Liga Portugal 2 - Portugália
vasárnap, 22.04.2018
16:00
16:00

Cova da Piedade

Varzim
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cova da Piedade |
| Vendég: | Povoa de Varzim |
| Távolság: | 303.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.00 | 3.10 | 1X | 1.37 | 1.57 | |||
| 43% | 20% | 37% | 1.37 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 66% | 34% | 44% | 56% | 19% | 81% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-10 | Varzim | 2 - 2 | Cova da Piedade |
| 2017-04-30 | Cova da Piedade | 1 - 0 | Varzim |
| 2016-12-10 | Varzim | 2 - 1 | Cova da Piedade |
Cova da Piedade utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-15 | Sp. Covilha | 0 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-04-11 | Cova da Piedade | 3 - 2 | Oliveirense |
| 2018-04-06 | SC Braga B | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-03-31 | Cova da Piedade | 1 - 0 | Famalicao |
| 2018-03-18 | Academico Viseu | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-03-14 | Cova da Piedade | 1 - 1 | Nacional Madeira |
| 2018-03-10 | Leixoes | 4 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-03-04 | Cova da Piedade | 2 - 2 | Porto B |
| 2018-02-25 | Benfica B | 1 - 1 | Cova da Piedade |
| 2018-02-18 | Cova da Piedade | 1 - 3 | Penafiel |
| 2018-02-11 | V. Guimaraes B | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-02-04 | Cova da Piedade | 3 - 1 | Sporting CP B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 42% |
Varzim utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-15 | Real SC Queluz | 1 - 2 | Varzim |
| 2018-04-11 | Varzim | 0 - 1 | Academico Viseu |
| 2018-04-07 | Sp. Covilha | 2 - 0 | Varzim |
| 2018-04-04 | Varzim | 3 - 1 | Porto B |
| 2018-03-31 | Varzim | 1 - 1 | SC Braga B |
| 2018-03-18 | Nacional Madeira | 3 - 0 | Varzim |
| 2018-03-10 | Oliveirense | 0 - 0 | Varzim |
| 2018-03-04 | Varzim | 1 - 1 | Santa Clara |
| 2018-02-25 | Arouca | 1 - 2 | Varzim |
| 2018-02-18 | Varzim | 2 - 0 | Famalicao |
| 2018-02-10 | Penafiel | 2 - 3 | Varzim |
| 2018-02-04 | Varzim | 1 - 3 | Benfica B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nacional Madeira | 34 | +25 | 63 |
| 2 | Arouca | 34 | +11 | 58 |
| 3 | Santa Clara | 34 | +10 | 57 |
| 4 | Acad. Coimbra | 34 | +19 | 57 |
| 5 | Penafiel | 34 | +9 | 55 |
| 6 | Academico Viseu | 34 | +7 | 54 |
| 7 | Leixoes | 34 | +9 | 54 |
| 8 | Porto B | 33 | +1 | 52 |
| 9 | Famalicao | 34 | +1 | 47 |
| 10 | V. Guimaraes B | 34 | -4 | 46 |
| 11 | Sp. Covilha | 35 | -9 | 43 |
| 12 | Oliveirense | 34 | -3 | 43 |
| 13 | Varzim | 34 | -2 | 43 |
| 14 | Benfica B | 34 | -9 | 42 |
| 15 | Cova da Piedade | 34 | -6 | 41 |
| 16 | SC Braga B | 34 | -7 | 39 |
| 17 | Uniao Madeira | 35 | -10 | 38 |
| 18 | Sporting CP B | 34 | -18 | 36 |
| 19 | Gil Vicente | 34 | -14 | 34 |
| 20 | Real SC Queluz | 35 | -10 | 31 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Cova da Piedade | |
| Varzim | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Cova da Piedade | Varzim |
|---|---|---|---|
| 1 | Nacional Madeira | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Arouca | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 3 | Santa Clara | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Acad. Coimbra | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Penafiel | 1 - 3 | 2 - 3 |
| 6 | Academico Viseu | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Leixoes | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Porto B | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 9 | Famalicao | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | V. Guimaraes B | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Sp. Covilha | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Oliveirense | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Varzim | - | |
| 14 | Benfica B | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Cova da Piedade | - | |
| 16 | SC Braga B | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 17 | Uniao Madeira | ||
| 18 | Sporting CP B | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Gil Vicente | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Real SC Queluz | 1 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Cova da Piedade | Varzim | |
| Pozíció | 15 | 13 |
| Pontok | 41 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 11 |
| Pontok | 33 | 17 |
Liga forma
| Cova da Piedade | Varzim | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
8 15 |
11
10 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 4 |
5
2 10 |
Liga gólok
| Cova da Piedade | Varzim | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
39 |
36
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
15 |
14
25 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (341) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (857) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.51 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.45 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.06 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 22% |
Cova da Piedade következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Real SC Queluz | - | Cova da Piedade |
| 2018-05-05 | Acad. Coimbra | - | Cova da Piedade |
| 2018-05-12 | Cova da Piedade | - | Uniao Madeira |
| 2018-07-21 | Varzim | - | Cova da Piedade |
| 2018-08-12 | V. Guimaraes B | - | Cova da Piedade |
| 2018-08-18 | Cova da Piedade | - | Sp. Covilha |
Varzim következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Varzim | - | Sporting CP B |
| 2018-05-06 | Uniao Madeira | - | Varzim |
| 2018-05-12 | Varzim | - | Acad. Coimbra |
| 2018-07-07 | Varzim | - | Moreirense |
| 2018-07-21 | Varzim | - | Cova da Piedade |
| 2018-07-29 | Varzim | - | Moreirense |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.00 | 3.10 |
| Valószínűség | 43% | 20% | 37% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.57 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-22 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
