Peru
vasárnap, 25.03.2018
21:30
Real Garcilaso
Sport Boys
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Cusco |
| Vendég: |
Callao |
| Távolság: |
581.8 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
21:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
5.25 |
10.00 |
1 |
|
|
|
1.06 |
3.75 |
| 46% |
34% |
20% |
1.25 |
|
|
|
89% |
11% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.88 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.77 |
1.39 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
|
2018-02-04 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2012-11-11 |
Real Garcilaso
|
3 - 0 |
Sport Boys
|
|
2012-09-22 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2012-07-18 |
Real Garcilaso
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
|
2012-04-21 |
Sport Boys
|
0 - 0 |
Real Garcilaso
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
2 |
|
4 |
3 |
2 |
| 20% |
40% |
40% |
|
80% |
60% |
40% |
Real Garcilaso utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-21 |
Real Garcilaso
|
5 - 2 |
Union Comercio
|
|
2018-03-14 |
Estudiantes LP
|
3 - 0 |
Real Garcilaso
|
|
2018-03-10 |
Real Garcilaso
|
1 - 0 |
Binacional
|
|
2018-03-03 |
Sport Huancayo
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2018-03-01 |
Real Garcilaso
|
2 - 0 |
Santos
|
|
2018-02-24 |
Acad. Cantolao
|
2 - 0 |
Real Garcilaso
|
|
2018-02-17 |
Real Garcilaso
|
0 - 0 |
Melgar Arequipa
|
|
2018-02-09 |
Real Garcilaso
|
5 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-04 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2017-12-03 |
Real Garcilaso
|
2 - 1 |
U. San Martin
|
|
2017-11-28 |
Comerciantes Un
|
2 - 3 |
Real Garcilaso
|
|
2017-11-25 |
Real Garcilaso
|
0 - 1 |
Sport Huancayo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
7 |
5 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
58% |
42% |
Sport Boys utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-11 |
Dep. Municipal
|
3 - 2 |
Sport Boys
|
|
2018-03-04 |
Sport Boys
|
1 - 1 |
Acad. Cantolao
|
|
2018-02-28 |
Sport Boys
|
0 - 1 |
Binacional
|
|
2018-02-24 |
Sport Huancayo
|
2 - 0 |
Sport Boys
|
|
2018-02-18 |
Sport Boys
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-02-11 |
Melgar Arequipa
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2018-02-04 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2017-11-26 |
Un. Cesar Vallejo
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
|
2017-10-21 |
Sport Boys
|
1 - 2 |
Cienciano
|
|
2017-10-15 |
Un. Cesar Vallejo
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
|
2017-10-01 |
Defensor La Bocana
|
0 - 2 |
Sport Boys
|
|
2017-09-24 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Los Caimanes
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
5 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
42% |
25% |
Real Garcilaso következő 6 mérkőzések
|
2018-04-01 |
Dep. Municipal
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-04-03 |
Real Garcilaso
|
- |
Nacional M.
|
|
2018-04-07 |
Melgar Arequipa
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-04-10 |
Real Garcilaso
|
- |
Acad. Cantolao
|
|
2018-04-14 |
Union Comercio
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-04-20 |
Real Garcilaso
|
- |
Sport Huancayo
|
Sport Boys következő 6 mérkőzések
|
2018-04-01 |
Sport Boys
|
- |
Melgar Arequipa
|
|
2018-04-07 |
Union Comercio
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-13 |
Sport Boys
|
- |
Sport Huancayo
|
|
2018-04-17 |
Binacional
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-22 |
Acad. Cantolao
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-29 |
Sport Boys
|
- |
Dep. Municipal
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.25 |
5.25 |
10.00 |
| Valószínűség |
46% |
34% |
20% |
|
1 @ 1.25 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.06 |
3.75 |
| Valószínűség |
89% |
11% |
|
1X @ 1.06 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.21 |
3.88 |
| Valószínűség |
|
76% |
24% |
|
Felett 1.5 @ 1.21 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.70 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Felett 2.5 @ 1.70 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.77 |
1.39 |
| Valószínűség |
|
33% |
67% |
|
Alatt 3.5 @ 1.39 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.37 |
1.53 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Nem @ 1.53 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-25 20:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!