Liga Nacional - Guatemala
vasárnap, 22.04.2018
02:00
02:00

Coban Imperial

Siquinala
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cobán |
| Vendég: | Siquinala |
| Távolság: | 143.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 02:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.50 | 4.33 | 1 | 1.19 | 2.10 | |||
| 43% | 27% | 30% | 1.66 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.05 | 2.02 | 1.77 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 64% | 36% | 41% | 59% | 16% | 84% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-25 | Siquinala | 2 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-10-08 | Siquinala | 0 - 2 | Coban Imperial |
| 2017-08-05 | Coban Imperial | 1 - 1 | Siquinala |
Coban Imperial utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-18 | Municipal | 0 - 1 | Coban Imperial |
| 2018-04-14 | Coban Imperial | 2 - 1 | Comunicaciones |
| 2018-04-08 | Antigua GFC | 1 - 3 | Coban Imperial |
| 2018-04-05 | Coban Imperial | 4 - 2 | Dep. Petapa |
| 2018-03-28 | Guastatoya | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2018-03-25 | Coban Imperial | 0 - 0 | Sanarate |
| 2018-03-18 | Coban Imperial | 2 - 1 | Xelaju MC |
| 2018-03-12 | Marquense | 0 - 0 | Coban Imperial |
| 2018-03-07 | Malacateco | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2018-03-04 | Coban Imperial | 4 - 2 | Suchitepequez |
| 2018-02-25 | Siquinala | 2 - 0 | Coban Imperial |
| 2018-02-18 | Coban Imperial | 3 - 1 | Municipal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 50% | 33% |
Siquinala utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Siquinala | 1 - 1 | Comunicaciones |
| 2018-04-14 | Dep. Petapa | 3 - 0 | Siquinala |
| 2018-04-08 | Siquinala | 1 - 1 | Sanarate |
| 2018-04-05 | Marquense | 1 - 2 | Siquinala |
| 2018-03-28 | Siquinala | 2 - 0 | Suchitepequez |
| 2018-03-24 | Municipal | 0 - 1 | Siquinala |
| 2018-03-18 | Siquinala | 1 - 2 | Antigua GFC |
| 2018-03-11 | Guastatoya | 1 - 1 | Siquinala |
| 2018-03-08 | Xelaju MC | 2 - 1 | Siquinala |
| 2018-03-04 | Siquinala | 0 - 0 | Malacateco |
| 2018-02-25 | Siquinala | 2 - 0 | Coban Imperial |
| 2018-02-18 | Comunicaciones | 0 - 0 | Siquinala |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 4 | 0 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 33% | 0% |
Tabella Liga Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanarate | 19 | +14 | 36 |
| 2 | Coban Imperial | 19 | +8 | 33 |
| 3 | Antigua GFC | 19 | +6 | 32 |
| 4 | Guastatoya | 19 | +6 | 31 |
| 5 | Siquinala | 19 | +1 | 28 |
| 6 | Xelaju MC | 20 | -1 | 28 |
| 7 | Dep. Petapa | 20 | -5 | 28 |
| 8 | Comunicaciones | 19 | -2 | 26 |
| 9 | Municipal | 19 | +6 | 24 |
| 10 | Malacateco | 19 | -5 | 22 |
| 11 | Suchitepequez | 19 | -7 | 21 |
| 12 | Marquense | 19 | -21 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Coban Imperial | |
| Siquinala | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Coban Imperial | Siquinala |
|---|---|---|---|
| 1 | Sanarate | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Coban Imperial | - | |
| 3 | Antigua GFC | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Guastatoya | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Siquinala | - | |
| 6 | Xelaju MC | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Dep. Petapa | 4 - 2 | 3 - 0 |
| 8 | Comunicaciones | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Municipal | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Malacateco | ||
| 11 | Suchitepequez | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Marquense | 1 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Coban Imperial | Siquinala | |
| Pozíció | 2 | 5 |
| Pontok | 33 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 6 |
| Pontok | 23 | 9 |
Liga forma
| Coban Imperial | Siquinala | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 6 |
7
7 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 0 |
2
3 4 |
Liga gólok
| Coban Imperial | Siquinala | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
19 |
18
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
9 |
7
12 |
Teljes statisztika Liga Nacional
| Mérkőzések (115) | |
| Hazai győzelmek | 57% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (290) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.52 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 24% |
Coban Imperial következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Suchitepequez | - | Coban Imperial |
| 2018-05-06 | Coban Imperial | - | Malacateco |
| 2018-05-17 | Guastatoya | - | Coban Imperial |
| 2018-05-21 | Coban Imperial | - | Guastatoya |
| 2018-07-29 | Municipal | - | Coban Imperial |
| 2018-08-04 | Coban Imperial | - | Xelaju MC |
Siquinala következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Malacateco | - | Siquinala |
| 2018-05-06 | Siquinala | - | Xelaju MC |
| 2018-05-09 | Siquinala | - | Guastatoya |
| 2018-05-12 | Guastatoya | - | Siquinala |
| 2018-07-28 | Siquinala | - | Antigua GFC |
| 2018-08-05 | Guastatoya | - | Siquinala |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.50 | 4.33 |
| Valószínűség | 43% | 27% | 30% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.10 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.05 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.02 | 1.77 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.77 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.60 | 1.25 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-22 00:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
