League Two - Anglia
szombat, 17.02.2018
15:00
15:00

Crewe

Colchester
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Crewe |
| Vendég: | Colchester |
| Távolság: | 263.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alexandra Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 153 |
| Méretek: | 91 x 60 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.39 | 2.39 | 2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 26% | 25% | 49% | 2.39 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 48% | 52% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Colchester | 3 - 1 | Crewe |
| 2017-03-18 | Crewe | 2 - 0 | Colchester |
| 2016-11-26 | Colchester | 4 - 0 | Crewe |
| 2016-04-19 | Crewe | 1 - 1 | Colchester |
| 2015-11-24 | Colchester | 2 - 3 | Crewe |
| 2015-02-07 | Colchester | 2 - 3 | Crewe |
| 2014-09-27 | Crewe | 0 - 3 | Colchester |
| 2014-04-21 | Crewe | 0 - 0 | Colchester |
| 2013-12-29 | Colchester | 1 - 2 | Crewe |
| 2013-03-09 | Colchester | 1 - 2 | Crewe |
| 2012-11-10 | Crewe | 3 - 2 | Colchester |
| 2011-11-12 | Crewe | 1 - 4 | Colchester |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 9 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 75% | 50% |
Crewe utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-13 | Accrington | 1 - 0 | Crewe |
| 2018-02-10 | Crewe | 0 - 0 | Yeovil |
| 2018-02-03 | Notts County | 4 - 1 | Crewe |
| 2018-01-27 | Swindon | 4 - 3 | Crewe |
| 2018-01-20 | Crewe | 2 - 3 | Wycombe |
| 2018-01-13 | Carlisle | 1 - 0 | Crewe |
| 2018-01-01 | Crewe | 2 - 0 | Grimsby |
| 2017-12-30 | Cambridge Utd | 3 - 1 | Crewe |
| 2017-12-26 | Chesterfield | 0 - 2 | Crewe |
| 2017-12-23 | Crewe | 0 - 3 | Swindon |
| 2017-12-16 | Crewe | 3 - 0 | Crawley |
| 2017-12-13 | Crewe | 0 - 1 | Blackburn |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 50% | 33% |
Colchester utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-13 | Colchester | 2 - 1 | Coventry |
| 2018-02-10 | Carlisle | 1 - 1 | Colchester |
| 2018-02-03 | Colchester | 2 - 0 | Newport County |
| 2018-01-27 | Port Vale | 2 - 2 | Colchester |
| 2018-01-20 | Colchester | 1 - 1 | Grimsby |
| 2018-01-13 | Wycombe | 3 - 1 | Colchester |
| 2018-01-06 | Colchester | 1 - 4 | Cheltenham |
| 2018-01-01 | Colchester | 0 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-12-30 | Chesterfield | 0 - 0 | Colchester |
| 2017-12-26 | Crawley | 0 - 2 | Colchester |
| 2017-12-23 | Colchester | 1 - 1 | Port Vale |
| 2017-12-15 | Swindon | 2 - 3 | Colchester |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 10 | 5 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 42% | 33% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 33 | +40 | 67 |
| 2 | Accrington | 32 | +19 | 61 |
| 3 | Wycombe | 32 | +17 | 59 |
| 4 | Notts County | 32 | +19 | 57 |
| 5 | Mansfield | 32 | +17 | 56 |
| 6 | Swindon | 33 | +4 | 54 |
| 7 | Lincoln | 32 | +14 | 53 |
| 8 | Exeter | 30 | +6 | 52 |
| 9 | Coventry | 32 | +9 | 50 |
| 10 | Colchester | 33 | +6 | 50 |
| 11 | Crawley | 33 | -2 | 48 |
| 12 | Newport County | 32 | -2 | 46 |
| 13 | Carlisle | 32 | 0 | 42 |
| 14 | Cambridge Utd | 32 | -12 | 42 |
| 15 | Cheltenham | 33 | -2 | 39 |
| 16 | Stevenage | 33 | -6 | 39 |
| 17 | Yeovil | 32 | -5 | 38 |
| 18 | Grimsby | 33 | -18 | 36 |
| 19 | Port Vale | 32 | -11 | 34 |
| 20 | Forest Green | 32 | -19 | 32 |
| 21 | Morecambe | 31 | -12 | 31 |
| 22 | Crewe | 32 | -19 | 30 |
| 23 | Chesterfield | 32 | -25 | 27 |
| 24 | Barnet | 32 | -18 | 25 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Crewe | |
| Colchester | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Crewe | Colchester |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Accrington | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Wycombe | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | Notts County | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Mansfield | 2 - 2 | |
| 6 | Swindon | 0 - 3 | 2 - 3 |
| 7 | Lincoln | 1 - 4 | |
| 8 | Exeter | ||
| 9 | Coventry | 0 - 0 | |
| 10 | Colchester | - | |
| 11 | Crawley | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Newport County | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Carlisle | 0 - 5 | 1 - 1 |
| 14 | Cambridge Utd | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Cheltenham | 3 - 1 | |
| 16 | Stevenage | 1 - 0 | |
| 17 | Yeovil | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Grimsby | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 19 | Port Vale | 2 - 2 | |
| 20 | Forest Green | ||
| 21 | Morecambe | ||
| 22 | Crewe | - | |
| 23 | Chesterfield | 5 - 1 | 0 - 0 |
| 24 | Barnet | 1 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Crewe | Colchester | |
| Pozíció | 22 | 10 |
| Pontok | 30 | 50 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 11 |
| Pontok | 21 | 20 |
Liga forma
| Crewe | Colchester | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
3 20 |
13
11 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 7 |
5
5 6 |
Liga gólok
| Crewe | Colchester | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
54 |
45
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
24 |
18
23 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (386) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1027) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Crewe következő 6 mérkőzések
| 2018-02-20 | Crewe | - | Exeter |
| 2018-02-24 | Lincoln | - | Crewe |
| 2018-03-03 | Crewe | - | Forest Green |
| 2018-03-10 | Stevenage | - | Crewe |
| 2018-03-17 | Crewe | - | Coventry |
| 2018-03-20 | Crewe | - | Forest Green |
Colchester következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Colchester | - | Barnet |
| 2018-03-03 | Morecambe | - | Colchester |
| 2018-03-10 | Mansfield | - | Colchester |
| 2018-03-17 | Colchester | - | Yeovil |
| 2018-03-20 | Morecambe | - | Colchester |
| 2018-03-24 | Stevenage | - | Colchester |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.20 | 3.39 | 2.39 |
| Valószínűség | 26% | 25% | 49% |
| 2 @ 2.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.36 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-17 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
