Eerste Divisie - Hollandia
péntek, 20.04.2018
19:00
19:00

De Graafschap

Telstar
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Doetinchem |
| Vendég: | Velsen |
| Távolság: | 124.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | De Vijverberg |
| Befogadóképesség: | 12 600 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.75 | 6.00 | 12 | 1.14 | 2.75 | |||
| 37% | 29% | 34% | 1.19 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.30 | 3.50 | 1.83 | 1.83 | ||||||
| 81% | 19% | 64% | 36% | 48% | 52% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-22 | Telstar | 3 - 2 | De Graafschap |
| 2017-02-17 | De Graafschap | 2 - 1 | Telstar |
| 2016-09-09 | Telstar | 2 - 1 | De Graafschap |
| 2015-01-27 | Telstar | 0 - 2 | De Graafschap |
| 2014-09-13 | De Graafschap | 3 - 2 | Telstar |
| 2014-03-14 | Telstar | 0 - 2 | De Graafschap |
| 2013-09-07 | De Graafschap | 3 - 0 | Telstar |
| 2013-04-26 | De Graafschap | 2 - 0 | Telstar |
| 2012-12-17 | Telstar | 0 - 0 | De Graafschap |
| 2009-09-11 | De Graafschap | 2 - 1 | Telstar |
| 2007-01-26 | Telstar | 0 - 0 | De Graafschap |
| 2006-11-03 | De Graafschap | 1 - 0 | Telstar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 50% | 17% |
De Graafschap utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | FC Oss | 1 - 4 | De Graafschap |
| 2018-04-09 | De Graafschap | 4 - 2 | Almere City |
| 2018-04-06 | FC Eindhoven | 2 - 4 | De Graafschap |
| 2018-04-02 | De Graafschap | 2 - 1 | Den Bosch |
| 2018-03-30 | De Graafschap | 1 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2018-03-23 | NEC Nijmegen | 1 - 1 | De Graafschap |
| 2018-03-16 | De Graafschap | 2 - 4 | Jong Ajax |
| 2018-03-12 | Fortuna Sittard | 1 - 1 | De Graafschap |
| 2018-03-09 | De Graafschap | 0 - 1 | Dordrecht |
| 2018-03-04 | Go Ahead Eagles | 0 - 4 | De Graafschap |
| 2018-02-23 | De Graafschap | 1 - 0 | Helmond Sport |
| 2018-02-16 | FC Emmen | 5 - 2 | De Graafschap |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 7 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 58% | 50% |
Telstar utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Telstar | 1 - 0 | Jong Utrecht |
| 2018-04-09 | FC Emmen | 2 - 3 | Telstar |
| 2018-04-06 | Telstar | 0 - 0 | Jong PSV |
| 2018-04-02 | NEC Nijmegen | 3 - 0 | Telstar |
| 2018-03-30 | FC Oss | 0 - 0 | Telstar |
| 2018-03-24 | Telstar | 0 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2018-03-16 | Go Ahead Eagles | 1 - 1 | Telstar |
| 2018-03-12 | Almere City | 2 - 3 | Telstar |
| 2018-03-09 | Telstar | 2 - 3 | Helmond Sport |
| 2018-03-02 | Dordrecht | 2 - 3 | Telstar |
| 2018-02-23 | Telstar | 5 - 2 | Volendam |
| 2018-02-16 | Fortuna Sittard | 1 - 1 | Telstar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 50% | 42% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jong Ajax | 36 | +33 | 73 |
| 2 | Fortuna Sittard | 36 | +38 | 72 |
| 3 | NEC Nijmegen | 36 | +34 | 70 |
| 4 | De Graafschap | 36 | +30 | 61 |
| 5 | Jong PSV | 36 | +21 | 61 |
| 6 | Telstar | 36 | +5 | 61 |
| 7 | FC Emmen | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Cambuur | 36 | +1 | 52 |
| 9 | MVV Maastricht | 36 | +2 | 49 |
| 10 | Almere City | 36 | -7 | 49 |
| 11 | Volendam | 36 | -5 | 46 |
| 12 | Dordrecht | 36 | -22 | 46 |
| 13 | Jong AZ | 36 | -11 | 45 |
| 14 | Den Bosch | 36 | +4 | 44 |
| 15 | FC Oss | 36 | -12 | 44 |
| 16 | FC Eindhoven | 36 | -23 | 43 |
| 17 | Go Ahead Eagles | 36 | -18 | 37 |
| 18 | Helmond Sport | 36 | -14 | 35 |
| 19 | RKC Waalwijk | 36 | -25 | 33 |
| 20 | Jong Utrecht | 36 | -38 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| De Graafschap | |
| Telstar | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | De Graafschap | Telstar |
|---|---|---|---|
| 1 | Jong Ajax | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 2 | Fortuna Sittard | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | NEC Nijmegen | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | De Graafschap | - | |
| 5 | Jong PSV | 2 - 3 | 6 - 0 |
| 6 | Telstar | - | |
| 7 | FC Emmen | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 8 | Cambuur | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | MVV Maastricht | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Almere City | 4 - 2 | 2 - 3 |
| 11 | Volendam | 2 - 1 | 3 - 4 |
| 12 | Dordrecht | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 13 | Jong AZ | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | Den Bosch | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | FC Oss | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | FC Eindhoven | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 17 | Go Ahead Eagles | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Helmond Sport | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | RKC Waalwijk | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 20 | Jong Utrecht | 7 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| De Graafschap | Telstar | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 61 | 61 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 33 | 25 |
Liga forma
| De Graafschap | Telstar | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
10 9 |
16
13 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 5 |
6
7 5 |
Liga gólok
| De Graafschap | Telstar | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
75
45 |
66
61 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
21 |
27
35 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (360) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1176) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.27 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.86 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 65% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 43% |
De Graafschap következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Jong AZ | - | De Graafschap |
| 2018-05-10 | Telstar | - | De Graafschap |
| 2018-05-13 | De Graafschap | - | Telstar |
| 2018-05-17 | Almere City | - | De Graafschap |
| 2018-05-20 | De Graafschap | - | Almere City |
| 2018-07-20 | Cambuur | - | De Graafschap |
Telstar következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Telstar | - | Cambuur |
| 2018-05-10 | Telstar | - | De Graafschap |
| 2018-05-13 | De Graafschap | - | Telstar |
| 2018-08-17 | RKC Waalwijk | - | Telstar |
| 2018-08-24 | Telstar | - | MVV Maastricht |
| 2018-08-31 | Telstar | - | Jong Utrecht |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.75 | 6.00 |
| Valószínűség | 37% | 29% | 34% |
| 12 @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.75 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 7.00 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.10 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.50 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 3.5 @ 1.83 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-20 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
