Liga I - Románia
hétfő, 14.07.2025
19:30
19:30

Csikszereda

Din. Bukarest
2 - 2
(2 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Miercurea Ciuc |
| Vendég: | Bukarest |
| Távolság: | 215.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (21:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.10 | 2.05 | X2 | 1.73 | 1.29 | |||
| 29% | 33% | 38% | 1.29 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 27% | 73% | 16% | 84% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Csikszereda utolsó mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Din. Bukarest utolsó 12 mérkőzések
| 2025-07-02 | Din. Bukarest | 2 - 2 | Omonia Nicosia |
| 2025-05-24 | U. Craiova | 2 - 1 | Din. Bukarest |
| 2025-05-16 | Din. Bukarest | 1 - 3 | U Cluj |
| 2025-05-12 | Din. Bukarest | 0 - 0 | Rapid Bucuresti |
| 2025-05-05 | FC FCSB | 3 - 1 | Din. Bukarest |
| 2025-04-28 | Din. Bukarest | 1 - 1 | CFR Cluj |
| 2025-04-21 | Din. Bukarest | 0 - 2 | U. Craiova |
| 2025-04-12 | U Cluj | 2 - 4 | Din. Bukarest |
| 2025-04-06 | Rapid Bucuresti | 1 - 0 | Din. Bukarest |
| 2025-03-30 | Din. Bukarest | 1 - 2 | FC FCSB |
| 2025-03-15 | CFR Cluj | 3 - 1 | Din. Bukarest |
| 2025-03-10 | UTA Arad | 0 - 2 | Din. Bukarest |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 42% |
Tabella Liga I
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | U Cluj | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Rapid Bucuresti | 1 | +2 | 3 |
| 3 | CFR Cluj | 1 | +1 | 3 |
| 4 | U. Craiova | 1 | 0 | 1 |
| 4 | UTA Arad | 1 | 0 | 1 |
| 6 | FC FCSB | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Hermannstadt | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Otelul Galati | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Petrolul | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Unirea Slobozia | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Arges Pitesti | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Metaloglobus | 1 | -3 | 0 |
| 13 | Botosani | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Din. Bukarest | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Farul Constanta | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Csikszereda | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Csikszereda | Din. Bukarest | |
| Pozíció | 13 | 13 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Csikszereda | Din. Bukarest | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Csikszereda | Din. Bukarest | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Liga I
| Mérkőzések (6) | |
| Hazai győzelmek | 17% |
| Döntetlenek | 50% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (18) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.17 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.83 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 33% |
Csikszereda következő 6 mérkőzések
| 2025-07-21 | Unirea Slobozia | - | Csikszereda |
| 2025-07-25 | Csikszereda | - | Rapid Bucuresti |
| 2025-08-02 | Arges Pitesti | - | Csikszereda |
| 2025-08-17 | Csikszereda | - | U. Craiova |
| 2025-08-23 | Botosani | - | Csikszereda |
| 2025-08-27 | Voluntari | - | Csikszereda |
Din. Bukarest következő 6 mérkőzések
| 2025-07-21 | Din. Bukarest | - | Botosani |
| 2025-07-27 | Otelul Galati | - | Din. Bukarest |
| 2025-08-02 | Din. Bukarest | - | FC FCSB |
| 2025-08-08 | Metaloglobus | - | Din. Bukarest |
| 2025-08-15 | Din. Bukarest | - | UTA Arad |
| 2025-08-23 | U Cluj | - | Din. Bukarest |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.60 | 3.10 | 2.05 |
| Valószínűség | 29% | 33% | 38% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.73 | 1.29 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 1.5 @ 3.00 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.15 | 1.67 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 2.5 @ 1.67 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2025-07-14 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
