League Two - Anglia
szombat, 25.11.2017
15:00
15:00

Crewe

Luton
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Crewe |
| Vendég: | Luton |
| Távolság: | 192.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alexandra Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 153 |
| Méretek: | 91 x 60 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 4.09 | 1.66 | X2 | 2.25 | 1.16 | |||
| 22% | 34% | 44% | 1.16 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 69% | 31% | 51% | 49% | 33% | 67% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-01-14 | Crewe | 1 - 2 | Luton |
| 2016-10-08 | Luton | 1 - 1 | Crewe |
| 2008-03-29 | Luton | 2 - 1 | Crewe |
| 2007-10-20 | Crewe | 2 - 0 | Luton |
| 2005-11-22 | Luton | 4 - 1 | Crewe |
| 2005-10-15 | Crewe | 3 - 1 | Luton |
| 2003-03-22 | Luton | 0 - 4 | Crewe |
| 2002-10-29 | Crewe | 0 - 1 | Luton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 38% | 12% | 50% | 88% | 62% | 38% |
Crewe utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Morecambe | 0 - 1 | Crewe |
| 2017-11-18 | Forest Green | 3 - 2 | Crewe |
| 2017-11-11 | Crewe | 1 - 4 | Lincoln |
| 2017-11-07 | Port Vale | 4 - 2 | Crewe |
| 2017-11-04 | Crewe | 2 - 1 | Rotherham |
| 2017-10-28 | Colchester | 3 - 1 | Crewe |
| 2017-10-21 | Crewe | 0 - 2 | Accrington |
| 2017-10-17 | Crewe | 2 - 0 | Notts County |
| 2017-10-14 | Yeovil | 2 - 0 | Crewe |
| 2017-10-07 | Crewe | 1 - 0 | Stevenage |
| 2017-10-03 | Crewe | 0 - 1 | Oldham |
| 2017-09-30 | Coventry | 1 - 0 | Crewe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 0% | 67% | 67% | 42% | 33% |
Luton utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Luton | 3 - 0 | Carlisle |
| 2017-11-18 | Luton | 7 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-11-11 | Cheltenham | 2 - 2 | Luton |
| 2017-11-04 | Luton | 1 - 0 | Portsmouth |
| 2017-10-31 | Wimbledon | 1 - 2 | Luton |
| 2017-10-28 | Luton | 0 - 3 | Coventry |
| 2017-10-21 | Crawley | 0 - 0 | Luton |
| 2017-10-17 | Exeter | 1 - 4 | Luton |
| 2017-10-14 | Luton | 7 - 1 | Stevenage |
| 2017-10-07 | Accrington | 0 - 2 | Luton |
| 2017-10-03 | Luton | 1 - 1 | Barnet |
| 2017-09-30 | Luton | 3 - 1 | Newport County |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 8 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 67% | 42% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 19 | +29 | 38 |
| 2 | Notts County | 19 | +14 | 38 |
| 3 | Accrington | 19 | +12 | 37 |
| 4 | Exeter | 19 | +4 | 33 |
| 5 | Swindon | 19 | +6 | 32 |
| 6 | Coventry | 19 | +9 | 31 |
| 7 | Mansfield | 19 | +7 | 31 |
| 8 | Wycombe | 19 | +8 | 30 |
| 9 | Colchester | 19 | +4 | 29 |
| 10 | Newport County | 19 | +4 | 27 |
| 11 | Lincoln | 19 | +3 | 27 |
| 12 | Carlisle | 19 | +1 | 26 |
| 13 | Stevenage | 19 | -4 | 26 |
| 14 | Grimsby | 19 | -4 | 26 |
| 15 | Cambridge Utd | 19 | -7 | 26 |
| 16 | Cheltenham | 19 | -2 | 23 |
| 17 | Crawley | 19 | -6 | 20 |
| 18 | Yeovil | 19 | -10 | 20 |
| 19 | Crewe | 19 | -12 | 20 |
| 20 | Forest Green | 19 | -16 | 19 |
| 21 | Port Vale | 19 | -10 | 18 |
| 22 | Morecambe | 19 | -10 | 18 |
| 23 | Barnet | 19 | -6 | 17 |
| 24 | Chesterfield | 19 | -14 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Crewe | |
| Luton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Crewe | Luton |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | - | |
| 2 | Notts County | 2 - 0 | |
| 3 | Accrington | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 4 | Exeter | 1 - 4 | |
| 5 | Swindon | ||
| 6 | Coventry | ||
| 7 | Mansfield | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Wycombe | 1 - 2 | |
| 9 | Colchester | ||
| 10 | Newport County | 1 - 1 | |
| 11 | Lincoln | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 12 | Carlisle | 0 - 5 | |
| 13 | Stevenage | 1 - 0 | |
| 14 | Grimsby | ||
| 15 | Cambridge Utd | 0 - 1 | |
| 16 | Cheltenham | 2 - 2 | |
| 17 | Crawley | 0 - 0 | |
| 18 | Yeovil | ||
| 19 | Crewe | - | |
| 20 | Forest Green | ||
| 21 | Port Vale | ||
| 22 | Morecambe | 0 - 0 | |
| 23 | Barnet | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 24 | Chesterfield | 5 - 1 |
Liga pozíció
| Crewe | Luton | |
| Pozíció | 19 | 1 |
| Pontok | 20 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 8 |
| Pontok | 14 | 14 |
Liga forma
| Crewe | Luton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 11 |
11
5 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 4 |
3
5 1 |
Liga gólok
| Crewe | Luton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
32 |
46
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
16 |
12
7 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (228) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (598) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Crewe következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Blackburn | - | Crewe |
| 2017-12-09 | Cheltenham | - | Crewe |
| 2017-12-13 | Crewe | - | Blackburn |
| 2017-12-16 | Crewe | - | Crawley |
| 2017-12-23 | Crewe | - | Swindon |
| 2017-12-26 | Chesterfield | - | Crewe |
Luton következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Gateshead | - | Luton |
| 2017-12-09 | Luton | - | Notts County |
| 2017-12-16 | Forest Green | - | Luton |
| 2017-12-23 | Luton | - | Grimsby |
| 2017-12-26 | Swindon | - | Luton |
| 2017-12-30 | Port Vale | - | Luton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 4.09 | 1.66 |
| Valószínűség | 22% | 34% | 44% |
| X2 @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.16 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
