Primera División - Chile

szombat, 28.10.2017
16:00
Deportes Temuco

Deportes Temuco

Colo-Colo

Colo-Colo

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Információ
Város
Hazai: Temuco
Vendég: Macul
Távolság: 609.1 km
Kezdési időpont
Óra: 16:00 (12:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
4.75 3.50 1.75 X2 2.10 1.19
21% 39% 40% 1.19 35% 65%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.39 2.04 1.75 3.39 1.30
68% 32% 40% 60% 17% 83%

Utolsó 2 közvetlen mérkőzések

2017-02-26 Deportes Temuco 2 - 2 Colo-Colo
2016-08-13 Colo-Colo 0 - 2 Deportes Temuco

Deportes Temuco utolsó 12 mérkőzések

2017-10-21 Dep. Iquique 0 - 1 Deportes Temuco
2017-10-14 Deportes Temuco 1 - 1 San Luis Q.
2017-10-01 Palestino 2 - 2 Deportes Temuco
2017-09-24 Deportes Temuco 1 - 0 U. Catolica
2017-09-10 Curico Unido 1 - 1 Deportes Temuco
2017-08-31 Union San Felipe 1 - 0 Deportes Temuco
2017-08-26 Deportes Temuco 0 - 1 Everton VM
2017-08-23 Deportes Temuco 0 - 0 Union San Felipe
2017-08-19 Audax Italiano 2 - 1 Deportes Temuco
2017-08-12 Deportes Temuco 0 - 0 Huachipato
2017-08-05 U. de Chile 2 - 1 Deportes Temuco
2017-07-30 Deportes Temuco 2 - 0 O'Higgins
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 6 3 1
25% 42% 33% 50% 25% 8%

Colo-Colo utolsó 12 mérkőzések

2017-10-21 Audax Italiano 0 - 3 Colo-Colo
2017-10-15 Colo-Colo 2 - 0 Santiago Wand.
2017-10-01 U. Catolica 0 - 1 Colo-Colo
2017-09-23 Colo-Colo 3 - 0 San Luis Q.
2017-09-09 Dep. Iquique 1 - 1 Colo-Colo
2017-08-27 Colo-Colo 4 - 1 U. de Chile
2017-08-20 Colo-Colo 1 - 2 U. de Concepcion
2017-08-15 Palestino 1 - 1 Colo-Colo
2017-08-06 O'Higgins 1 - 3 Colo-Colo
2017-08-03 Colo-Colo 4 - 0 Dep. La Serena
2017-07-30 Colo-Colo 0 - 0 Antofagasta
2017-07-23 U. Catolica 1 - 4 Colo-Colo
G D V +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 10 7 4
67% 25% 8% 83% 58% 33%

Tabella Primera División

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Colo-Colo 10 6 3 1 19 6 +13 21
2 Union Espanola 10 6 3 1 7 4 +3 21
3 Antofagasta 10 5 4 1 9 4 +5 19
4 U. de Chile 10 5 3 2 15 14 +1 18
5 Everton VM 10 4 5 1 17 12 +5 17
6 Audax Italiano 10 5 2 3 17 15 +2 17
7 U. de Concepcion 10 3 5 2 12 8 +4 14
8 Deportes Temuco 10 3 4 3 10 9 +1 13
9 Huachipato 10 4 1 5 9 10 -1 13
10 San Luis Q. 10 4 1 5 11 16 -5 13
11 U. Catolica 10 2 4 4 8 10 -2 10
12 Santiago Wand. 10 1 6 3 10 13 -3 9
13 Curico Unido 10 2 3 5 6 9 -3 9
14 Palestino 10 2 2 6 15 18 -3 8
15 Dep. Iquique 10 1 3 6 4 12 -8 6
16 O'Higgins 10 1 3 6 10 19 -9 6

Mérkőzések kronológiája a ligában

Deportes Temuco           
Colo-Colo           
Hazai           
Vendég           

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Deportes Temuco Colo-Colo
1 Colo-Colo   -
2 Union Espanola    
3 Antofagasta    
4 U. de Chile    
5 Everton VM 0 - 1  
6 Audax Italiano   0 - 3
7 U. de Concepcion    
8 Deportes Temuco -  
9 Huachipato 0 - 0  
10 San Luis Q. 1 - 1  
11 U. Catolica 1 - 0 0 - 1
12 Santiago Wand.    
13 Curico Unido    
14 Palestino   1 - 1
15 Dep. Iquique   1 - 1
16 O'Higgins 2 - 0 1 - 3

Liga pozíció

  Deportes Temuco Colo-Colo
Pozíció 8 1
Pontok 13 21
  Hazai Vendég
Pozíció 9 1
Pontok 8 11

Liga forma

  Deportes Temuco Colo-Colo
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
3    
4     
3    
6       
3    
1  
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
2   
2   
1  
3    
2   
0  

Liga gólok

  Deportes Temuco Colo-Colo
Lőtt gólok
Kapott gólok
10           
9          
19                    
6       
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
4     
2   
9          
3    

Teljes statisztika Primera División

Mérkőzések   (80)
Hazai győzelmek 39%
Döntetlenek 32%
Vendég győzelmek 29%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (179)
Meccsenkénti gólok 2.24
Meccsenkénti hazai gólok 1.20
Meccsenkénti vendég gólok 1.04
Hazai csapat lőtt gólok 69%
Vendég csapatok lőtt gólok 66%
Mindkét Csapat gólt Szerez 46%
Felett 1.5 65%
Felett 2.5 41%
Felett 3.5 24%

Deportes Temuco következő 6 mérkőzések

2017-11-05 Deportes Temuco - Antofagasta
2017-11-26 Union Espanola - Deportes Temuco
2017-12-04 Santiago Wand. - Deportes Temuco
2017-12-09 Deportes Temuco - U. de Concepcion
2018-02-02 U. Catolica - Deportes Temuco
2018-02-10 Deportes Temuco - U. de Concepcion

Colo-Colo következő 6 mérkőzések

2017-11-05 Colo-Colo - Union Espanola
2017-11-26 Everton VM - Colo-Colo
2017-12-03 Colo-Colo - Curico Unido
2017-12-09 Huachipato - Colo-Colo
2018-01-26 Colo-Colo - Santiago Wand.
2018-02-03 Antofagasta - Colo-Colo

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 4.75 3.50 1.75
Valószínűség 21% 39% 40%
X2 @ 1.19
Dupla esély 1X X2
Oddsok 2.10 1.19
Valószínűség 35% 65%
X2 @ 1.19
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.30 3.39
Valószínűség   68% 32%
Felett 1.5 @ 1.30
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.04 1.75
Valószínűség   40% 60%
Alatt 2.5 @ 1.75
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   3.39 1.30
Valószínűség   17% 83%
Alatt 3.5 @ 1.30
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.83 1.83
Valószínűség   48% 52%
Nem @ 1.83

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-10-28 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play