League Two - Anglia
szombat, 03.02.2018
15:00
15:00

Colchester

Newport County
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Colchester |
| Vendég: | Newport |
| Távolság: | 270.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Colchester Community Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 084 |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.29 | 3.50 | 12 | 1.30 | 1.61 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.34 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-17 | Newport County | 1 - 2 | Colchester |
| 2017-01-14 | Newport County | 1 - 1 | Colchester |
| 2016-10-08 | Colchester | 0 - 0 | Newport County |
Colchester utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Port Vale | 2 - 2 | Colchester |
| 2018-01-20 | Colchester | 1 - 1 | Grimsby |
| 2018-01-13 | Wycombe | 3 - 1 | Colchester |
| 2018-01-06 | Colchester | 1 - 4 | Cheltenham |
| 2018-01-01 | Colchester | 0 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-12-30 | Chesterfield | 0 - 0 | Colchester |
| 2017-12-26 | Crawley | 0 - 2 | Colchester |
| 2017-12-23 | Colchester | 1 - 1 | Port Vale |
| 2017-12-15 | Swindon | 2 - 3 | Colchester |
| 2017-12-09 | Colchester | 3 - 1 | Exeter |
| 2017-11-25 | Notts County | 2 - 1 | Colchester |
| 2017-11-21 | Colchester | 1 - 0 | Lincoln |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Newport County utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-30 | Lincoln | 3 - 1 | Newport County |
| 2018-01-27 | Newport County | 1 - 1 | Tottenham |
| 2018-01-23 | Newport County | 1 - 1 | Morecambe |
| 2018-01-19 | Newport County | 2 - 1 | Crawley |
| 2018-01-13 | Grimsby | 1 - 2 | Newport County |
| 2018-01-07 | Newport County | 2 - 1 | Leeds |
| 2018-01-01 | Newport County | 2 - 1 | Exeter |
| 2017-12-30 | Cheltenham | 1 - 1 | Newport County |
| 2017-12-26 | Wycombe | 2 - 0 | Newport County |
| 2017-12-23 | Newport County | 0 - 0 | Lincoln |
| 2017-12-16 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Newport County |
| 2017-12-09 | Newport County | 3 - 3 | Carlisle |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 7 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 58% | 17% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 30 | +36 | 60 |
| 2 | Wycombe | 29 | +15 | 52 |
| 3 | Notts County | 29 | +16 | 51 |
| 4 | Exeter | 28 | +7 | 51 |
| 5 | Coventry | 29 | +13 | 50 |
| 6 | Mansfield | 29 | +11 | 50 |
| 7 | Swindon | 29 | +5 | 50 |
| 8 | Accrington | 28 | +14 | 49 |
| 9 | Lincoln | 29 | +13 | 48 |
| 10 | Newport County | 30 | +5 | 46 |
| 11 | Colchester | 30 | +3 | 43 |
| 12 | Crawley | 30 | -3 | 42 |
| 13 | Carlisle | 29 | +2 | 41 |
| 14 | Stevenage | 30 | -3 | 38 |
| 15 | Cambridge Utd | 29 | -11 | 38 |
| 16 | Cheltenham | 30 | -5 | 35 |
| 17 | Grimsby | 31 | -15 | 35 |
| 18 | Port Vale | 30 | -7 | 33 |
| 19 | Yeovil | 29 | -9 | 31 |
| 20 | Morecambe | 30 | -12 | 30 |
| 21 | Crewe | 29 | -15 | 29 |
| 22 | Chesterfield | 30 | -23 | 27 |
| 23 | Forest Green | 30 | -22 | 26 |
| 24 | Barnet | 29 | -15 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Colchester | |
| Newport County | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Colchester | Newport County |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 3 - 1 | |
| 2 | Wycombe | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Notts County | 3 - 0 | |
| 4 | Exeter | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Coventry | 0 - 1 | |
| 6 | Mansfield | 2 - 0 | |
| 7 | Swindon | 0 - 1 | |
| 8 | Accrington | 1 - 1 | |
| 9 | Lincoln | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Newport County | - | |
| 11 | Colchester | - | |
| 12 | Crawley | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Carlisle | 0 - 1 | |
| 14 | Stevenage | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 15 | Cambridge Utd | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Cheltenham | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 17 | Grimsby | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Port Vale | 1 - 1 | |
| 19 | Yeovil | ||
| 20 | Morecambe | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 21 | Crewe | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Chesterfield | 1 - 1 | |
| 23 | Forest Green | 5 - 1 | 0 - 4 |
| 24 | Barnet |
Liga pozíció
| Colchester | Newport County | |
| Pozíció | 11 | 10 |
| Pontok | 43 | 46 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 5 |
| Pontok | 24 | 22 |
Liga forma
| Colchester | Newport County | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
10 9 |
12
10 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 3 |
6
4 6 |
Liga gólok
| Colchester | Newport County | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
37 |
41
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
15 |
21
23 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (353) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (933) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 27% |
Colchester következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Carlisle | - | Colchester |
| 2018-02-13 | Colchester | - | Coventry |
| 2018-02-17 | Crewe | - | Colchester |
| 2018-02-24 | Colchester | - | Barnet |
| 2018-03-03 | Morecambe | - | Colchester |
| 2018-03-10 | Mansfield | - | Colchester |
Newport County következő 6 mérkőzések
| 2018-02-07 | Tottenham | - | Newport County |
| 2018-02-10 | Newport County | - | Forest Green |
| 2018-02-13 | Mansfield | - | Newport County |
| 2018-02-17 | Newport County | - | Notts County |
| 2018-02-24 | Port Vale | - | Newport County |
| 2018-03-03 | Newport County | - | Accrington |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.29 | 3.50 |
| Valószínűség | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.61 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-03 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
