Copa Libertadores - Csoportkör
csütörtök, 01.03.2018
22:15
Real Garcilaso
(Peru)
Santos
(Brazília)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Cusco (Per) |
| Vendég: |
Santos (Bra) |
| Távolság: |
2 931.4 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
22:15 (17:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.10 |
3.79 |
1X |
|
|
|
1.28 |
1.75 |
| 37% |
34% |
29% |
1.28 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.75 |
|
|
|
2.29 |
1.60 |
|
|
|
4.33 |
1.19 |
| 65% |
35% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
22% |
78% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Real Garcilaso utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-24 |
Acad. Cantolao
|
2 - 0 |
Real Garcilaso
|
|
2018-02-17 |
Real Garcilaso
|
0 - 0 |
Melgar Arequipa
|
|
2018-02-09 |
Real Garcilaso
|
5 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-04 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2017-12-03 |
Real Garcilaso
|
2 - 1 |
U. San Martin
|
|
2017-11-28 |
Comerciantes Un
|
2 - 3 |
Real Garcilaso
|
|
2017-11-25 |
Real Garcilaso
|
0 - 1 |
Sport Huancayo
|
|
2017-11-18 |
Dep. Municipal
|
0 - 0 |
Real Garcilaso
|
|
2017-10-29 |
Real Garcilaso
|
5 - 1 |
Juan Aurich
|
|
2017-10-26 |
Alianza Atl.
|
3 - 2 |
Real Garcilaso
|
|
2017-10-21 |
Real Garcilaso
|
1 - 2 |
U. de Deportes
|
|
2017-10-17 |
UTC Cajamarca
|
2 - 3 |
Real Garcilaso
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
8 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
67% |
50% |
Santos utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-25 |
Santos
|
2 - 0 |
Santo Andre SP
|
|
2018-02-18 |
Sao Paulo
|
0 - 1 |
Santos
|
|
2018-02-14 |
Santos
|
2 - 0 |
Sao Caetano SP
|
|
2018-02-04 |
Palmeiras
|
2 - 1 |
Santos
|
|
2018-01-28 |
Santos
|
1 - 1 |
Ituano SP
|
|
2018-01-25 |
Ponte Preta
|
1 - 2 |
Santos
|
|
2018-01-22 |
Santos
|
0 - 1 |
Bragantino SP
|
|
2017-12-03 |
Santos
|
1 - 1 |
Avai
|
|
2017-11-26 |
Flamengo
|
1 - 2 |
Santos
|
|
2017-11-19 |
Santos
|
1 - 0 |
Gremio
|
|
2017-11-16 |
Bahia
|
3 - 1 |
Santos
|
|
2017-11-13 |
Chapecoense SC
|
2 - 0 |
Santos
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
4 |
1 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
33% |
8% |
Tabella Primera División (Peru)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Alianza Lima |
15 |
11 |
1 |
3 |
23 |
15 |
+8 |
34 |
| 2 |
Real Garcilaso |
15 |
10 |
2 |
3 |
29 |
15 |
+14 |
32 |
| 3 |
Melgar Arequipa |
15 |
9 |
4 |
2 |
30 |
12 |
+18 |
31 |
| 4 |
U. de Deportes |
15 |
9 |
3 |
3 |
29 |
19 |
+10 |
29 |
| 5 |
Dep. Municipal |
15 |
6 |
5 |
4 |
23 |
20 |
+3 |
23 |
| 6 |
Sport Rosario |
15 |
5 |
5 |
5 |
20 |
17 |
+3 |
20 |
| 7 |
Sport Huancayo |
15 |
5 |
5 |
5 |
22 |
22 |
0 |
20 |
| 8 |
UTC Cajamarca |
15 |
6 |
2 |
7 |
17 |
17 |
0 |
20 |
| 9 |
Sp. Cristal |
15 |
5 |
3 |
7 |
27 |
24 |
+3 |
18 |
| 10 |
Juan Aurich |
15 |
5 |
2 |
8 |
22 |
28 |
-6 |
17 |
| 11 |
Acad. Cantolao |
15 |
4 |
6 |
5 |
13 |
22 |
-9 |
17 |
| 12 |
Comerciantes Un |
15 |
4 |
3 |
8 |
23 |
25 |
-2 |
15 |
| 13 |
Ayacucho |
15 |
