Eerste Divisie - Hollandia
péntek, 15.12.2017
19:00
19:00

De Graafschap

FC Oss
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Doetinchem |
| Vendég: | Oss |
| Távolság: | 57.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | De Vijverberg |
| Befogadóképesség: | 12 600 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 6.00 | 10.00 | 1X | 1.07 | 4.00 | |||
| 39% | 33% | 28% | 1.07 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 9.00 | 1.28 | 3.60 | 1.72 | 2.00 | ||||||
| 84% | 16% | 63% | 37% | 40% | 60% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-05-05 | FC Oss | 2 - 1 | De Graafschap |
| 2016-12-02 | De Graafschap | 3 - 5 | FC Oss |
| 2015-01-31 | De Graafschap | 2 - 1 | FC Oss |
| 2014-08-30 | FC Oss | 3 - 2 | De Graafschap |
| 2014-02-07 | FC Oss | 2 - 2 | De Graafschap |
| 2013-10-19 | De Graafschap | 6 - 1 | FC Oss |
| 2013-02-15 | FC Oss | 0 - 2 | De Graafschap |
| 2012-10-26 | De Graafschap | 1 - 1 | FC Oss |
| 2010-03-26 | FC Oss | 1 - 3 | De Graafschap |
| 2009-08-24 | De Graafschap | 4 - 0 | FC Oss |
| 2007-03-02 | De Graafschap | 2 - 0 | FC Oss |
| 2006-10-27 | FC Oss | 4 - 2 | De Graafschap |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 12 | 9 | 7 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 75% | 58% |
De Graafschap utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-08 | Almere City | 2 - 1 | De Graafschap |
| 2017-12-01 | De Graafschap | 1 - 0 | Jong AZ |
| 2017-11-27 | Den Bosch | 1 - 1 | De Graafschap |
| 2017-11-24 | De Graafschap | 4 - 0 | FC Eindhoven |
| 2017-11-17 | De Graafschap | 1 - 3 | NEC Nijmegen |
| 2017-11-03 | Jong Ajax | 0 - 5 | De Graafschap |
| 2017-10-27 | De Graafschap | 2 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2017-10-20 | Dordrecht | 1 - 1 | De Graafschap |
| 2017-10-15 | De Graafschap | 1 - 1 | Go Ahead Eagles |
| 2017-10-06 | Helmond Sport | 0 - 2 | De Graafschap |
| 2017-09-29 | De Graafschap | 2 - 2 | FC Emmen |
| 2017-09-22 | Volendam | 0 - 0 | De Graafschap |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 5 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 42% | 33% |
FC Oss utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-01 | FC Eindhoven | 1 - 3 | FC Oss |
| 2017-11-27 | FC Oss | 0 - 3 | Jong PSV |
| 2017-11-24 | RKC Waalwijk | 2 - 1 | FC Oss |
| 2017-11-17 | FC Oss | 0 - 0 | Helmond Sport |
| 2017-11-03 | Fortuna Sittard | 4 - 0 | FC Oss |
| 2017-10-27 | FC Emmen | 1 - 1 | FC Oss |
| 2017-10-23 | FC Oss | 2 - 1 | Jong AZ |
| 2017-10-20 | FC Oss | 1 - 1 | Den Bosch |
| 2017-10-13 | Cambuur | 1 - 3 | FC Oss |
| 2017-10-06 | FC Oss | 1 - 6 | Go Ahead Eagles |
| 2017-09-29 | FC Oss | 0 - 3 | Jong Ajax |
| 2017-09-22 | Almere City | 2 - 2 | FC Oss |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 9 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 75% | 42% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 16 | +20 | 36 |
| 2 | Fortuna Sittard | 17 | +25 | 35 |
| 3 | Jong Ajax | 16 | +13 | 32 |
| 4 | De Graafschap | 17 | +15 | 28 |
| 5 | Den Bosch | 16 | +12 | 27 |
| 6 | FC Emmen | 17 | +6 | 27 |
| 7 | Telstar | 17 | -3 | 27 |
| 8 | Jong PSV | 17 | +2 | 25 |
| 9 | Almere City | 17 | -3 | 24 |
| 10 | FC Oss | 16 | -5 | 23 |
| 11 | MVV Maastricht | 17 | -2 | 22 |
| 12 | FC Eindhoven | 16 | -5 | 21 |
| 13 | Go Ahead Eagles | 17 | -2 | 19 |
| 14 | Dordrecht | 17 | -17 | 19 |
| 15 | RKC Waalwijk | 17 | -8 | 18 |
| 16 | Cambuur | 16 | -6 | 17 |
| 17 | Jong AZ | 16 | -8 | 16 |
| 18 | Volendam | 17 | -7 | 14 |
| 19 | Helmond Sport | 16 | -11 | 11 |
| 20 | Jong Utrecht | 17 | -16 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| De Graafschap | |
| FC Oss | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | De Graafschap | FC Oss |
|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 1 - 3 | |
| 2 | Fortuna Sittard | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 3 | Jong Ajax | ||
| 4 | De Graafschap | - | |
| 5 | Den Bosch | ||
| 6 | FC Emmen | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Telstar | 3 - 3 | |
| 8 | Jong PSV | ||
| 9 | Almere City | 2 - 2 | |
| 10 | FC Oss | - | |
| 11 | MVV Maastricht | 1 - 2 | |
| 12 | FC Eindhoven | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 13 | Go Ahead Eagles | 1 - 1 | |
| 14 | Dordrecht | ||
| 15 | RKC Waalwijk | 2 - 1 | |
| 16 | Cambuur | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 17 | Jong AZ | 1 - 0 | |
| 18 | Volendam | ||
| 19 | Helmond Sport | ||
| 20 | Jong Utrecht | 0 - 3 |
Liga pozíció
| De Graafschap | FC Oss | |
| Pozíció | 4 | 10 |
| Pontok | 28 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 14 | 12 |
Liga forma
| De Graafschap | FC Oss | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 3 |
6
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 2 |
3
3 2 |
Liga gólok
| De Graafschap | FC Oss | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
15 |
24
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
8 |
16
14 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (166) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (531) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.76 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.44 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 66% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 42% |
De Graafschap következő 6 mérkőzések
| 2017-12-22 | Telstar | - | De Graafschap |
| 2018-01-06 | VVV-Venlo | - | De Graafschap |
| 2018-01-12 | Cambuur | - | De Graafschap |
| 2018-01-19 | De Graafschap | - | Jong PSV |
| 2018-01-26 | MVV Maastricht | - | De Graafschap |
| 2018-02-02 | De Graafschap | - | Jong Utrecht |
FC Oss következő 6 mérkőzések
| 2017-12-22 | FC Oss | - | MVV Maastricht |
| 2018-01-12 | Volendam | - | FC Oss |
| 2018-01-15 | FC Oss | - | NEC Nijmegen |
| 2018-01-19 | FC Oss | - | Jong Utrecht |
| 2018-01-26 | Dordrecht | - | FC Oss |
| 2018-02-05 | Jong AZ | - | FC Oss |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 6.00 | 10.00 |
| Valószínűség | 39% | 33% | 28% |
| 1X @ 1.07 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.07 | 4.00 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.07 | 9.00 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.07 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.60 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 2.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 3.5 @ 2.00 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-15 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
