Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
szombat, 10.03.2018
16:00
16:00

Coruxo

Pontevedra
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vigo |
| Vendég: | Pontevedra |
| Távolság: | 23.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.10 | 3.79 | 12 | 1.25 | 1.72 | |||
| 40% | 24% | 36% | 1.36 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 45% | 55% | 17% | 83% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-22 | Pontevedra | 2 - 1 | Coruxo |
| 2017-04-23 | Pontevedra | 1 - 1 | Coruxo |
| 2016-11-26 | Coruxo | 2 - 2 | Pontevedra |
| 2016-02-21 | Coruxo | 0 - 1 | Pontevedra |
| 2015-10-04 | Pontevedra | 3 - 1 | Coruxo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 | |
| 0% | 40% | 60% | 80% | 60% | 40% |
Coruxo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Guijuelo | 2 - 0 | Coruxo |
| 2018-02-25 | Coruxo | 1 - 3 | Navalcarnero |
| 2018-02-18 | Talavera | 1 - 1 | Coruxo |
| 2018-02-10 | Coruxo | 1 - 0 | Dep. Fabril |
| 2018-02-04 | Ponferradina | 2 - 1 | Coruxo |
| 2018-01-28 | Valladolid B | 2 - 4 | Coruxo |
| 2018-01-21 | Coruxo | 1 - 2 | Majadahonda |
| 2018-01-14 | Real Madrid B | 2 - 0 | Coruxo |
| 2018-01-06 | Coruxo | 3 - 3 | Racing Ferrol |
| 2017-12-16 | Coruxo | 2 - 2 | SS Reyes |
| 2017-12-10 | Fuenlabrada | 7 - 0 | Coruxo |
| 2017-12-03 | Coruxo | 0 - 1 | Toledo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 42% |
Pontevedra utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-07 | Pontevedra | 2 - 1 | Atl. Saguntino |
| 2018-03-04 | Pontevedra | 0 - 3 | Majadahonda |
| 2018-02-25 | Real Madrid B | 3 - 0 | Pontevedra |
| 2018-02-18 | Pontevedra | 3 - 0 | Racing Ferrol |
| 2018-02-11 | SS Reyes | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-02-04 | Pontevedra | 3 - 1 | Fuenlabrada |
| 2018-01-28 | Toledo | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-24 | Pontevedra | 2 - 0 | Burgos |
| 2018-01-21 | Pontevedra | 2 - 0 | Cerceda |
| 2018-01-14 | Rapido Bouzas | 2 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-10 | Burgos | 3 - 1 | Pontevedra |
| 2018-01-07 | Pontevedra | 1 - 1 | Celta Vigo B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 28 | +24 | 53 |
| 2 | Majadahonda | 28 | +19 | 52 |
| 3 | Rapido Bouzas | 28 | +11 | 50 |
| 4 | Navalcarnero | 28 | +3 | 48 |
| 5 | Dep. Fabril | 28 | +11 | 47 |
| 6 | Atl. Madrid B | 28 | +7 | 45 |
| 7 | Talavera | 28 | 0 | 43 |
| 8 | Celta Vigo B | 28 | +3 | 41 |
| 9 | Guijuelo | 28 | +8 | 39 |
| 10 | Real Madrid B | 28 | +10 | 38 |
| 11 | SS Reyes | 28 | +1 | 38 |
| 12 | Union Adarve | 28 | -3 | 37 |
| 13 | Ponferradina | 28 | -4 | 32 |
| 14 | Toledo | 28 | -4 | 30 |
| 15 | Coruxo | 28 | -17 | 30 |
| 16 | Pontevedra | 28 | -6 | 29 |
| 17 | G. Segoviana | 28 | -8 | 29 |
| 18 | Valladolid B | 28 | -12 | 28 |
| 19 | Racing Ferrol | 28 | -15 | 25 |
| 20 | Cerceda | 28 | -28 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Coruxo | |
| Pontevedra | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Coruxo | Pontevedra |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 2 - 0 | |
| 2 | Majadahonda | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Rapido Bouzas | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Navalcarnero | 1 - 3 | |
| 5 | Dep. Fabril | 1 - 0 | |
| 6 | Atl. Madrid B | 1 - 2 | |
| 7 | Talavera | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Celta Vigo B | 2 - 1 | |
| 9 | Guijuelo | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 10 | Real Madrid B | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 11 | SS Reyes | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | Union Adarve | 0 - 0 | |
| 13 | Ponferradina | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Toledo | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Coruxo | - | |
| 16 | Pontevedra | - | |
| 17 | G. Segoviana | 1 - 1 | |
| 18 | Valladolid B | 1 - 0 | |
| 19 | Racing Ferrol | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 20 | Cerceda | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Coruxo | Pontevedra | |
| Pozíció | 15 | 16 |
| Pontok | 30 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 20 |
| Pontok | 19 | 5 |
Liga forma
| Coruxo | Pontevedra | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 14 |
7
8 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 5 |
1
2 10 |
Liga gólok
| Coruxo | Pontevedra | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
43 |
31
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
17 |
7
21 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (280) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (642) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.29 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.32 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 17% |
Coruxo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | G. Segoviana | - | Coruxo |
| 2018-03-25 | Coruxo | - | Union Adarve |
| 2018-03-30 | Atl. Madrid B | - | Coruxo |
| 2018-04-08 | Coruxo | - | Celta Vigo B |
| 2018-04-15 | Rapido Bouzas | - | Coruxo |
| 2018-04-22 | Coruxo | - | Cerceda |
Pontevedra következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Atl. Saguntino | - | Pontevedra |
| 2018-03-18 | Pontevedra | - | Ponferradina |
| 2018-03-24 | Dep. Fabril | - | Pontevedra |
| 2018-03-29 | Pontevedra | - | Talavera |
| 2018-04-04 | Ontinyent | - | Pontevedra |
| 2018-04-08 | Navalcarnero | - | Pontevedra |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.10 | 3.79 |
| Valószínűség | 40% | 24% | 36% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.72 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
