Primera División - Chile
szombat, 03.03.2018
21:00
21:00

Colo-Colo

Huachipato
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Macul |
| Vendég: | Talcahuano |
| Távolság: | 425.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | David Arellano |
| Befogadóképesség: | 47 000 |
| Méretek: | 108 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 21:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.33 | 6.50 | X2 | 1.11 | 2.62 | |||
| 34% | 26% | 40% | 2.62 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.39 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 91% | 9% | 68% | 32% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-09 | Huachipato | 0 - 3 | Colo-Colo |
| 2017-03-18 | Colo-Colo | 0 - 0 | Huachipato |
| 2016-09-28 | Colo-Colo | 3 - 1 | Huachipato |
| 2016-08-21 | Huachipato | 2 - 2 | Colo-Colo |
| 2016-04-02 | Colo-Colo | 1 - 1 | Huachipato |
| 2015-10-25 | Huachipato | 1 - 2 | Colo-Colo |
| 2015-07-31 | Colo-Colo | 1 - 1 | Huachipato |
| 2015-07-09 | Huachipato | 1 - 0 | Colo-Colo |
| 2015-01-18 | Colo-Colo | 2 - 2 | Huachipato |
| 2014-08-03 | Huachipato | 1 - 3 | Colo-Colo |
| 2014-02-02 | Colo-Colo | 5 - 3 | Huachipato |
| 2013-08-25 | Huachipato | 0 - 0 | Colo-Colo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 58% | 42% |
Colo-Colo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Colo-Colo | 0 - 1 | Atl. Nacional |
| 2018-02-23 | Colo-Colo | 1 - 1 | O'Higgins |
| 2018-02-17 | Palestino | 2 - 1 | Colo-Colo |
| 2018-02-11 | Colo-Colo | 3 - 2 | Audax Italiano |
| 2018-02-03 | Antofagasta | 1 - 2 | Colo-Colo |
| 2018-01-26 | Colo-Colo | 3 - 0 | Santiago Wand. |
| 2017-12-09 | Huachipato | 0 - 3 | Colo-Colo |
| 2017-12-03 | Colo-Colo | 3 - 2 | Curico Unido |
| 2017-11-26 | Everton VM | 2 - 3 | Colo-Colo |
| 2017-11-05 | Colo-Colo | 5 - 2 | Union Espanola |
| 2017-10-28 | Deportes Temuco | 1 - 0 | Colo-Colo |
| 2017-10-21 | Audax Italiano | 0 - 3 | Colo-Colo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 9 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 75% | 33% |
Huachipato utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Huachipato | 3 - 0 | U. de Concepcion |
| 2018-02-18 | O'Higgins | 2 - 1 | Huachipato |
| 2018-02-11 | Huachipato | 1 - 1 | San Luis Q. |
| 2018-02-04 | Audax Italiano | 2 - 4 | Huachipato |
| 2017-12-09 | Huachipato | 0 - 3 | Colo-Colo |
| 2017-11-30 | O'Higgins | 1 - 0 | Huachipato |
| 2017-11-26 | Curico Unido | 1 - 0 | Huachipato |
| 2017-11-04 | Huachipato | 1 - 2 | Everton VM |
| 2017-10-28 | Palestino | 0 - 1 | Huachipato |
| 2017-10-25 | Huachipato | 0 - 0 | Santiago Wand. |
| 2017-10-21 | Huachipato | 3 - 1 | U. Catolica |
| 2017-10-18 | Santiago Wand. | 1 - 1 | Huachipato |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | U. Catolica | 4 | +5 | 12 |
| 2 | U. de Chile | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Palestino | 5 | +1 | 8 |
| 4 | Huachipato | 4 | +4 | 7 |
| 5 | Antofagasta | 4 | +2 | 7 |
| 6 | O'Higgins | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Colo-Colo | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Union Espanola | 4 | +1 | 6 |
| 9 | Union La Calera | 4 | -1 | 6 |
| 10 | Audax Italiano | 5 | -2 | 5 |
| 11 | San Luis Q. | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Dep. Iquique | 4 | -2 | 3 |
| 13 | Everton VM | 4 | -2 | 3 |
| 14 | Deportes Temuco | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Curico Unido | 4 | -3 | 2 |
| 16 | U. de Concepcion | 4 | -5 | 2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Colo-Colo | |
| Huachipato | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Colo-Colo | Huachipato |
|---|---|---|---|
| 1 | U. Catolica | ||
| 2 | U. de Chile | ||
| 3 | Palestino | ||
| 4 | Huachipato | - | |
| 5 | Antofagasta | ||
| 6 | O'Higgins | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Colo-Colo | - | |
| 8 | Union Espanola | ||
| 9 | Union La Calera | ||
| 10 | Audax Italiano | 3 - 2 | 2 - 4 |
| 11 | San Luis Q. | ||
| 12 | Dep. Iquique | ||
| 13 | Everton VM | ||
| 14 | Deportes Temuco | ||
| 15 | Curico Unido | ||
| 16 | U. de Concepcion |
Liga pozíció
| Colo-Colo | Huachipato | |
| Pozíció | 7 | 4 |
| Pontok | 7 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 4 | 3 |
Liga forma
| Colo-Colo | Huachipato | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 1 |
2
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
1
0 1 |
Liga gólok
| Colo-Colo | Huachipato | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
6 |
9
5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
3 |
5
4 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (33) | |
| Hazai győzelmek | 30% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 42% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (90) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.73 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.42 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 82% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 21% |
Colo-Colo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Bolivar La Paz | - | Colo-Colo |
| 2018-03-18 | U. de Concepcion | - | Colo-Colo |
| 2018-03-31 | Colo-Colo | - | U. Catolica |
| 2018-04-05 | Colo-Colo | - | Delfin Manta |
| 2018-04-08 | San Luis Q. | - | Colo-Colo |
| 2018-04-15 | U. de Chile | - | Colo-Colo |
Huachipato következő 6 mérkőzések
| 2018-03-19 | Huachipato | - | Union La Calera |
| 2018-03-31 | Huachipato | - | Everton VM |
| 2018-04-07 | Antofagasta | - | Huachipato |
| 2018-04-14 | Huachipato | - | Deportes Temuco |
| 2018-04-21 | Union Espanola | - | Huachipato |
| 2018-04-28 | Huachipato | - | Dep. Iquique |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.33 | 6.50 |
| Valószínűség | 34% | 26% | 40% |
| X2 @ 2.62 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 2.62 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 2.62 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.50 | |
| Valószínűség | 91% | 9% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 20:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
