League Two - Skócia
szombat, 03.02.2018
15:00
15:00

Clyde

Edinburgh City
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cumbernauld |
| Vendég: | Edinburgh |
| Távolság: | 49.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Broadwood Stadion |
| Befogadóképesség: | 8 029 |
| Méretek: | 102 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 4.20 | X | 1.22 | 1.90 | |||
| 33% | 33% | 34% | 3.75 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 75% | 25% | 52% | 48% | 28% | 72% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Clyde | 2 - 3 | Edinburgh City |
| 2017-03-18 | Clyde | 3 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-02-04 | Edinburgh City | 0 - 0 | Clyde |
| 2016-12-17 | Clyde | 0 - 0 | Edinburgh City |
| 2016-10-15 | Edinburgh City | 0 - 1 | Clyde |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | |
| 40% | 40% | 20% | 40% | 40% | 40% |
Clyde utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Clyde | 1 - 0 | Peterhead |
| 2018-01-20 | Montrose | 1 - 3 | Clyde |
| 2018-01-13 | Clyde | 0 - 3 | Stenhousemuir |
| 2018-01-06 | Elgin City | 2 - 1 | Clyde |
| 2018-01-02 | Clyde | 0 - 0 | Annan Athletic |
| 2017-12-23 | Clyde | 0 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-02 | Clyde | 0 - 0 | Montrose |
| 2017-11-25 | Annan Athletic | 0 - 0 | Clyde |
| 2017-11-18 | Clyde | 0 - 2 | East Fife |
| 2017-11-11 | Clyde | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-11-04 | Stenhousemuir | 1 - 1 | Clyde |
| 2017-10-28 | Clyde | 2 - 4 | Elgin City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 33% | 17% |
Edinburgh City utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Edinburgh City | 3 - 2 | Annan Athletic |
| 2018-01-13 | Edinburgh City | 0 - 2 | Montrose |
| 2018-01-06 | Cowdenbeath | 0 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-01-02 | Edinburgh City | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-23 | Annan Athletic | 2 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-12-16 | Edinburgh City | 1 - 2 | Stenhousemuir |
| 2017-12-09 | Elgin City | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-12-02 | Peterhead | 3 - 0 | Edinburgh City |
| 2017-11-25 | Edinburgh City | 0 - 0 | Cowdenbeath |
| 2017-11-11 | Berwick Rangers | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-11-04 | Edinburgh City | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2017-10-28 | Montrose | 1 - 0 | Edinburgh City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 6 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 50% | 8% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 23 | +10 | 47 |
| 2 | Peterhead | 21 | +30 | 46 |
| 3 | Stenhousemuir | 21 | +8 | 35 |
| 4 | Stirling Albion | 21 | +11 | 33 |
| 5 | Elgin City | 21 | -1 | 33 |
| 6 | Annan Athletic | 22 | +7 | 31 |
| 7 | Berwick Rangers | 21 | -18 | 24 |
| 8 | Clyde | 20 | -9 | 20 |
| 9 | Edinburgh City | 21 | -16 | 18 |
| 10 | Cowdenbeath | 21 | -22 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Clyde | |
| Edinburgh City | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Clyde | Edinburgh City |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Peterhead | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Stenhousemuir | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | Stirling Albion | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Elgin City | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 6 | Annan Athletic | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Berwick Rangers | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Clyde | - | 2 - 3 |
| 9 | Edinburgh City | 2 - 3 | - |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Clyde | Edinburgh City | |
| Pozíció | 8 | 9 |
| Pontok | 20 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 9 |
| Pontok | 12 | 8 |
Liga forma
| Clyde | Edinburgh City | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
8 8 |
5
3 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
6 4 |
2
2 6 |
Liga gólok
| Clyde | Edinburgh City | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
33 |
18
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
18 |
8
16 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (106) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (298) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.81 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.39 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 31% |
Clyde következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Berwick Rangers | - | Clyde |
| 2018-02-17 | Clyde | - | Cowdenbeath |
| 2018-02-24 | Stirling Albion | - | Clyde |
| 2018-02-27 | Peterhead | - | Clyde |
| 2018-03-03 | Clyde | - | Elgin City |
| 2018-03-06 | Cowdenbeath | - | Clyde |
Edinburgh City következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Edinburgh City | - | Peterhead |
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | - | Edinburgh City |
| 2018-02-24 | Edinburgh City | - | Elgin City |
| 2018-02-27 | Stirling Albion | - | Edinburgh City |
| 2018-03-03 | Edinburgh City | - | Cowdenbeath |
| 2018-03-10 | Annan Athletic | - | Edinburgh City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.75 | 4.20 |
| Valószínűség | 33% | 33% | 34% |
| X @ 3.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-03 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
