Ligue 3 - Franciaország
szombat, 03.03.2018
16:00
16:00

Creteil

Chambly
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Creteil |
| Vendég: | Chambly |
| Távolság: | 45.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Dominique Duvauchelle |
| Befogadóképesség: | 12 150 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.00 | 2.54 | X2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 32% | 35% | 33% | 1.44 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.29 | 1.60 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 40% | 60% | 22% | 78% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-22 | Chambly | 3 - 0 | Creteil |
| 2017-02-10 | Chambly | 2 - 1 | Creteil |
| 2016-09-02 | Creteil | 3 - 0 | Chambly |
Creteil utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-27 | Avranches | 1 - 0 | Creteil |
| 2018-02-23 | Beziers | 3 - 1 | Creteil |
| 2018-02-16 | Creteil | 0 - 1 | Laval |
| 2018-02-11 | Grenoble Foot | 1 - 0 | Creteil |
| 2018-01-26 | Pau | 1 - 0 | Creteil |
| 2018-01-12 | Creteil | 1 - 1 | Consolat |
| 2017-12-16 | Creteil | 2 - 3 | Red Star Paris |
| 2017-12-08 | Creteil | 0 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-11-24 | Dunkerque | 1 - 2 | Creteil |
| 2017-11-17 | Creteil | 3 - 0 | Boulogne |
| 2017-11-03 | Rodez AF | 2 - 0 | Creteil |
| 2017-10-27 | Creteil | 1 - 1 | Entente SSG |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 33% | 17% |
Chambly utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Chambly | 1 - 0 | Strasbourg |
| 2018-02-23 | Chambly | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2018-02-16 | Boulogne | 2 - 1 | Chambly |
| 2018-02-02 | Entente SSG | 2 - 2 | Chambly |
| 2018-01-23 | Chateauroux | 1 - 1 | Chambly |
| 2018-01-19 | Chambly | 0 - 2 | Concarneau |
| 2018-01-12 | Les Herbiers | 1 - 3 | Chambly |
| 2017-12-20 | Beziers | 0 - 1 | Chambly |
| 2017-12-15 | Chambly | 3 - 0 | Laval |
| 2017-12-07 | Grenoble Foot | 0 - 0 | Chambly |
| 2017-11-18 | Avranches | 0 - 0 | Chambly |
| 2017-11-03 | Chambly | 3 - 0 | Consolat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Grenoble Foot | 22 | +10 | 39 |
| 2 | Rodez AF | 22 | +8 | 39 |
| 3 | Red Star Paris | 22 | +6 | 33 |
| 4 | Laval | 23 | +4 | 33 |
| 5 | Beziers | 23 | +1 | 32 |
| 6 | Concarneau | 22 | +3 | 29 |
| 7 | Cholet | 20 | +5 | 28 |
| 8 | Entente SSG | 23 | -3 | 28 |
| 9 | Pau | 21 | +3 | 27 |
| 10 | Lyon-Duchere | 23 | -5 | 27 |
| 11 | Les Herbiers | 23 | -6 | 27 |
| 12 | Consolat | 22 | -7 | 27 |
| 13 | Dunkerque | 22 | 0 | 26 |
| 14 | Boulogne | 21 | -2 | 26 |
| 15 | Avranches | 23 | -5 | 26 |
| 16 | Chambly | 21 | -1 | 22 |
| 17 | Creteil | 21 | -11 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Creteil | |
| Chambly | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Creteil | Chambly |
|---|---|---|---|
| 1 | Grenoble Foot | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 2 | Rodez AF | 1 - 0 | |
| 3 | Red Star Paris | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 4 | Laval | 0 - 1 | |
| 5 | Beziers | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Concarneau | 0 - 0 | |
| 7 | Cholet | 0 - 5 | 4 - 2 |
| 8 | Entente SSG | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Pau | ||
| 10 | Lyon-Duchere | 0 - 0 | |
| 11 | Les Herbiers | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Consolat | 1 - 1 | |
| 13 | Dunkerque | 1 - 1 | |
| 14 | Boulogne | 3 - 0* | 2 - 1 |
| 15 | Avranches | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Chambly | - | |
| 17 | Creteil | - |
Liga pozíció
| Creteil | Chambly | |
| Pozíció | 17 | 16 |
| Pontok | 19 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 15 | 11 |
Liga forma
| Creteil | Chambly | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 12 |
5
7 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 4 |
2
5 4 |
Liga gólok
| Creteil | Chambly | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
30 |
23
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
13 |
10
13 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (187) | |
| Hazai győzelmek | 32% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (446) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.39 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.21 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 26% |
Creteil következő 6 mérkőzések
| 2018-03-09 | Les Herbiers | - | Creteil |
| 2018-03-16 | Creteil | - | Concarneau |
| 2018-03-23 | Entente SSG | - | Creteil |
| 2018-03-30 | Creteil | - | Rodez AF |
| 2018-04-03 | Creteil | - | Chambly |
| 2018-04-06 | Boulogne | - | Creteil |
Chambly következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Chambly | - | Red Star Paris |
| 2018-03-16 | Pau | - | Chambly |
| 2018-03-20 | Chambly | - | Rodez AF |
| 2018-03-23 | Chambly | - | Cholet |
| 2018-03-30 | Consolat | - | Chambly |
| 2018-04-03 | Creteil | - | Chambly |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 3.00 | 2.54 |
| Valószínűség | 32% | 35% | 33% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.44 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
