NB I - Magyarország
szombat, 02.12.2017
14:30
14:30

Debreceni VSC

Honvéd
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Debrecen |
| Vendég: | Budapest |
| Távolság: | 194.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nagyerdei Stadion |
| Befogadóképesség: | 20 340 |
| Méretek: | 106 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.75 | 1X | 1.28 | 1.85 | |||
| 45% | 26% | 29% | 1.28 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.39 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 86% | 14% | 65% | 35% | 38% | 62% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-26 | Honvéd | 1 - 3 | Debreceni VSC |
| 2017-05-20 | Debreceni VSC | 2 - 5 | Honvéd |
| 2017-02-25 | Honvéd | 1 - 0 | Debreceni VSC |
| 2016-09-20 | Debreceni VSC | 0 - 1 | Honvéd |
| 2016-03-12 | Debreceni VSC | 0 - 3 | Honvéd |
| 2015-10-31 | Debreceni VSC | 0 - 0 | Honvéd |
| 2015-08-02 | Honvéd | 3 - 3 | Debreceni VSC |
| 2015-04-26 | Honvéd | 1 - 1 | Debreceni VSC |
| 2014-10-04 | Debreceni VSC | 4 - 0 | Honvéd |
| 2014-05-31 | Debreceni VSC | 0 - 2 | Honvéd |
| 2013-11-23 | Honvéd | 1 - 3 | Debreceni VSC |
| 2013-04-07 | Honvéd | 2 - 2 | Debreceni VSC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 50% |
Debreceni VSC utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Vasas | 1 - 5 | Debreceni VSC |
| 2017-11-18 | Debreceni VSC | 2 - 5 | Fehervar |
| 2017-11-04 | Ferencvárosi TC | 2 - 1 | Debreceni VSC |
| 2017-10-28 | Debreceni VSC | 3 - 2 | Paks |
| 2017-10-21 | Debreceni VSC | 1 - 1 | Haladás |
| 2017-10-14 | Mezőkövesd | 0 - 2 | Debreceni VSC |
| 2017-09-30 | Újpest | 1 - 1 | Debreceni VSC |
| 2017-09-23 | Debreceni VSC | 3 - 0 | Puskás Akadémia |
| 2017-09-16 | Balmazújváros | 0 - 1 | Debreceni VSC |
| 2017-09-09 | Debreceni VSC | 3 - 1 | Diósgyőri VTK |
| 2017-08-26 | Honvéd | 1 - 3 | Debreceni VSC |
| 2017-08-18 | Debreceni VSC | 4 - 1 | Vasas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 8 | 6 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 67% | 50% |
Honvéd utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Honvéd | 1 - 2 | Mezőkövesd |
| 2017-11-18 | Újpest | 2 - 1 | Honvéd |
| 2017-11-04 | Honvéd | 4 - 3 | Puskás Akadémia |
| 2017-10-28 | Balmazújváros | 0 - 3 | Honvéd |
| 2017-10-21 | Diósgyőri VTK | 2 - 1 | Honvéd |
| 2017-10-14 | Haladás | 1 - 2 | Honvéd |
| 2017-09-30 | Honvéd | 1 - 4 | Vasas |
| 2017-09-23 | Fehervar | 1 - 1 | Honvéd |
| 2017-09-16 | Honvéd | 1 - 3 | Ferencvárosi TC |
| 2017-09-10 | Paks | 2 - 2 | Honvéd |
| 2017-08-26 | Honvéd | 1 - 3 | Debreceni VSC |
| 2017-08-19 | Mezőkövesd | 1 - 2 | Honvéd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 11 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 92% | 42% |
Tabella NB I
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fehervar | 17 | +22 | 38 |
| 2 | Ferencvárosi TC | 17 | +17 | 35 |
| 3 | Debreceni VSC | 17 | +11 | 28 |
| 4 | Újpest | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Honvéd | 17 | +1 | 25 |
| 6 | Diósgyőri VTK | 17 | +1 | 21 |
| 7 | Paks | 17 | -4 | 21 |
| 8 | Vasas | 17 | -9 | 21 |
| 9 | Puskás Akadémia | 17 | -4 | 20 |
| 10 | Balmazújváros | 17 | -4 | 17 |
| 11 | Mezőkövesd | 17 | -16 | 14 |
| 12 | Haladás | 17 | -17 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Debreceni VSC | |
| Honvéd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Debreceni VSC | Honvéd |
|---|---|---|---|
| 1 | Fehervar | 2 - 5 | 1 - 1 |
| 2 | Ferencvárosi TC | 0 - 0 | |
| 3 | Debreceni VSC | - | |
| 4 | Újpest | 2 - 1 | |
| 5 | Honvéd | - | |
| 6 | Diósgyőri VTK | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Paks | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Vasas | 4 - 1 | |
| 9 | Puskás Akadémia | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Balmazújváros | 0 - 3 | |
| 11 | Mezőkövesd | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Haladás | 1 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Debreceni VSC | Honvéd | |
| Pozíció | 3 | 5 |
| Pontok | 28 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 14 | 14 |
Liga forma
| Debreceni VSC | Honvéd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 5 |
7
4 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 2 |
4
2 2 |
Liga gólok
| Debreceni VSC | Honvéd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
20 |
30
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
12 |
14
9 |
Teljes statisztika NB I
| Mérkőzések (102) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (313) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.07 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.58 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.49 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 64% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 60% |
| Felett 3.5 | 39% |
Debreceni VSC következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Diósgyőri VTK | - | Debreceni VSC |
| 2018-02-07 | Debreceni VSC | - | Tosno |
| 2018-02-24 | Debreceni VSC | - | Balmazújváros |
| 2018-03-03 | Puskás Akadémia | - | Debreceni VSC |
| 2018-03-10 | Debreceni VSC | - | Újpest |
| 2018-03-14 | Honvéd | - | Debreceni VSC |
Honvéd következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Honvéd | - | Paks |
| 2018-02-10 | Akhmat Grozny | - | Honvéd |
| 2018-02-12 | Honvéd | - | Habarovszk |
| 2018-02-21 | BFC Siofok | - | Honvéd |
| 2018-02-24 | Ferencvárosi TC | - | Honvéd |
| 2018-02-28 | Honvéd | - | BFC Siofok |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.50 | 3.75 |
| Valószínűség | 45% | 26% | 29% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.85 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.50 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
