Botola - Marokkó
vasárnap, 03.12.2017
19:00
19:00

Difaa El Jadida

OCK Khouribga
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | El Jadida |
| Vendég: | Khouribga |
| Távolság: | 154.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.39 | 7.50 | 1 | 1.10 | 2.50 | |||
| 59% | 23% | 18% | 1.50 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.64 | 2.50 | 1.50 | 4.48 | 1.17 | ||||||
| 76% | 24% | 59% | 41% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-03-12 | OCK Khouribga | 0 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2016-10-23 | Difaa El Jadida | 3 - 0 | OCK Khouribga |
| 2016-06-04 | Difaa El Jadida | 1 - 3 | OCK Khouribga |
| 2016-01-06 | OCK Khouribga | 1 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2015-03-20 | OCK Khouribga | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2014-11-22 | Difaa El Jadida | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2014-05-07 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2013-11-10 | OCK Khouribga | 1 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2013-03-02 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2012-10-21 | OCK Khouribga | 2 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2012-03-04 | OCK Khouribga | 0 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2011-10-24 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 25% | 17% |
Difaa El Jadida utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-29 | FUS Rabat | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2017-11-26 | RAC Casablanca | 0 - 3 | Difaa El Jadida |
| 2017-11-22 | WAC Casablanca | 2 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2017-11-18 | RCA Casablanca | 1 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2017-11-05 | CR Al Hoceima | 2 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-11-01 | Difaa El Jadida | 4 - 3 | RSB Berkane |
| 2017-10-29 | Difaa El Jadida | 3 - 0 | MAT Tetouan |
| 2017-10-20 | FAR Rabat | 1 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-10-15 | Difaa El Jadida | 2 - 0 | CR Al Hoceima |
| 2017-09-24 | Difaa El Jadida | 3 - 1 | Rapide Oued Zem |
| 2017-09-20 | IR Tanger | 1 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2017-09-13 | Difaa El Jadida | 0 - 0 | IR Tanger |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 25% |
OCK Khouribga utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | OCK Khouribga | 0 - 5 | WAC Casablanca |
| 2017-11-19 | Rapide Oued Zem | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2017-11-05 | OCK Khouribga | 2 - 1 | FUS Rabat |
| 2017-10-28 | CA Khenifra | 0 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-10-22 | OCK Khouribga | 2 - 2 | OCS Safi |
| 2017-09-30 | HUSA Agadir | 3 - 0 | OCK Khouribga |
| 2017-09-24 | OCK Khouribga | 1 - 1 | IR Tanger |
| 2017-09-20 | OCK Khouribga | 2 - 0 | Rapide Oued Zem |
| 2017-09-17 | KACM Marrakech | 2 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-09-13 | Rapide Oued Zem | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2017-09-10 | OCK Khouribga | 1 - 1 | RCA Casablanca |
| 2017-05-25 | CA Khenifra | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Tabella Botola
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HUSA Agadir | 10 | +13 | 19 |
| 2 | RCA Casablanca | 9 | +6 | 15 |
| 3 | Difaa El Jadida | 8 | +7 | 14 |
| 4 | OCS Safi | 10 | +2 | 14 |
| 5 | FAR Rabat | 10 | +1 | 14 |
| 6 | FUS Rabat | 7 | +5 | 13 |
| 7 | KACM Marrakech | 9 | -2 | 13 |
| 8 | WAC Casablanca | 7 | +5 | 12 |
| 9 | Rapide Oued Zem | 9 | -2 | 12 |
| 10 | IR Tanger | 9 | +2 | 11 |
| 11 | CR Al Hoceima | 8 | +2 | 10 |
| 12 | CA Khenifra | 10 | -5 | 10 |
| 13 | OCK Khouribga | 9 | -8 | 9 |
| 14 | RAC Casablanca | 9 | -7 | 7 |
| 15 | RSB Berkane | 7 | -6 | 6 |
| 16 | MAT Tetouan | 9 | -13 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Difaa El Jadida | |
| OCK Khouribga | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Difaa El Jadida | OCK Khouribga |
|---|---|---|---|
| 1 | HUSA Agadir | 3 - 0 | |
| 2 | RCA Casablanca | ||
| 3 | Difaa El Jadida | - | |
| 4 | OCS Safi | ||
| 5 | FAR Rabat | ||
| 6 | FUS Rabat | ||
| 7 | KACM Marrakech | 2 - 1 | |
| 8 | WAC Casablanca | ||
| 9 | Rapide Oued Zem | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | IR Tanger | ||
| 11 | CR Al Hoceima | ||
| 12 | CA Khenifra | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | OCK Khouribga | - | |
| 14 | RAC Casablanca | ||
| 15 | RSB Berkane | ||
| 16 | MAT Tetouan | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Difaa El Jadida | OCK Khouribga | |
| Pozíció | 3 | 13 |
| Pontok | 14 | 9 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 15 |
| Pontok | 7 | 3 |
Liga forma
| Difaa El Jadida | OCK Khouribga | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 2 |
2
3 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 0 |
1
0 3 |
Liga gólok
| Difaa El Jadida | OCK Khouribga | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
7 |
8
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
1 |
2
6 |
Teljes statisztika Botola
| Mérkőzések (70) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 39% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (170) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 21% |
Difaa El Jadida következő 6 mérkőzések
| 2017-12-06 | Difaa El Jadida | - | RSB Berkane |
| 2017-12-12 | RCA Casablanca | - | Difaa El Jadida |
| 2017-12-17 | Difaa El Jadida | - | KACM Marrakech |
| 2017-12-23 | IR Tanger | - | Difaa El Jadida |
| 2017-12-28 | Difaa El Jadida | - | HUSA Agadir |
| 2017-12-31 | OCS Safi | - | Difaa El Jadida |
OCK Khouribga következő 6 mérkőzések
| 2017-12-08 | OCK Khouribga | - | MAT Tetouan |
| 2017-12-17 | CR Al Hoceima | - | OCK Khouribga |
| 2017-12-24 | OCK Khouribga | - | RSB Berkane |
| 2017-12-27 | RAC Casablanca | - | OCK Khouribga |
| 2017-12-30 | OCK Khouribga | - | FAR Rabat |
| 2018-02-14 | RCA Casablanca | - | OCK Khouribga |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 3.39 | 7.50 |
| Valószínűség | 59% | 23% | 18% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.50 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.42 | 2.64 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.42 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 2.5 @ 2.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.48 | 1.17 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.17 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.51 | 1.48 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 2.51 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-03 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
