Primera Nacional - Argentína
péntek, 06.04.2018
19:30
19:30

Dep. Riestra

Ferro C. Oeste
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nueva Pompeya |
| Vendég: | Buenos Aires |
| Távolság: | 5.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 2.89 | 3.29 | X2 | 1.34 | 1.60 | |||
| 25% | 35% | 40% | 1.60 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 62% | 38% | 35% | 65% | 23% | 77% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Dep. Riestra utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Brown Adrogue | 1 - 1 | Dep. Riestra |
| 2018-03-23 | Dep. Riestra | 2 - 2 | Guillermo Brown |
| 2018-03-17 | Flandria | 1 - 1 | Dep. Riestra |
| 2018-03-10 | Dep. Riestra | 0 - 0 | Agropecuario |
| 2018-03-04 | JU Gualeguaychu | 3 - 2 | Dep. Riestra |
| 2018-02-26 | Dep. Riestra | 2 - 3 | Instituto ACC |
| 2018-02-17 | Club Almagro | 0 - 1 | Dep. Riestra |
| 2018-02-12 | Dep. Riestra | 3 - 0 | San Martin T. |
| 2018-02-03 | Nueva Chicago | 1 - 0 | Dep. Riestra |
| 2017-12-11 | Dep. Riestra | 1 - 0 | Santamarina |
| 2017-12-03 | Sp. Estudiantes | 3 - 2 | Dep. Riestra |
| 2017-11-20 | Dep. Riestra | 0 - 1 | Los Andes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Ferro C. Oeste utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Ferro C. Oeste | 4 - 1 | Los Andes |
| 2018-03-25 | Gimnasia Jujuy | 0 - 0 | Ferro C. Oeste |
| 2018-03-17 | Ferro C. Oeste | 2 - 1 | Villa Dalmine |
| 2018-03-10 | Sarmiento Junin | 1 - 2 | Ferro C. Oeste |
| 2018-03-05 | Ferro C. Oeste | 1 - 0 | Quilmes |
| 2018-02-25 | Boca Unidos | 3 - 1 | Ferro C. Oeste |
| 2018-02-18 | Ferro C. Oeste | 0 - 2 | Atl. Rafaela |
| 2018-02-11 | Dep. Moron | 0 - 0 | Ferro C. Oeste |
| 2018-02-07 | CA All Boys | 3 - 3 | Ferro C. Oeste |
| 2018-02-02 | Ferro C. Oeste | 0 - 0 | Atletico Mitre |
| 2017-12-01 | Ferro C. Oeste | 0 - 2 | Aldosivi |
| 2017-11-25 | Ind. Rivadavia | 2 - 0 | Ferro C. Oeste |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Primera Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aldosivi | 20 | +6 | 34 |
| 2 | Atl. Rafaela | 20 | +14 | 32 |
| 3 | San Martin T. | 20 | +4 | 32 |
| 4 | Club Almagro | 20 | +9 | 31 |
| 5 | Gimnasia Jujuy | 20 | +8 | 31 |
| 6 | Agropecuario | 20 | +5 | 31 |
| 7 | Sarmiento Junin | 20 | +3 | 30 |
| 8 | Instituto ACC | 21 | -1 | 30 |
| 9 | JU Gualeguaychu | 21 | -3 | 30 |
| 10 | Dep. Moron | 20 | +2 | 29 |
| 11 | Atletico Mitre | 20 | 0 | 28 |
| 12 | Villa Dalmine | 20 | +4 | 27 |
| 13 | Brown Adrogue | 20 | +1 | 27 |
| 14 | Quilmes | 21 | -2 | 25 |
| 15 | Los Andes | 20 | -2 | 25 |
| 16 | Ind. Rivadavia | 20 | -2 | 24 |
| 17 | Guillermo Brown | 20 | -1 | 23 |
| 18 | Sp. Estudiantes | 20 | -3 | 23 |
| 19 | CA All Boys | 20 | -7 | 23 |
| 20 | Ferro C. Oeste | 20 | -8 | 23 |
| 21 | Nueva Chicago | 20 | -5 | 22 |
| 22 | Boca Unidos | 21 | -9 | 21 |
| 23 | Santamarina | 20 | -6 | 20 |
| 24 | Flandria | 20 | -8 | 20 |
| 25 | Dep. Riestra | 20 | +1 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dep. Riestra | |
| Ferro C. Oeste | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dep. Riestra | Ferro C. Oeste |
|---|---|---|---|
| 1 | Aldosivi | ||
| 2 | Atl. Rafaela | 2 - 2 | |
| 3 | San Martin T. | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Club Almagro | ||
| 5 | Gimnasia Jujuy | 0 - 0 | |
| 6 | Agropecuario | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Sarmiento Junin | 1 - 2 | |
| 8 | Instituto ACC | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 9 | JU Gualeguaychu | ||
| 10 | Dep. Moron | 0 - 0 | |
| 11 | Atletico Mitre | 2 - 1 | |
| 12 | Villa Dalmine | 1 - 1 | |
| 13 | Brown Adrogue | ||
| 14 | Quilmes | 0 - 1 | |
| 15 | Los Andes | 0 - 1 | |
| 16 | Ind. Rivadavia | 2 - 0 | |
| 17 | Guillermo Brown | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 18 | Sp. Estudiantes | ||
| 19 | CA All Boys | 3 - 3 | |
| 20 | Ferro C. Oeste | - | |
| 21 | Nueva Chicago | ||
| 22 | Boca Unidos | 3 - 1 | |
| 23 | Santamarina | 1 - 0 | |
| 24 | Flandria | ||
| 25 | Dep. Riestra | - |
Liga pozíció
| Dep. Riestra | Ferro C. Oeste | |
| Pozíció | 25 | 20 |
| Pontok | 13 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 15 |
| Pontok | 13 | 6 |
Liga forma
| Dep. Riestra | Ferro C. Oeste | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
8 7 |
6
5 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 3 |
1
3 6 |
Liga gólok
| Dep. Riestra | Ferro C. Oeste | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
23 |
19
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
11 |
7
18 |
Teljes statisztika Primera Nacional
| Mérkőzések (252) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 21% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (496) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.17 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.80 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 53% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 40% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 28% |
| Felett 3.5 | 14% |
Dep. Riestra következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Ind. Rivadavia | - | Dep. Riestra |
| 2018-04-23 | Dep. Riestra | - | Aldosivi |
| 2018-04-30 | CA All Boys | - | Dep. Riestra |
| 2019-05-08 | CA Belgrano | - | Dep. Riestra |
| 2019-08-18 | Dep. Riestra | - | Gimnasia Jujuy |
| 2019-08-27 | Santamarina | - | Dep. Riestra |
Ferro C. Oeste következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Ferro C. Oeste | - | Sp. Estudiantes |
| 2018-04-24 | Santamarina | - | Ferro C. Oeste |
| 2018-04-30 | Ferro C. Oeste | - | Nueva Chicago |
| 2018-08-25 | Nueva Chicago | - | Ferro C. Oeste |
| 2018-09-01 | Ferro C. Oeste | - | Guillermo Brown |
| 2018-09-16 | Olimpo | - | Ferro C. Oeste |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 2.89 | 3.29 |
| Valószínűség | 25% | 35% | 40% |
| X2 @ 1.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.34 | 1.60 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-06 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
