La Liga - Spanyolország
szombat, 12.05.2018
17:30
17:30

Dep. La Coruna

Villarreal
2 - 4
(0 - 3, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | La Coruna |
| Vendég: | Villarreal |
| Távolság: | 787.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Riazor |
| Befogadóképesség: | 34 600 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Antonio Hidalgo (Spa) |
| Vendég: | Inigo Perez (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.89 | 1.85 | 2 | 1.95 | 1.25 | |||
| 24% | 27% | 49% | 1.85 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.29 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 72% | 28% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-07 | Villarreal | 1 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2017-05-14 | Villarreal | 0 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2017-01-14 | Dep. La Coruna | 0 - 0 | Villarreal |
| 2016-08-09 | Dep. La Coruna | 2 - 0 | Villarreal |
| 2016-05-08 | Villarreal | 0 - 2 | Dep. La Coruna |
| 2016-01-03 | Dep. La Coruna | 1 - 2 | Villarreal |
| 2015-05-02 | Dep. La Coruna | 1 - 1 | Villarreal |
| 2014-12-21 | Villarreal | 3 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2011-02-13 | Dep. La Coruna | 1 - 0 | Villarreal |
| 2010-09-23 | Villarreal | 1 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2010-02-28 | Villarreal | 1 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2009-09-27 | Dep. La Coruna | 1 - 0 | Villarreal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 2 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 17% | 0% |
Dep. La Coruna utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-05 | Celta Vigo | 1 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2018-04-29 | Dep. La Coruna | 2 - 4 | Barcelona |
| 2018-04-20 | Leganes | 0 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2018-04-17 | Dep. La Coruna | 0 - 0 | Sevilla |
| 2018-04-14 | Athletic Bilbao | 2 - 3 | Dep. La Coruna |
| 2018-04-06 | Dep. La Coruna | 3 - 2 | Malaga |
| 2018-04-01 | Atletico Madrid | 1 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2018-03-17 | Dep. La Coruna | 1 - 1 | Las Palmas |
| 2018-03-09 | Girona | 2 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2018-03-03 | Dep. La Coruna | 1 - 1 | Eibar |
| 2018-02-28 | Getafe | 3 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2018-02-23 | Dep. La Coruna | 0 - 0 | Espanyol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 33% | 25% |
Villarreal utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-09 | Barcelona | 5 - 1 | Villarreal |
| 2018-05-05 | Villarreal | 1 - 0 | Valencia |
| 2018-04-28 | Villarreal | 4 - 1 | Celta Vigo |
| 2018-04-17 | Villarreal | 2 - 1 | Leganes |
| 2018-04-14 | Sevilla | 2 - 2 | Villarreal |
| 2018-04-09 | Villarreal | 1 - 3 | Athletic Bilbao |
| 2018-04-01 | Malaga | 1 - 0 | Villarreal |
| 2018-03-18 | Villarreal | 2 - 1 | Atletico Madrid |
| 2018-03-11 | Las Palmas | 0 - 2 | Villarreal |
| 2018-03-03 | Villarreal | 0 - 2 | Girona |
| 2018-02-28 | Eibar | 1 - 0 | Villarreal |
| 2018-02-25 | Villarreal | 1 - 0 | Getafe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 50% | 33% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 36 | +70 | 90 |
| 2 | Atletico Madrid | 36 | +35 | 75 |
| 3 | Real Madrid | 36 | +44 | 72 |
| 4 | Valencia | 36 | +25 | 67 |
| 5 | Real Betis | 36 | 0 | 59 |
| 6 | Villarreal | 36 | +5 | 57 |
| 7 | Sevilla | 36 | -10 | 54 |
| 8 | Getafe | 36 | +9 | 52 |
| 9 | Girona | 36 | -9 | 48 |
| 10 | Eibar | 36 | -7 | 47 |
| 11 | Real Sociedad | 36 | +7 | 46 |
| 12 | Celta Vigo | 36 | +3 | 46 |
| 13 | Alaves | 36 | -11 | 44 |
| 14 | Levante | 36 | -13 | 43 |
| 15 | Athletic Bilbao | 36 | -5 | 43 |
| 16 | Espanyol | 36 | -10 | 43 |
| 17 | Leganes | 36 | -17 | 40 |
| 18 | Dep. La Coruna | 36 | -35 | 29 |
| 19 | Las Palmas | 36 | -48 | 22 |
| 20 | Malaga | 36 | -33 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dep. La Coruna | |
| Villarreal | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Dep. La Coruna | Villarreal |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 2 - 4 | 5 - 1 |
| 2 | Atletico Madrid | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Real Madrid | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 4 | Valencia | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 5 | Real Betis | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Villarreal | - | |
| 7 | Sevilla | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Getafe | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 9 | Girona | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Eibar | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Real Sociedad | 2 - 4 | 3 - 0 |
| 12 | Celta Vigo | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 13 | Alaves | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 14 | Levante | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 15 | Athletic Bilbao | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Espanyol | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Leganes | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 18 | Dep. La Coruna | - | |
| 19 | Las Palmas | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 20 | Malaga | 3 - 2 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Dep. La Coruna | Villarreal | |
| Pozíció | 18 | 6 |
| Pontok | 29 | 57 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 6 |
| Pontok | 18 | 22 |
Liga forma
| Dep. La Coruna | Villarreal | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
11 19 |
17
6 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
6 8 |
6
4 8 |
Liga gólok
| Dep. La Coruna | Villarreal | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
70 |
51
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
29 |
18
26 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (360) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (953) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 27% |
Dep. La Coruna következő 6 mérkőzések
| 2018-05-20 | Valencia | - | Dep. La Coruna |
| 2018-08-01 | Dep. La Coruna | - | Valladolid |
| 2018-08-17 | Albacete | - | Dep. La Coruna |
| 2018-08-24 | Extremadura | - | Dep. La Coruna |
| 2018-09-01 | Tenerife | - | Dep. La Coruna |
| 2018-09-09 | Dep. La Coruna | - | Sporting Gijon |
Villarreal következő 6 mérkőzések
| 2018-05-19 | Villarreal | - | Real Madrid |
| 2018-07-17 | Villarreal | - | Hercules |
| 2018-07-21 | Marseille | - | Villarreal |
| 2018-07-25 | Montpellier | - | Villarreal |
| 2018-07-28 | Sheffield Wed | - | Villarreal |
| 2018-08-01 | Angers | - | Villarreal |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 3.89 | 1.85 |
| Valószínűség | 24% | 27% | 49% |
| 2 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.25 |
| Valószínűség | 32% | 68% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.50 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-12 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
