Primera División - Chile
vasárnap, 25.02.2018
21:00
21:00

Deportes Temuco

U. de Chile
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Temuco |
| Vendég: | Santiago |
| Távolság: | 612.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 21:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.25 | 2.29 | X2 | 1.61 | 1.37 | |||
| 31% | 32% | 37% | 1.37 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 93% | 7% | 64% | 36% | 15% | 85% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | U. de Chile | 2 - 1 | Deportes Temuco |
| 2017-02-11 | U. de Chile | 1 - 0 | Deportes Temuco |
| 2016-12-04 | Deportes Temuco | 0 - 3 | U. de Chile |
Deportes Temuco utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-19 | Audax Italiano | 1 - 1 | Deportes Temuco |
| 2018-02-10 | Deportes Temuco | 1 - 1 | U. de Concepcion |
| 2018-02-02 | U. Catolica | 2 - 1 | Deportes Temuco |
| 2017-12-09 | Deportes Temuco | 1 - 1 | U. de Concepcion |
| 2017-12-04 | Santiago Wand. | 1 - 1 | Deportes Temuco |
| 2017-11-26 | Union Espanola | 1 - 1 | Deportes Temuco |
| 2017-11-05 | Deportes Temuco | 1 - 0 | Antofagasta |
| 2017-10-28 | Deportes Temuco | 1 - 0 | Colo-Colo |
| 2017-10-21 | Dep. Iquique | 0 - 1 | Deportes Temuco |
| 2017-10-14 | Deportes Temuco | 1 - 1 | San Luis Q. |
| 2017-10-01 | Palestino | 2 - 2 | Deportes Temuco |
| 2017-09-24 | Deportes Temuco | 1 - 0 | U. Catolica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 8 | 2 | 1 | |
| 33% | 58% | 8% | 67% | 17% | 8% |
U. de Chile utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-16 | U. de Chile | 3 - 0 | San Luis Q. |
| 2018-02-10 | Dep. Iquique | 1 - 2 | U. de Chile |
| 2018-02-04 | U. de Chile | 1 - 2 | Union Espanola |
| 2017-12-09 | U. de Chile | 1 - 0 | Dep. Iquique |
| 2017-12-03 | U. de Concepcion | 1 - 3 | U. de Chile |
| 2017-11-25 | U. de Chile | 0 - 3 | Audax Italiano |
| 2017-11-11 | U. de Chile | 1 - 3 | Santiago Wand. |
| 2017-11-04 | Santiago Wand. | 0 - 1 | U. de Chile |
| 2017-10-29 | U. de Chile | 1 - 0 | U. Catolica |
| 2017-10-26 | Antofagasta | 1 - 0 | U. de Chile |
| 2017-10-23 | U. de Chile | 2 - 1 | Palestino |
| 2017-10-19 | U. de Chile | 2 - 0 | Antofagasta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 8 | 7 | 2 | |
| 67% | 0% | 33% | 67% | 58% | 17% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | U. Catolica | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Huachipato | 4 | +4 | 7 |
| 3 | O'Higgins | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Colo-Colo | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Palestino | 4 | +1 | 7 |
| 6 | U. de Chile | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Union La Calera | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Union Espanola | 3 | +1 | 5 |
| 9 | Antofagasta | 3 | +1 | 4 |
| 10 | San Luis Q. | 4 | -3 | 4 |
| 11 | Dep. Iquique | 3 | -1 | 3 |
| 11 | Everton VM | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Deportes Temuco | 3 | -1 | 2 |
| 14 | U. de Concepcion | 4 | -5 | 2 |
| 15 | Audax Italiano | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Curico Unido | 3 | -3 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Deportes Temuco | |
| U. de Chile | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Deportes Temuco | U. de Chile |
|---|---|---|---|
| 1 | U. Catolica | ||
| 2 | Huachipato | ||
| 3 | O'Higgins | ||
| 4 | Colo-Colo | ||
| 5 | Palestino | ||
| 6 | U. de Chile | - | |
| 7 | Union La Calera | ||
| 8 | Union Espanola | ||
| 9 | Antofagasta | ||
| 10 | San Luis Q. | ||
| 11 | Dep. Iquique | 1 - 2 | |
| 11 | Everton VM | ||
| 13 | Deportes Temuco | - | |
| 14 | U. de Concepcion | 1 - 1 | |
| 15 | Audax Italiano | ||
| 16 | Curico Unido |
Liga pozíció
| Deportes Temuco | U. de Chile | |
| Pozíció | 13 | 6 |
| Pontok | 2 | 6 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 8 |
| Pontok | 1 | 3 |
Liga forma
| Deportes Temuco | U. de Chile | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
2 1 |
2
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Deportes Temuco | U. de Chile | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
4 |
6
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
2
1 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (27) | |
| Hazai győzelmek | 26% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 48% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (74) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.48 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 85% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 70% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 22% |
Deportes Temuco következő 6 mérkőzések
| 2018-03-06 | O'Higgins | - | Deportes Temuco |
| 2018-03-16 | Deportes Temuco | - | Palestino |
| 2018-04-01 | Curico Unido | - | Deportes Temuco |
| 2018-04-07 | Deportes Temuco | - | Dep. Iquique |
| 2018-04-14 | Huachipato | - | Deportes Temuco |
| 2018-04-18 | Est. de Merida | - | Deportes Temuco |
U. de Chile következő 6 mérkőzések
| 2018-03-04 | U. de Chile | - | Antofagasta |
| 2018-03-14 | Vasco Da Gama | - | U. de Chile |
| 2018-03-17 | Everton VM | - | U. de Chile |
| 2018-03-30 | Audax Italiano | - | U. de Chile |
| 2018-04-04 | U. de Chile | - | Racing Club |
| 2018-04-07 | U. de Chile | - | Curico Unido |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.25 | 2.29 |
| Valószínűség | 31% | 32% | 37% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.37 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 93% | 7% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 20:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
