Apertura - Rájátszás - Costa Rica
vasárnap, 17.12.2017
21:00
Dep. Saprissa
Santos Guapiles
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
San Jose |
| Vendég: |
Guapiles |
| Távolság: |
45.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ricardo Saprissa Ayma
|
| Befogadóképesség: |
23 112 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
21:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
4.50 |
12.00 |
1 |
|
|
|
1.05 |
3.75 |
| 44% |
35% |
21% |
1.25 |
|
|
|
83% |
17% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.42 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.33 |
1.54 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
29% |
71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2017-11-26 |
Santos Guapiles
|
0 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-11-23 |
Dep. Saprissa
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-09-24 |
Santos Guapiles
|
3 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-05-14 |
Dep. Saprissa
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-05-03 |
Santos Guapiles
|
2 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-03-26 |
Santos Guapiles
|
1 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-02-02 |
Dep. Saprissa
|
1 - 1 |
Santos Guapiles
|
|
2016-12-11 |
Dep. Saprissa
|
2 - 0 |
Santos Guapiles
|
|
2016-11-27 |
Santos Guapiles
|
0 - 3 |
Dep. Saprissa
|
|
2016-10-23 |
Dep. Saprissa
|
2 - 0 |
Santos Guapiles
|
|
2016-08-11 |
Santos Guapiles
|
0 - 1 |
Dep. Saprissa
|
|
2016-03-11 |
Dep. Saprissa
|
1 - 0 |
Santos Guapiles
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
17% |
Dep. Saprissa utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-14 |
Dep. Saprissa
|
1 - 0 |
Herediano
|
|
2017-12-10 |
Perez Zeledon
|
3 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-12-07 |
Dep. Saprissa
|
2 - 1 |
Perez Zeledon
|
|
2017-12-04 |
Herediano
|
0 - 1 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-11-26 |
Santos Guapiles
|
0 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-11-23 |
Dep. Saprissa
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-11-19 |
Mun. Liberia
|
1 - 5 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-11-12 |
Guadalupe FC
|
1 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-11-05 |
Dep. Saprissa
|
1 - 1 |
Herediano
|
|
2017-11-03 |
Mun. Grecia
|
1 - 1 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-10-29 |
Dep. Saprissa
|
2 - 0 |
LD Alajuelense
|
|
2017-10-25 |
U. de Costa Rica
|
1 - 1 |
Dep. Saprissa
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
Santos Guapiles utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-14 |
Santos Guapiles
|
1 - 1 |
Perez Zeledon
|
|
2017-12-10 |
Herediano
|
2 - 0 |
Santos Guapiles
|
|
2017-12-07 |
Santos Guapiles
|
0 - 2 |
Herediano
|
|
2017-12-03 |
Perez Zeledon
|
1 - 0 |
Santos Guapiles
|
|
2017-11-26 |
Santos Guapiles
|
0 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-11-23 |
Dep. Saprissa
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-11-19 |
Herediano
|
2 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-11-16 |
Mun. Liberia
|
0 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-11-12 |
Santos Guapiles
|
0 - 0 |
U. de Costa Rica
|
|
2017-11-09 |
Santos Guapiles
|
4 - 0 |
Cartagines
|
|
2017-11-05 |
Santos Guapiles
|
3 - 2 |
Carmelita
|
|
2017-11-01 |
Limon
|
1 - 1 |
Santos Guapiles
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
4 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
33% |
25% |
Tabella Primera División
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Herediano |
22 |
16 |
6 |
0 |
41 |
12 |
+29 |
54 |
| 2 |
Dep. Saprissa |
22 |
13 |
4 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
43 |
| 3 |
Santos Guapiles |
22 |
11 |
7 |
4 |
46 |
28 |
+18 |
40 |
| 4 |
Perez Zeledon |
22 |
10 |
6 |
6 |
43 |
33 |
+10 |
36 |
| 5 |
LD Alajuelense |
22 |
8 |
7 |
7 |
38 |
31 |
+7 |
31 |
| 6 |
Mun. Grecia |
22 |
8 |
7 |
7 |
31 |
37 |
-6 |
31 |
| 7 |
Limon |
22 |
7 |
9 |
6 |
35 |
36 |
-1 |
30 |
| 8 |
Cartagines |
22 |
4 |
11 |
7 |
27 |
38 |
-11 |
23 |
| 9 |
U. de Costa Rica |
22 |
4 |
8 |
10 |
16 |
28 |
-12 |
20 |
| 10 |
Carmelita |
22 |
4 |
6 |
12 |
29 |
38 |
-9 |
18 |
| 11 |
Guadalupe FC |
22 |
3 |
7 |
12 |
22 |
36 |
-14 |
16 |
| 12 |
Mun. Liberia |
22 |
4 |
2 |
16 |
23 |
57 |
-34 |
14 |
Tabella Santos Guapiles
Nincsenek adatok a rendszerben
Dep. Saprissa következő 6 mérkőzések
|
2018-01-08 |
Mun. Liberia
|
- |
Dep. Saprissa
|
|
2018-01-11 |
Dep. Saprissa
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-01-14 |
Cartagines
|
- |
Dep. Saprissa
|
|
2018-01-18 |
Dep. Saprissa
|
- |
Carmelita
|
|
2018-01-21 |
Herediano
|
- |
Dep. Saprissa
|
|
2018-01-25 |
Dep. Saprissa
|
- |
Mun. Grecia
|
Santos Guapiles következő 6 mérkőzések
|
2018-01-07 |
Santos Guapiles
|
- |
Guadalupe FC
|
|
2018-01-11 |
Dep. Saprissa
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-01-14 |
Santos Guapiles
|
- |
Carmelita
|
|
2018-01-18 |
Santos Guapiles
|
- |
Mun. Liberia
|
|
2018-01-21 |
Mun. Grecia
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-01-25 |
Santos Guapiles
|
- |
U. de Costa Rica
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.25 |
4.50 |
12.00 |
| Valószínűség |
44% |
35% |
21% |
|
1 @ 1.25 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.05 |
3.75 |
| Valószínűség |
83% |
17% |
|
1X @ 1.05 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.17 |
4.42 |
| Valószínűség |
|
74% |
26% |
|
Felett 1.5 @ 1.17 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.35 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Felett 2.5 @ 1.57 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.33 |
1.54 |
| Valószínűség |
|
29% |
71% |
|
Alatt 3.5 @ 1.54 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.85 |
1.86 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Nem @ 1.86 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-17 20:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!