J1 League - Japán
szombat, 07.04.2018
06:00
06:00

Consadole Sap.

Nagoya Grampus
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sapporo |
| Vendég: | Nagoya |
| Távolság: | 956.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Szapporo Dome |
| Befogadóképesség: | 41 484 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 06:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.29 | 3.75 | 2 | 1.28 | 1.83 | |||
| 28% | 22% | 50% | 3.75 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 54% | 46% | 45% | 55% | 32% | 68% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2012-07-28 | Consadole Sap. | 2 - 1 | Nagoya Grampus |
| 2012-04-14 | Nagoya Grampus | 3 - 1 | Consadole Sap. |
| 2010-10-09 | Nagoya Grampus | 2 - 1 | Consadole Sap. |
| 2008-11-30 | Nagoya Grampus | 3 - 1 | Consadole Sap. |
| 2008-05-17 | Consadole Sap. | 1 - 3 | Nagoya Grampus |
| 2002-11-16 | Consadole Sap. | 1 - 0 | Nagoya Grampus |
| 2002-03-30 | Nagoya Grampus | 0 - 3 | Consadole Sap. |
| 2001-10-31 | Nagoya Grampus | 2 - 0 | Consadole Sap. |
| 2001-06-14 | Consadole Sap. | 2 - 2 | Nagoya Grampus |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 11% | 56% | 89% | 78% | 44% |
Consadole Sap. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-04 | Shimizu S-Pulse | 2 - 1 | Consadole Sap. |
| 2018-03-31 | Kashima Antlers | 0 - 0 | Consadole Sap. |
| 2018-03-18 | Consadole Sap. | 2 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2018-03-14 | Consadole Sap. | 0 - 1 | Jubilo Iwata |
| 2018-03-10 | Consadole Sap. | 1 - 3 | Shimizu S-Pulse |
| 2018-03-07 | Ventforet Kofu | 3 - 0 | Consadole Sap. |
| 2018-03-02 | Cerezo Osaka | 3 - 3 | Consadole Sap. |
| 2018-02-24 | S. Hiroshima | 1 - 0 | Consadole Sap. |
| 2017-12-02 | Consadole Sap. | 3 - 2 | Sagan Tosu |
| 2017-11-26 | Gamba Osaka | 0 - 1 | Consadole Sap. |
| 2017-11-18 | Shimizu S-Pulse | 0 - 2 | Consadole Sap. |
| 2017-10-29 | Consadole Sap. | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 25% |
Nagoya Grampus utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-04 | Nagoya Grampus | 1 - 4 | Gamba Osaka |
| 2018-03-31 | Sagan Tosu | 3 - 2 | Nagoya Grampus |
| 2018-03-18 | Nagoya Grampus | 0 - 1 | Kawasaki Front. |
| 2018-03-14 | S. Hiroshima | 2 - 1 | Nagoya Grampus |
| 2018-03-11 | Shonan Bellmare | 0 - 0 | Nagoya Grampus |
| 2018-03-07 | Nagoya Grampus | 1 - 4 | Urawa Red Diam. |
| 2018-03-03 | Nagoya Grampus | 1 - 0 | Jubilo Iwata |
| 2018-02-24 | Gamba Osaka | 2 - 3 | Nagoya Grampus |
| 2017-12-03 | Nagoya Grampus | 0 - 0 | Avispa Fukuoka |
| 2017-11-26 | Nagoya Grampus | 4 - 2 | JEF Utd Chiba |
| 2017-11-19 | Kamatamare S. | 0 - 2 | Nagoya Grampus |
| 2017-11-11 | Nagoya Grampus | 0 - 3 | JEF Utd Chiba |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 42% |
Tabella J1 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | 5 | +4 | 13 |
| 2 | Vegalta Sendai | 5 | +3 | 11 |
| 3 | Kawasaki Front. | 5 | +5 | 10 |
| 4 | Shimizu S-Pulse | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Kashiwa Reysol | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Sagan Tosu | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Kashima Antlers | 5 | +1 | 8 |
| 8 | Nagoya Grampus | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Tokyo | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Jubilo Iwata | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Yokohama F M. | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Cerezo Osaka | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Vissel Kobe | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Shonan Bellmare | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Consadole Sap. | 5 | -2 | 5 |
| 16 | V-Varen Nagasaki | 5 | -3 | 2 |
| 17 | Urawa Red Diam. | 5 | -3 | 2 |
| 18 | Gamba Osaka | 5 | -5 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Consadole Sap. | |
| Nagoya Grampus | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Consadole Sap. | Nagoya Grampus |
|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | ||
| 2 | Vegalta Sendai | ||
| 3 | Kawasaki Front. | ||
| 4 | Shimizu S-Pulse | 1 - 3 | |
| 5 | Kashiwa Reysol | ||
| 6 | Sagan Tosu | 3 - 2 | |
| 7 | Kashima Antlers | ||
| 8 | Nagoya Grampus | - | |
| 9 | Tokyo | ||
| 10 | Jubilo Iwata | ||
| 10 | Yokohama F M. | ||
| 12 | Cerezo Osaka | ||
| 13 | Vissel Kobe | ||
| 14 | Shonan Bellmare | 0 - 0 | |
| 15 | Consadole Sap. | - | |
| 16 | V-Varen Nagasaki | 2 - 1 | |
| 17 | Urawa Red Diam. | ||
| 18 | Gamba Osaka | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Consadole Sap. | Nagoya Grampus | |
| Pozíció | 15 | 8 |
| Pontok | 5 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 8 |
| Pontok | 3 | 4 |
Liga forma
| Consadole Sap. | Nagoya Grampus | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 2 |
2
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 1 |
1
1 1 |
Liga gólok
| Consadole Sap. | Nagoya Grampus | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
8 |
6
6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
4 |
5
5 |
Teljes statisztika J1 League
| Mérkőzések (45) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (100) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.22 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.16 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 36% |
| Felett 3.5 | 18% |
Consadole Sap. következő 6 mérkőzések
| 2018-04-11 | Consadole Sap. | - | Shonan Bellmare |
| 2018-04-14 | Kashiwa Reysol | - | Consadole Sap. |
| 2018-04-18 | Jubilo Iwata | - | Consadole Sap. |
| 2018-04-21 | Urawa Red Diam. | - | Consadole Sap. |
| 2018-04-25 | Consadole Sap. | - | Yokohama F M. |
| 2018-04-28 | Vegalta Sendai | - | Consadole Sap. |
Nagoya Grampus következő 6 mérkőzések
| 2018-04-11 | Nagoya Grampus | - | Vegalta Sendai |
| 2018-04-14 | Kashima Antlers | - | Nagoya Grampus |
| 2018-04-18 | Nagoya Grampus | - | S. Hiroshima |
| 2018-04-21 | Vissel Kobe | - | Nagoya Grampus |
| 2018-04-25 | Nagoya Grampus | - | Shimizu S-Pulse |
| 2018-04-28 | Tokyo | - | Nagoya Grampus |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.29 | 3.75 |
| Valószínűség | 28% | 22% | 50% |
| 2 @ 3.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.83 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 04:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
