Liga Nacional - Guatemala
vasárnap, 04.02.2018
18:00
18:00

Siquinala

Marquense
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Siquinala |
| Vendég: | San Marcos |
| Távolság: | 114.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (12:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.39 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.90 | |||
| 54% | 25% | 21% | 1.80 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.92 | 1.75 | 2.04 | 2.64 | 1.43 | ||||||
| 62% | 38% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Siquinala | 4 - 0 | Marquense |
| 2017-08-13 | Marquense | 1 - 0 | Siquinala |
Siquinala utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-31 | Suchitepequez | 1 - 1 | Siquinala |
| 2018-01-28 | Siquinala | 2 - 1 | Municipal |
| 2018-01-21 | Antigua GFC | 3 - 1 | Siquinala |
| 2018-01-14 | Siquinala | 1 - 0 | Guastatoya |
| 2017-11-26 | Siquinala | 2 - 1 | Xelaju MC |
| 2017-11-19 | Suchitepequez | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-11-15 | Siquinala | 3 - 1 | Malacateco |
| 2017-11-12 | Municipal | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-11-05 | Antigua GFC | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-10-29 | Siquinala | 1 - 1 | Guastatoya |
| 2017-10-21 | Dep. Petapa | 3 - 0 | Siquinala |
| 2017-10-15 | Siquinala | 4 - 0 | Marquense |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 50% | 25% |
Marquense utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-01 | Marquense | 0 - 1 | Comunicaciones |
| 2018-01-27 | Dep. Petapa | 1 - 0 | Marquense |
| 2018-01-21 | Marquense | 2 - 1 | Sanarate |
| 2018-01-14 | Coban Imperial | 1 - 1 | Marquense |
| 2017-11-26 | Marquense | 2 - 0 | Comunicaciones |
| 2017-11-19 | Coban Imperial | 2 - 0 | Marquense |
| 2017-11-15 | Marquense | 0 - 1 | Sanarate |
| 2017-11-12 | Xelaju MC | 2 - 1 | Marquense |
| 2017-11-05 | Marquense | 2 - 0 | Suchitepequez |
| 2017-10-29 | Malacateco | 4 - 0 | Marquense |
| 2017-10-22 | Marquense | 1 - 0 | Municipal |
| 2017-10-15 | Siquinala | 4 - 0 | Marquense |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 33% | 17% |
Tabella Liga Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigua GFC | 4 | +7 | 12 |
| 2 | Sanarate | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Coban Imperial | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Municipal | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Siquinala | 4 | 0 | 7 |
| 6 | Comunicaciones | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Dep. Petapa | 4 | -3 | 6 |
| 8 | Guastatoya | 4 | 0 | 4 |
| 9 | Marquense | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Xelaju MC | 4 | -3 | 2 |
| 11 | Suchitepequez | 4 | -3 | 1 |
| 12 | Malacateco | 4 | -6 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Siquinala | |
| Marquense | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Siquinala | Marquense |
|---|---|---|---|
| 1 | Antigua GFC | ||
| 2 | Sanarate | ||
| 3 | Coban Imperial | 1 - 1 | |
| 3 | Municipal | 2 - 1 | |
| 5 | Siquinala | - | |
| 6 | Comunicaciones | ||
| 7 | Dep. Petapa | 1 - 0 | |
| 8 | Guastatoya | 1 - 0 | |
| 9 | Marquense | - | |
| 10 | Xelaju MC | ||
| 11 | Suchitepequez | ||
| 12 | Malacateco |
Liga pozíció
| Siquinala | Marquense | |
| Pozíció | 5 | 9 |
| Pontok | 7 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 6 |
| Pontok | 6 | 1 |
Liga forma
| Siquinala | Marquense | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 1 |
1
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 0 |
0
1 1 |
Liga gólok
| Siquinala | Marquense | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
5 |
3
4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
1
2 |
Teljes statisztika Liga Nacional
| Mérkőzések (24) | |
| Hazai győzelmek | 54% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (53) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.21 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.79 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 42% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 21% |
Siquinala következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Sanarate | - | Siquinala |
| 2018-02-14 | Siquinala | - | Dep. Petapa |
| 2018-02-18 | Comunicaciones | - | Siquinala |
| 2018-02-25 | Siquinala | - | Coban Imperial |
| 2018-03-04 | Siquinala | - | Malacateco |
| 2018-03-08 | Xelaju MC | - | Siquinala |
Marquense következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Marquense | - | Malacateco |
| 2018-02-15 | Xelaju MC | - | Marquense |
| 2018-02-18 | Marquense | - | Guastatoya |
| 2018-02-25 | Antigua GFC | - | Marquense |
| 2018-03-04 | Marquense | - | Municipal |
| 2018-03-08 | Suchitepequez | - | Marquense |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.39 | 4.00 |
| Valószínűség | 54% | 25% | 21% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 71% | 29% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.21 | 3.92 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.21 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.64 | 1.43 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.43 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.65 | 2.12 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.65 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-04 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
