Primera División - Peru
péntek, 24.11.2017
01:00
01:00

Dep. Municipal

U. de Deportes
3 - 5
(2 - 3, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lima |
| Vendég: | Lima |
| Stadion | |
| Stadion: | Ivan Elias Moreno (Villa El Salvador) |
| Befogadóképesség: | 12 000 (10 000) |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 01:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.79 | 3.29 | 1.90 | 12 | 1.80 | 1.25 | |||
| 40% | 21% | 39% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.44 | 1.85 | 1.95 | 3.08 | 1.33 | ||||||
| 85% | 15% | 50% | 50% | 24% | 76% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-06-18 | U. de Deportes | 1 - 1 | Dep. Municipal |
| 2017-05-07 | Dep. Municipal | 1 - 2 | U. de Deportes |
| 2017-03-05 | U. de Deportes | 1 - 0 | Dep. Municipal |
| 2016-12-10 | U. de Deportes | 3 - 2 | Dep. Municipal |
| 2016-07-03 | U. de Deportes | 2 - 0 | Dep. Municipal |
| 2016-02-28 | Dep. Municipal | 1 - 4 | U. de Deportes |
| 2015-10-04 | Dep. Municipal | 0 - 1 | U. de Deportes |
| 2015-07-05 | U. de Deportes | 0 - 1 | Dep. Municipal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | 2 | |
| 12% | 12% | 75% | 62% | 38% | 25% |
Dep. Municipal utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | Dep. Municipal | 0 - 0 | Real Garcilaso |
| 2017-10-28 | U. San Martin | 1 - 4 | Dep. Municipal |
| 2017-10-24 | Dep. Municipal | 1 - 0 | Comerciantes Un |
| 2017-10-21 | Sport Huancayo | 3 - 0 | Dep. Municipal |
| 2017-10-14 | Dep. Municipal | 3 - 2 | Sp. Cristal |
| 2017-10-07 | Alianza Atl. | 1 - 1 | Dep. Municipal |
| 2017-09-30 | Dep. Municipal | 2 - 1 | Juan Aurich |
| 2017-09-17 | Union Comercio | 2 - 2 | Dep. Municipal |
| 2017-09-14 | Dep. Municipal | 2 - 0 | Acad. Cantolao |
| 2017-09-09 | UTC Cajamarca | 2 - 0 | Dep. Municipal |
| 2017-08-19 | Dep. Municipal | 3 - 0 | Sport Rosario |
| 2017-08-12 | Dep. Municipal | 2 - 0 | Ayacucho |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 6 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 50% | 25% |
U. de Deportes utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | U. de Deportes | 2 - 2 | Sp. Cristal |
| 2017-11-05 | Comerciantes Un | 1 - 1 | U. de Deportes |
| 2017-10-28 | Melgar Arequipa | 2 - 0 | U. de Deportes |
| 2017-10-26 | U. de Deportes | 2 - 1 | Sport Rosario |
| 2017-10-21 | Real Garcilaso | 1 - 2 | U. de Deportes |
| 2017-10-19 | U. de Deportes | 2 - 0 | Sport Huancayo |
| 2017-10-15 | U. de Deportes | 2 - 1 | U. San Martin |
| 2017-09-17 | U. de Deportes | 2 - 0 | Juan Aurich |
| 2017-09-13 | Alianza Atl. | 0 - 2 | U. de Deportes |
| 2017-09-10 | Alianza Lima | 1 - 0 | U. de Deportes |
| 2017-08-20 | U. de Deportes | 3 - 2 | Union Comercio |
| 2017-08-14 | U. de Deportes | 2 - 1 | Acad. Cantolao |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 6 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 50% | 17% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Garcilaso | 12 | +13 | 26 |
| 2 | Alianza Lima | 12 | +4 | 25 |
| 3 | Melgar Arequipa | 12 | +13 | 24 |
| 4 | U. de Deportes | 11 | +7 | 22 |
| 5 | Dep. Municipal | 11 | +6 | 21 |
| 6 | UTC Cajamarca | 12 | +1 | 17 |
| 7 | Sport Huancayo | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Comerciantes Un | 12 | +2 | 15 |
| 9 | Juan Aurich | 12 | -4 | 14 |
| 10 | Sport Rosario | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Alianza Atl. | 12 | -9 | 13 |
| 12 | Sp. Cristal | 12 | -2 | 12 |
| 13 | Union Comercio | 12 | -5 | 11 |
| 14 | U. San Martin | 12 | -8 | 11 |
| 15 | Ayacucho | 12 | -8 | 11 |
| 16 | Acad. Cantolao | 12 | -11 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dep. Municipal | |
| U. de Deportes | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dep. Municipal | U. de Deportes |
|---|---|---|---|
| 1 | Real Garcilaso | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 2 | Alianza Lima | 1 - 0 | |
| 3 | Melgar Arequipa | 2 - 0 | |
| 4 | U. de Deportes | - | |
| 5 | Dep. Municipal | - | |
| 6 | UTC Cajamarca | ||
| 7 | Sport Huancayo | ||
| 8 | Comerciantes Un | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Juan Aurich | 2 - 1 | |
| 10 | Sport Rosario | 3 - 0 | |
| 11 | Alianza Atl. | 0 - 2 | |
| 12 | Sp. Cristal | 3 - 2 | |
| 13 | Union Comercio | ||
| 14 | U. San Martin | ||
| 15 | Ayacucho | ||
| 16 | Acad. Cantolao | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Dep. Municipal | U. de Deportes | |
| Pozíció | 5 | 4 |
| Pontok | 21 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 3 |
| Pontok | 16 | 7 |
Liga forma
| Dep. Municipal | U. de Deportes | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 2 |
7
2 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 0 |
2
1 2 |
Liga gólok
| Dep. Municipal | U. de Deportes | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
12 |
18
11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
3 |
5
5 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (95) | |
| Hazai győzelmek | 57% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 20% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (265) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.79 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.78 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.01 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 26% |
Dep. Municipal következő 6 mérkőzések
| 2017-11-26 | Alianza Lima | - | Dep. Municipal |
| 2017-11-29 | Dep. Municipal | - | Melgar Arequipa |
| 2017-12-03 | Ayacucho | - | Dep. Municipal |
| 2018-02-03 | Dep. Municipal | - | Melgar Arequipa |
| 2018-02-09 | Real Garcilaso | - | Dep. Municipal |
| 2018-02-18 | Dep. Municipal | - | Acad. Cantolao |
U. de Deportes következő 6 mérkőzések
| 2017-11-26 | Ayacucho | - | U. de Deportes |
| 2017-12-01 | U. de Deportes | - | UTC Cajamarca |
| 2017-12-03 | Acad. Cantolao | - | U. de Deportes |
| 2018-01-23 | Oriente Petr. | - | U. de Deportes |
| 2018-01-27 | U. de Deportes | - | Oriente Petr. |
| 2018-02-04 | Sport Rosario | - | U. de Deportes |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.79 | 3.29 | 1.90 |
| Valószínűség | 40% | 21% | 39% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.25 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.44 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.08 | 1.33 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-24 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
