Ligue 3 - Franciaország
péntek, 13.04.2018
19:00
19:00

Creteil

Dunkerque
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Creteil |
| Vendég: | Dunkerque |
| Távolság: | 250.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Dominique Duvauchelle |
| Befogadóképesség: | 12 150 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.10 | 3.25 | X2 | 1.33 | 1.66 | |||
| 27% | 34% | 39% | 1.66 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 41% | 59% | 20% | 80% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-24 | Dunkerque | 1 - 2 | Creteil |
| 2017-01-27 | Creteil | 1 - 3 | Dunkerque |
| 2016-08-26 | Dunkerque | 2 - 1 | Creteil |
Creteil utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | Boulogne | 2 - 1 | Creteil |
| 2018-04-03 | Creteil | 1 - 2 | Chambly |
| 2018-03-30 | Creteil | 2 - 0 | Rodez AF |
| 2018-03-23 | Entente SSG | 2 - 1 | Creteil |
| 2018-03-16 | Creteil | 1 - 1 | Concarneau |
| 2018-03-09 | Les Herbiers | 0 - 0 | Creteil |
| 2018-02-27 | Avranches | 1 - 0 | Creteil |
| 2018-02-23 | Beziers | 3 - 1 | Creteil |
| 2018-02-16 | Creteil | 0 - 1 | Laval |
| 2018-02-11 | Grenoble Foot | 1 - 0 | Creteil |
| 2018-01-26 | Pau | 1 - 0 | Creteil |
| 2018-01-12 | Creteil | 1 - 1 | Consolat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 7 | 4 | 1 | |
| 8% | 25% | 67% | 58% | 33% | 8% |
Dunkerque utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | Lyon-Duchere | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2018-03-30 | Dunkerque | 0 - 0 | Boulogne |
| 2018-03-23 | Rodez AF | 0 - 0 | Dunkerque |
| 2018-03-16 | Dunkerque | 2 - 1 | Entente SSG |
| 2018-03-09 | Concarneau | 2 - 1 | Dunkerque |
| 2018-03-02 | Dunkerque | 1 - 2 | Les Herbiers |
| 2018-02-23 | Chambly | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2018-02-16 | Dunkerque | 0 - 2 | Beziers |
| 2018-02-09 | Laval | 3 - 1 | Dunkerque |
| 2018-02-02 | Dunkerque | 0 - 0 | Grenoble Foot |
| 2018-01-12 | Dunkerque | 2 - 2 | Avranches |
| 2018-01-07 | Dunkerque | 2 - 4 | Metz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 50% | 25% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | 27 | +11 | 45 |
| 2 | Grenoble Foot | 27 | +8 | 42 |
| 3 | Beziers | 27 | +6 | 42 |
| 4 | Rodez AF | 28 | +3 | 42 |
| 5 | Laval | 27 | +8 | 41 |
| 6 | Les Herbiers | 29 | -5 | 36 |
| 7 | Boulogne | 27 | 0 | 35 |
| 8 | Pau | 27 | +3 | 34 |
| 9 | Dunkerque | 27 | +1 | 34 |
| 10 | Concarneau | 27 | 0 | 34 |
| 11 | Lyon-Duchere | 27 | -4 | 34 |
| 12 | Chambly | 28 | +3 | 33 |
| 13 | Cholet | 26 | -2 | 33 |
| 14 | Entente SSG | 28 | -6 | 33 |
| 15 | Avranches | 28 | -6 | 33 |
| 16 | Consolat | 27 | -8 | 31 |
| 17 | Creteil | 27 | -12 | 24 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Creteil | |
| Dunkerque | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Creteil | Dunkerque |
|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 2 | Grenoble Foot | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Beziers | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Rodez AF | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Laval | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Les Herbiers | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Boulogne | 3 - 0* | 1 - 1 |
| 8 | Pau | ||
| 9 | Dunkerque | - | |
| 10 | Concarneau | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Lyon-Duchere | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Chambly | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Cholet | 0 - 5 | 2 - 4 |
| 14 | Entente SSG | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Avranches | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Consolat | 1 - 1 | |
| 17 | Creteil | - |
Liga pozíció
| Creteil | Dunkerque | |
| Pozíció | 17 | 9 |
| Pontok | 24 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 19 | 20 |
Liga forma
| Creteil | Dunkerque | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 15 |
9
10 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 5 |
5
5 3 |
Liga gólok
| Creteil | Dunkerque | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
37 |
33
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
16 |
16
13 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (232) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (545) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.35 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.22 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 23% |
Creteil következő 6 mérkőzések
| 2018-04-20 | Lyon-Duchere | - | Creteil |
| 2018-04-28 | Red Star Paris | - | Creteil |
| 2018-05-04 | Creteil | - | Pau |
| 2018-05-11 | Cholet | - | Creteil |
| 2019-08-02 | Creteil | - | Bastia-Borgo |
| 2019-08-09 | Le Puy Foot 43 | - | Creteil |
Dunkerque következő 6 mérkőzések
| 2018-04-20 | Dunkerque | - | Red Star Paris |
| 2018-04-27 | Pau | - | Dunkerque |
| 2018-05-04 | Dunkerque | - | Cholet |
| 2018-05-11 | Consolat | - | Dunkerque |
| 2018-07-07 | Lille | - | Dunkerque |
| 2018-08-03 | Avranches | - | Dunkerque |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.10 | 3.25 |
| Valószínűség | 27% | 34% | 39% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.66 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-13 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
