Liga Portugal 2 - Portugália
vasárnap, 03.12.2017
15:00
15:00

Cova da Piedade

Sp. Covilha
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cova da Piedade |
| Vendég: | Covilha |
| Távolság: | 228.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.10 | 3.60 | X2 | 1.29 | 1.72 | |||
| 32% | 34% | 34% | 1.72 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 15% | 85% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-02 | Cova da Piedade | 1 - 0 | Sp. Covilha |
| 2016-10-30 | Sp. Covilha | 1 - 0 | Cova da Piedade |
Cova da Piedade utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Oliveirense | 1 - 1 | Cova da Piedade |
| 2017-11-12 | Famalicao | 3 - 0 | Cova da Piedade |
| 2017-11-05 | Cova da Piedade | 0 - 2 | SC Braga B |
| 2017-10-29 | Cova da Piedade | 0 - 0 | Academico Viseu |
| 2017-10-21 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Cova da Piedade |
| 2017-09-30 | Cova da Piedade | 2 - 0 | Leixoes |
| 2017-09-27 | Porto B | 2 - 0 | Cova da Piedade |
| 2017-09-17 | Cova da Piedade | 2 - 0 | Benfica B |
| 2017-09-10 | Penafiel | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| 2017-09-02 | Rio Ave | 2 - 0 | Cova da Piedade |
| 2017-08-27 | Cova da Piedade | 0 - 1 | V. Guimaraes B |
| 2017-08-23 | Sporting CP B | 2 - 1 | Cova da Piedade |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 3 | 0 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 25% | 0% |
Sp. Covilha utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Sp. Covilha | 0 - 0 | Real SC Queluz |
| 2017-11-05 | Varzim | 0 - 0 | Sp. Covilha |
| 2017-11-01 | Academico Viseu | 0 - 0 | Sp. Covilha |
| 2017-10-29 | Sp. Covilha | 2 - 1 | Porto B |
| 2017-10-21 | SC Braga B | 0 - 1 | Sp. Covilha |
| 2017-09-30 | Sp. Covilha | 1 - 0 | Arouca |
| 2017-09-27 | Benfica B | 1 - 1 | Sp. Covilha |
| 2017-09-24 | Vizela | 2 - 1 | Sp. Covilha |
| 2017-09-17 | Sp. Covilha | 1 - 1 | Famalicao |
| 2017-09-10 | Leixoes | 2 - 1 | Sp. Covilha |
| 2017-09-03 | Oliveirense | 2 - 2 | Sp. Covilha |
| 2017-08-27 | Sp. Covilha | 0 - 1 | Nacional Madeira |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 33% | 8% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Academico Viseu | 14 | +9 | 28 |
| 2 | Famalicao | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Santa Clara | 14 | +5 | 25 |
| 4 | Porto B | 15 | +3 | 25 |
| 5 | Leixoes | 14 | +1 | 25 |
| 6 | Acad. Coimbra | 14 | +6 | 23 |
| 7 | Penafiel | 14 | +1 | 23 |
| 8 | Nacional Madeira | 14 | +3 | 22 |
| 9 | Arouca | 15 | -2 | 22 |
| 10 | Sporting CP B | 15 | -6 | 21 |
| 11 | Gil Vicente | 15 | +3 | 19 |
| 12 | Benfica B | 15 | -4 | 19 |
| 13 | Sp. Covilha | 14 | 0 | 18 |
| 14 | SC Braga B | 15 | -2 | 18 |
| 15 | Varzim | 15 | 0 | 17 |
| 16 | Oliveirense | 15 | -5 | 17 |
| 17 | Cova da Piedade | 14 | -4 | 14 |
| 18 | Uniao Madeira | 15 | -4 | 13 |
| 19 | Real SC Queluz | 14 | -4 | 12 |
| 20 | V. Guimaraes B | 15 | -12 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Cova da Piedade | |
| Sp. Covilha | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Cova da Piedade | Sp. Covilha |
|---|---|---|---|
| 1 | Academico Viseu | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 2 | Famalicao | ||
| 3 | Santa Clara | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Porto B | ||
| 5 | Leixoes | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Acad. Coimbra | ||
| 7 | Penafiel | ||
| 8 | Nacional Madeira | ||
| 9 | Arouca | 3 - 0 | |
| 10 | Sporting CP B | ||
| 11 | Gil Vicente | ||
| 12 | Benfica B | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Sp. Covilha | - | |
| 14 | SC Braga B | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 15 | Varzim | 0 - 0 | |
| 16 | Oliveirense | 2 - 2 | |
| 17 | Cova da Piedade | - | |
| 18 | Uniao Madeira | ||
| 19 | Real SC Queluz | ||
| 20 | V. Guimaraes B | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Cova da Piedade | Sp. Covilha | |
| Pozíció | 17 | 13 |
| Pontok | 14 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 11 |
| Pontok | 10 | 7 |
Liga forma
| Cova da Piedade | Sp. Covilha | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 8 |
4
6 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 3 |
1
4 2 |
Liga gólok
| Cova da Piedade | Sp. Covilha | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
17 |
13
13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
5 |
6
7 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (145) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (361) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.49 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.96 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 19% |
Cova da Piedade következő 6 mérkőzések
| 2017-12-06 | Maritimo | - | Cova da Piedade |
| 2017-12-10 | Varzim | - | Cova da Piedade |
| 2017-12-16 | Cova da Piedade | - | Real SC Queluz |
| 2017-12-22 | Cova da Piedade | - | Acad. Coimbra |
| 2018-01-06 | Uniao Madeira | - | Cova da Piedade |
| 2018-01-10 | Cova da Piedade | - | Sporting CP |
Sp. Covilha következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Sp. Covilha | - | Uniao Madeira |
| 2017-12-17 | Acad. Coimbra | - | Sp. Covilha |
| 2017-12-21 | Sp. Covilha | - | Gil Vicente |
| 2018-01-07 | Penafiel | - | Sp. Covilha |
| 2018-01-13 | Sporting CP B | - | Sp. Covilha |
| 2018-01-21 | Sp. Covilha | - | Santa Clara |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.10 | 3.60 |
| Valószínűség | 32% | 34% | 34% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 1.72 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
