J1 League - Japán
szerda, 11.04.2018
11:00
11:00

Consadole Sap.

Shonan Bellmare
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sapporo |
| Vendég: | Hiratsuka |
| Távolság: | 877.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Szapporo Dome |
| Befogadóképesség: | 41 484 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.19 | 2.10 | |||
| 52% | 23% | 25% | 1.75 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 64% | 36% | 51% | 49% | 16% | 84% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2014-10-26 | Consadole Sap. | 2 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2014-03-16 | Shonan Bellmare | 2 - 0 | Consadole Sap. |
| 2011-11-26 | Shonan Bellmare | 0 - 2 | Consadole Sap. |
| 2011-04-23 | Consadole Sap. | 0 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2009-09-26 | Consadole Sap. | 2 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2009-06-21 | Shonan Bellmare | 3 - 2 | Consadole Sap. |
| 2009-03-25 | Consadole Sap. | 0 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2007-09-21 | Shonan Bellmare | 3 - 0 | Consadole Sap. |
| 2007-08-19 | Consadole Sap. | 1 - 2 | Shonan Bellmare |
| 2007-05-23 | Shonan Bellmare | 1 - 2 | Consadole Sap. |
| 2007-03-21 | Consadole Sap. | 0 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2006-09-22 | Shonan Bellmare | 1 - 6 | Consadole Sap. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Consadole Sap. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Consadole Sap. | 3 - 0 | Nagoya Grampus |
| 2018-04-04 | Shimizu S-Pulse | 2 - 1 | Consadole Sap. |
| 2018-03-31 | Kashima Antlers | 0 - 0 | Consadole Sap. |
| 2018-03-18 | Consadole Sap. | 2 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2018-03-14 | Consadole Sap. | 0 - 1 | Jubilo Iwata |
| 2018-03-10 | Consadole Sap. | 1 - 3 | Shimizu S-Pulse |
| 2018-03-07 | Ventforet Kofu | 3 - 0 | Consadole Sap. |
| 2018-03-02 | Cerezo Osaka | 3 - 3 | Consadole Sap. |
| 2018-02-24 | S. Hiroshima | 1 - 0 | Consadole Sap. |
| 2017-12-02 | Consadole Sap. | 3 - 2 | Sagan Tosu |
| 2017-11-26 | Gamba Osaka | 0 - 1 | Consadole Sap. |
| 2017-11-18 | Shimizu S-Pulse | 0 - 2 | Consadole Sap. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 25% |
Shonan Bellmare utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Shonan Bellmare | 2 - 1 | Kashima Antlers |
| 2018-04-04 | Shonan Bellmare | 0 - 3 | Vissel Kobe |
| 2018-03-31 | Cerezo Osaka | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-18 | Tokyo | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-14 | V-Varen Nagasaki | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-11 | Shonan Bellmare | 0 - 0 | Nagoya Grampus |
| 2018-03-07 | Shonan Bellmare | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2018-03-02 | Kawasaki Front. | 1 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2018-02-24 | Shonan Bellmare | 2 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2018-02-01 | Malaga | 0 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-01-26 | Aalborg | 3 - 2 | Shonan Bellmare |
| 2017-11-19 | Shonan Bellmare | 1 - 1 | Machida Zelvia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 8% |
Tabella J1 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | 6 | +5 | 16 |
| 2 | Kawasaki Front. | 6 | +5 | 11 |
| 3 | Vegalta Sendai | 6 | +2 | 11 |
| 4 | Tokyo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Shimizu S-Pulse | 6 | +3 | 9 |
| 6 | Cerezo Osaka | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Consadole Sap. | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Kashiwa Reysol | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Sagan Tosu | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Vissel Kobe | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Shonan Bellmare | 6 | 0 | 8 |
| 12 | Kashima Antlers | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Yokohama F M. | 6 | -1 | 8 |
| 14 | Jubilo Iwata | 6 | -1 | 8 |
| 15 | Nagoya Grampus | 6 | -3 | 7 |
| 16 | Urawa Red Diam. | 6 | -2 | 5 |
| 17 | V-Varen Nagasaki | 6 | -6 | 2 |
| 18 | Gamba Osaka | 6 | -6 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Consadole Sap. | |
| Shonan Bellmare | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Consadole Sap. | Shonan Bellmare |
|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | ||
| 2 | Kawasaki Front. | 1 - 1 | |
| 3 | Vegalta Sendai | ||
| 4 | Tokyo | 1 - 0 | |
| 5 | Shimizu S-Pulse | 1 - 3 | |
| 6 | Cerezo Osaka | 2 - 1 | |
| 7 | Consadole Sap. | - | |
| 8 | Kashiwa Reysol | ||
| 9 | Sagan Tosu | ||
| 10 | Vissel Kobe | ||
| 11 | Shonan Bellmare | - | |
| 12 | Kashima Antlers | ||
| 13 | Yokohama F M. | ||
| 14 | Jubilo Iwata | ||
| 15 | Nagoya Grampus | 3 - 0 | |
| 16 | Urawa Red Diam. | ||
| 17 | V-Varen Nagasaki | 2 - 1 | |
| 18 | Gamba Osaka |
Liga pozíció
| Consadole Sap. | Shonan Bellmare | |
| Pozíció | 7 | 11 |
| Pontok | 8 | 8 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 15 |
| Pontok | 6 | 1 |
Liga forma
| Consadole Sap. | Shonan Bellmare | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 2 |
2
2 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 1 |
0
1 2 |
Liga gólok
| Consadole Sap. | Shonan Bellmare | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
8 |
6
6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
4 |
2
4 |
Teljes statisztika J1 League
| Mérkőzések (54) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (121) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.24 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.17 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 17% |
Consadole Sap. következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Kashiwa Reysol | - | Consadole Sap. |
| 2018-04-18 | Jubilo Iwata | - | Consadole Sap. |
| 2018-04-21 | Urawa Red Diam. | - | Consadole Sap. |
| 2018-04-25 | Consadole Sap. | - | Yokohama F M. |
| 2018-04-28 | Vegalta Sendai | - | Consadole Sap. |
| 2018-05-02 | Sagan Tosu | - | Consadole Sap. |
Shonan Bellmare következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Shonan Bellmare | - | S. Hiroshima |
| 2018-04-18 | Sagan Tosu | - | Shonan Bellmare |
| 2018-04-21 | Yokohama F M. | - | Shonan Bellmare |
| 2018-04-25 | Shonan Bellmare | - | Gamba Osaka |
| 2018-04-28 | Urawa Red Diam. | - | Shonan Bellmare |
| 2018-05-02 | Shonan Bellmare | - | Kashiwa Reysol |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Valószínűség | 52% | 23% | 25% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.10 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.75 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-11 08:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
