Botola - Marokkó
vasárnap, 11.03.2018
15:00
15:00

Difaa El Jadida

FAR Rabat
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | El Jadida |
| Vendég: | Rabat |
| Távolság: | 176.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.00 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 44% | 26% | 30% | 1.36 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.55 | 2.42 | 1.52 | 4.61 | 1.15 | ||||||
| 64% | 36% | 49% | 51% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-20 | FAR Rabat | 1 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-04-28 | Difaa El Jadida | 2 - 1 | FAR Rabat |
| 2016-12-02 | FAR Rabat | 2 - 4 | Difaa El Jadida |
| 2016-05-29 | FAR Rabat | 3 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2016-01-02 | Difaa El Jadida | 2 - 3 | FAR Rabat |
| 2015-02-21 | Difaa El Jadida | 0 - 0 | FAR Rabat |
| 2014-10-19 | FAR Rabat | 0 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2014-05-14 | Difaa El Jadida | 1 - 1 | FAR Rabat |
| 2013-12-08 | FAR Rabat | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2013-02-24 | FAR Rabat | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2012-10-06 | Difaa El Jadida | 1 - 2 | FAR Rabat |
| 2012-04-20 | FAR Rabat | 2 - 3 | Difaa El Jadida |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 25% |
Difaa El Jadida utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Difaa El Jadida | 0 - 1 | WAC Casablanca |
| 2018-02-28 | Difaa El Jadida | 3 - 0 | FUS Rabat |
| 2018-02-25 | Rapide Oued Zem | 0 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2018-02-14 | CA Khenifra | 3 - 3 | Difaa El Jadida |
| 2017-12-31 | OCS Safi | 2 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-12-28 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | HUSA Agadir |
| 2017-12-23 | IR Tanger | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2017-12-17 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | KACM Marrakech |
| 2017-12-12 | RCA Casablanca | 3 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-12-06 | Difaa El Jadida | 1 - 2 | RSB Berkane |
| 2017-12-03 | Difaa El Jadida | 4 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-11-29 | FUS Rabat | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 50% | 33% |
FAR Rabat utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | FAR Rabat | 2 - 3 | KACM Marrakech |
| 2018-02-28 | WAC Casablanca | 3 - 1 | FAR Rabat |
| 2018-02-18 | FAR Rabat | 2 - 1 | RCA Casablanca |
| 2018-02-11 | Rapide Oued Zem | 0 - 1 | FAR Rabat |
| 2017-12-30 | OCK Khouribga | 1 - 2 | FAR Rabat |
| 2017-12-27 | FAR Rabat | 0 - 0 | FUS Rabat |
| 2017-12-23 | FAR Rabat | 2 - 0 | RAC Casablanca |
| 2017-12-17 | CA Khenifra | 0 - 0 | FAR Rabat |
| 2017-12-11 | FAR Rabat | 1 - 3 | RSB Berkane |
| 2017-12-02 | OCS Safi | 1 - 1 | FAR Rabat |
| 2017-11-26 | FAR Rabat | 2 - 2 | CR Al Hoceima |
| 2017-11-19 | HUSA Agadir | 2 - 2 | FAR Rabat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Tabella Botola
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 20 | +14 | 40 |
| 2 | HUSA Agadir | 20 | +16 | 37 |
| 3 | RCA Casablanca | 20 | +13 | 35 |
| 4 | Difaa El Jadida | 19 | +11 | 29 |
| 5 | WAC Casablanca | 19 | +7 | 28 |
| 6 | OCS Safi | 19 | +4 | 28 |
| 7 | RSB Berkane | 19 | +2 | 28 |
| 8 | FAR Rabat | 19 | +1 | 28 |
| 9 | FUS Rabat | 19 | +1 | 27 |
| 10 | CR Al Hoceima | 20 | +1 | 26 |
| 11 | KACM Marrakech | 20 | -10 | 24 |
| 12 | OCK Khouribga | 19 | -10 | 22 |
| 13 | CA Khenifra | 20 | -5 | 21 |
| 14 | Rapide Oued Zem | 20 | -7 | 21 |
| 15 | MAT Tetouan | 19 | -18 | 13 |
| 16 | RAC Casablanca | 20 | -20 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Difaa El Jadida | |
| FAR Rabat | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Difaa El Jadida | FAR Rabat |
|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 0 - 1 | |
| 2 | HUSA Agadir | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | RCA Casablanca | 2 - 0 | |
| 4 | Difaa El Jadida | - | |
| 5 | WAC Casablanca | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | OCS Safi | 1 - 1 | |
| 7 | RSB Berkane | 1 - 2 | |
| 8 | FAR Rabat | - | |
| 9 | FUS Rabat | 3 - 0 | |
| 10 | CR Al Hoceima | ||
| 11 | KACM Marrakech | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | OCK Khouribga | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | CA Khenifra | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Rapide Oued Zem | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | MAT Tetouan | 3 - 0 | |
| 16 | RAC Casablanca |
Liga pozíció
| Difaa El Jadida | FAR Rabat | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 29 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 3 |
| Pontok | 19 | 15 |
Liga forma
| Difaa El Jadida | FAR Rabat | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
5 6 |
7
7 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
1 2 |
4
3 2 |
Liga gólok
| Difaa El Jadida | FAR Rabat | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
20 |
21
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
5 |
9
9 |
Teljes statisztika Botola
| Mérkőzések (156) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (351) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.25 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.28 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 18% |
Difaa El Jadida következő 6 mérkőzések
| 2018-03-24 | Difaa El Jadida | - | CR Al Hoceima |
| 2018-03-28 | MAT Tetouan | - | Difaa El Jadida |
| 2018-04-02 | RSB Berkane | - | Difaa El Jadida |
| 2018-04-08 | Difaa El Jadida | - | RAC Casablanca |
| 2018-04-15 | OCK Khouribga | - | Difaa El Jadida |
| 2018-04-22 | Difaa El Jadida | - | RCA Casablanca |
FAR Rabat következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | FAR Rabat | - | IR Tanger |
| 2018-03-24 | MAT Tetouan | - | FAR Rabat |
| 2018-03-31 | FAR Rabat | - | HUSA Agadir |
| 2018-04-08 | CR Al Hoceima | - | FAR Rabat |
| 2018-04-14 | FAR Rabat | - | OCS Safi |
| 2018-04-22 | RSB Berkane | - | FAR Rabat |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.00 | 3.00 |
| Valószínűség | 44% | 26% | 30% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.57 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.46 | 2.55 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.46 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.42 | 1.52 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.52 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.61 | 1.15 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.15 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.11 | 1.65 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.65 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-11 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