3 |
5 |
7 |
18 |
26 |
-8 |
14 |
| 14 |
U. San Martin |
15 |
4 |
2 |
9 |
20 |
29 |
-9 |
14 |
| 15 |
Union Comercio |
15 |
3 |
4 |
8 |
15 |
22 |
-7 |
13 |
| 16 |
Alianza Atl. |
15 |
3 |
4 |
8 |
13 |
31 |
-18 |
13 |
Tabella Série A (Brazília)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Corinthians |
38 |
21 |
9 |
8 |
50 |
30 |
+20 |
72 |
| 2 |
Palmeiras |
38 |
19 |
6 |
13 |
61 |
45 |
+16 |
63 |
| 3 |
Santos |
38 |
17 |
12 |
9 |
42 |
32 |
+10 |
63 |
| 4 |
Gremio |
38 |
18 |
8 |
12 |
55 |
36 |
+19 |
62 |
| 5 |
Cruzeiro |
38 |
15 |
12 |
11 |
47 |
39 |
+8 |
57 |
| 6 |
Flamengo |
38 |
15 |
11 |
12 |
49 |
38 |
+11 |
56 |
| 7 |
Vasco Da Gama |
38 |
15 |
11 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
56 |
| 8 |
Chapecoense SC |
38 |
15 |
9 |
14 |
47 |
49 |
-2 |
54 |
| 9 |
Atletico MG |
38 |
14 |
12 |
12 |
52 |
49 |
+3 |
54 |
| 10 |
Botafogo RJ |
38 |
14 |
11 |
13 |
45 |
42 |
+3 |
53 |
| 11 |
Atletico PR |
38 |
14 |
9 |
15 |
45 |
43 |
+2 |
51 |
| 12 |
Bahia |
38 |
13 |
11 |
14 |
50 |
48 |
+2 |
50 |
| 13 |
Sao Paulo |
38 |
13 |
11 |
14 |
48 |
49 |
-1 |
50 |
| 14 |
Fluminense |
38 |
11 |
14 |
13 |
50 |
53 |
-3 |
47 |
| 15 |
Sport Recife |
38 |
12 |
9 |
17 |
46 |
58 |
-12 |
45 |
| 16 |
Vitoria BA |
38 |
11 |
10 |
17 |
50 |
58 |
-8 |
43 |
| 17 |
Coritiba PR |
38 |
11 |
10 |
17 |
42 |
51 |
-9 |
43 |
| 18 |
Avai |
38 |
10 |
13 |
15 |
29 |
48 |
-19 |
43 |
| 19 |
Ponte Preta |
38 |
10 |
9 |
19 |
37 |
52 |
-15 |
39 |
| 20 |
Atletico GO |
38 |
9 |
9 |
20 |
38 |
56 |
-18 |
36 |
Real Garcilaso következő 6 mérkőzések
|
2018-03-03 |
Sport Huancayo
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-03-10 |
Real Garcilaso
|
- |
Binacional
|
|
2018-03-14 |
Estudiantes LP
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-03-21 |
Real Garcilaso
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-03-25 |
Real Garcilaso
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-01 |
Dep. Municipal
|
- |
Real Garcilaso
|
Santos következő 6 mérkőzések
|
2018-03-04 |
Santos
|
- |
Corinthians
|
|
2018-03-11 |
Santos
|
- |
Sao Bento
|
|
2018-03-15 |
Santos
|
- |
Nacional M.
|
|
2018-03-18 |
Botafogo SP
|
- |
Santos
|
|
2018-03-21 |
Santos
|
- |
Botafogo SP
|
|
2018-03-24 |
Santos
|
- |
Palmeiras
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.10 |
3.10 |
3.79 |
| Valószínűség |
37% |
34% |
29% |
|
1X @ 1.28 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.28 |
1.75 |
| Valószínűség |
61% |
39% |
|
1X @ 1.28 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.39 |
2.75 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Felett 1.5 @ 1.39 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.29 |
1.60 |
| Valószínűség |
|
40% |
60% |
|
Alatt 2.5 @ 1.60 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.33 |
1.19 |
| Valószínűség |
|
22% |
78% |
|
Alatt 3.5 @ 1.19 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.95 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Nem @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-01 20:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!