Eerste Divisie - Hollandia
péntek, 01.12.2017
19:00
19:00

De Graafschap

Jong AZ
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Doetinchem |
| Vendég: | Alkmaar |
| Távolság: | 128.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | De Vijverberg |
| Befogadóképesség: | 12 600 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.25 | 8.00 | 1 | 1.09 | 3.39 | |||
| 51% | 19% | 30% | 1.33 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 8.00 | 1.30 | 3.50 | 1.80 | 1.90 | ||||||
| 88% | 12% | 66% | 34% | 42% | 58% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
De Graafschap utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-27 | Den Bosch | 1 - 1 | De Graafschap |
| 2017-11-24 | De Graafschap | 4 - 0 | FC Eindhoven |
| 2017-11-17 | De Graafschap | 1 - 3 | NEC Nijmegen |
| 2017-11-03 | Jong Ajax | 0 - 5 | De Graafschap |
| 2017-10-27 | De Graafschap | 2 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2017-10-20 | Dordrecht | 1 - 1 | De Graafschap |
| 2017-10-15 | De Graafschap | 1 - 1 | Go Ahead Eagles |
| 2017-10-06 | Helmond Sport | 0 - 2 | De Graafschap |
| 2017-09-29 | De Graafschap | 2 - 2 | FC Emmen |
| 2017-09-22 | Volendam | 0 - 0 | De Graafschap |
| 2017-09-15 | Jong Utrecht | 1 - 4 | De Graafschap |
| 2017-09-08 | De Graafschap | 1 - 2 | MVV Maastricht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 6 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 50% | 42% |
Jong AZ utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-27 | Jong AZ | 0 - 2 | Volendam |
| 2017-11-24 | Dordrecht | 3 - 2 | Jong AZ |
| 2017-11-20 | Jong AZ | 4 - 2 | Jong Ajax |
| 2017-11-03 | Almere City | 3 - 2 | Jong AZ |
| 2017-10-27 | Go Ahead Eagles | 2 - 1 | Jong AZ |
| 2017-10-23 | FC Oss | 2 - 1 | Jong AZ |
| 2017-10-20 | Jong AZ | 2 - 1 | FC Emmen |
| 2017-10-16 | Jong AZ | 1 - 3 | Helmond Sport |
| 2017-10-06 | Jong PSV | 1 - 2 | Jong AZ |
| 2017-09-29 | Jong AZ | 1 - 2 | FC Eindhoven |
| 2017-09-22 | Fortuna Sittard | 5 - 1 | Jong AZ |
| 2017-09-12 | Jong AZ | 2 - 2 | Telstar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 12 | 11 | 6 | |
| 25% | 8% | 67% | 100% | 92% | 50% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 15 | +14 | 33 |
| 2 | Fortuna Sittard | 15 | +18 | 29 |
| 3 | Jong Ajax | 15 | +9 | 29 |
| 4 | Telstar | 15 | -2 | 26 |
| 5 | De Graafschap | 15 | +15 | 25 |
| 6 | Den Bosch | 15 | +9 | 24 |
| 7 | Jong PSV | 15 | +3 | 24 |
| 8 | FC Emmen | 15 | +5 | 23 |
| 9 | FC Eindhoven | 15 | -3 | 21 |
| 10 | Almere City | 15 | -4 | 20 |
| 11 | FC Oss | 15 | -7 | 20 |
| 12 | MVV Maastricht | 15 | 0 | 19 |
| 13 | Dordrecht | 15 | -9 | 19 |
| 14 | Go Ahead Eagles | 15 | +1 | 18 |
| 15 | Jong AZ | 15 | -7 | 16 |
| 16 | RKC Waalwijk | 15 | -3 | 15 |
| 17 | Cambuur | 15 | -7 | 14 |
| 18 | Helmond Sport | 15 | -10 | 11 |
| 19 | Volendam | 15 | -8 | 10 |
| 20 | Jong Utrecht | 15 | -14 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| De Graafschap | |
| Jong AZ | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | De Graafschap | Jong AZ |
|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 1 - 3 | |
| 2 | Fortuna Sittard | 2 - 0 | 5 - 1 |
| 3 | Jong Ajax | ||
| 4 | Telstar | ||
| 5 | De Graafschap | - | |
| 6 | Den Bosch | 1 - 3 | |
| 7 | Jong PSV | 1 - 2 | |
| 8 | FC Emmen | 2 - 2 | |
| 9 | FC Eindhoven | 4 - 0 | |
| 10 | Almere City | 3 - 2 | |
| 11 | FC Oss | 2 - 1 | |
| 12 | MVV Maastricht | 1 - 2 | |
| 13 | Dordrecht | 3 - 2 | |
| 14 | Go Ahead Eagles | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Jong AZ | - | |
| 16 | RKC Waalwijk | ||
| 17 | Cambuur | 2 - 0 | |
| 18 | Helmond Sport | ||
| 19 | Volendam | ||
| 20 | Jong Utrecht | 1 - 0 |
Liga pozíció
| De Graafschap | Jong AZ | |
| Pozíció | 5 | 15 |
| Pontok | 25 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 14 |
| Pontok | 11 | 6 |
Liga forma
| De Graafschap | Jong AZ | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 2 |
5
1 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 2 |
2
0 6 |
Liga gólok
| De Graafschap | Jong AZ | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
13 |
24
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
8 |
12
18 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (150) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (479) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.19 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.74 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.45 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 42% |
De Graafschap következő 6 mérkőzések
| 2017-12-08 | Almere City | - | De Graafschap |
| 2017-12-15 | De Graafschap | - | FC Oss |
| 2017-12-22 | Telstar | - | De Graafschap |
| 2018-01-06 | VVV-Venlo | - | De Graafschap |
| 2018-01-12 | Cambuur | - | De Graafschap |
| 2018-01-19 | De Graafschap | - | Jong PSV |
Jong AZ következő 6 mérkőzések
| 2017-12-11 | Jong AZ | - | Cambuur |
| 2017-12-15 | MVV Maastricht | - | Jong AZ |
| 2017-12-22 | Jong AZ | - | NEC Nijmegen |
| 2018-01-12 | RKC Waalwijk | - | Jong AZ |
| 2018-01-15 | Jong AZ | - | Cambuur |
| 2018-01-22 | Jong AZ | - | Den Bosch |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 5.25 | 8.00 |
| Valószínűség | 51% | 19% | 30% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.09 | 3.39 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.08 | 8.00 | |
| Valószínűség | 88% | 12% | |
| Felett 1.5 @ 1.08 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.50 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 2.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 3.5 @ 1.90 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-01 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
