2.5 | 23% |
| Felett 3.5 | 0% |
Dinamo Minszk következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Gorodeja | - | Dinamo Minszk |
| 2018-04-21 | Dinamo Minszk | - | Gomel |
| 2018-04-28 | Nyeman | - | Dinamo Minszk |
| 2018-05-06 | Dinamo Minszk | - | Sh. Szoligorszk |
| 2018-05-14 | Luch Minsk | - | Dinamo Minszk |
| 2018-05-23 | Dinamo Minszk | - | BATE Borisov |
Isloch Minsk következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Isloch Minsk | - | Zogyino |
| 2018-04-22 | Isloch Minsk | - | Gorodeja |
| 2018-04-27 | Gomel | - | Isloch Minsk |
| 2018-05-06 | Isloch Minsk | - | Nyeman |
| 2018-05-13 | Sh. Szoligorszk | - | Isloch Minsk |
| 2018-05-22 | Isloch Minsk | - | Luch Minsk |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 4.50 | 10.00 |
| Valószínűség | 45% | 35% | 20% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.03 | 3.39 |
| Valószínűség | 87% | 13% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 2.93 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.35 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.81 | 1.22 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.73 | 1.40 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Igen @ 2.73 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
