League Two - Skócia
szombat, 23.12.2017
15:00
15:00

Clyde

Berwick Rangers
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cumbernauld |
| Vendég: | Berwick upon Tweed |
| Távolság: | 125.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Broadwood Stadion |
| Befogadóképesség: | 8 029 |
| Méretek: | 102 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.79 | 4.33 | X2 | 1.19 | 2.00 | |||
| 25% | 31% | 44% | 2.00 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 73% | 27% | 51% | 49% | 37% | 63% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Berwick Rangers | 3 - 1 | Clyde |
| 2017-04-29 | Clyde | 1 - 1 | Berwick Rangers |
| 2017-03-07 | Berwick Rangers | 4 - 3 | Clyde |
| 2016-11-19 | Clyde | 3 - 2 | Berwick Rangers |
| 2016-10-01 | Berwick Rangers | 1 - 1 | Clyde |
| 2016-07-23 | Clyde | 1 - 1 | Berwick Rangers |
| 2016-04-09 | Berwick Rangers | 3 - 0 | Clyde |
| 2016-02-20 | Clyde | 2 - 1 | Berwick Rangers |
| 2015-11-21 | Berwick Rangers | 0 - 5 | Clyde |
| 2015-09-26 | Clyde | 1 - 1 | Berwick Rangers |
| 2015-04-11 | Berwick Rangers | 0 - 0 | Clyde |
| 2015-01-10 | Clyde | 0 - 3 | Berwick Rangers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Clyde utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Clyde | 0 - 0 | Montrose |
| 2017-11-25 | Annan Athletic | 0 - 0 | Clyde |
| 2017-11-18 | Clyde | 0 - 2 | East Fife |
| 2017-11-11 | Clyde | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-11-04 | Stenhousemuir | 1 - 1 | Clyde |
| 2017-10-28 | Clyde | 2 - 4 | Elgin City |
| 2017-10-21 | Clyde | 1 - 4 | Peterhead |
| 2017-09-30 | Montrose | 3 - 2 | Clyde |
| 2017-09-23 | Clyde | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| 2017-09-16 | Clyde | 2 - 3 | Edinburgh City |
| 2017-09-09 | Stirling Albion | 2 - 3 | Clyde |
| 2017-08-26 | Clyde | 1 - 1 | Stenhousemuir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 10 | 5 | 5 | |
| 8% | 50% | 42% | 83% | 42% | 42% |
Berwick Rangers utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Montrose | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-02 | Berwick Rangers | 1 - 0 | Stirling Albion |
| 2017-11-25 | Elgin City | 5 - 1 | Berwick Rangers |
| 2017-11-18 | Arbroath | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-11-11 | Berwick Rangers | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-11-04 | Annan Athletic | 0 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-10-28 | Berwick Rangers | 1 - 0 | Cowdenbeath |
| 2017-10-21 | Berwick Rangers | 0 - 1 | Montrose |
| 2017-10-14 | Berwick Rangers | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2017-09-30 | Peterhead | 0 - 2 | Berwick Rangers |
| 2017-09-23 | Stenhousemuir | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-09-16 | Berwick Rangers | 3 - 2 | Elgin City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 16 | +11 | 34 |
| 2 | Peterhead | 14 | +14 | 28 |
| 3 | Stirling Albion | 15 | +12 | 27 |
| 4 | Stenhousemuir | 16 | +6 | 26 |
| 5 | Annan Athletic | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Elgin City | 16 | +5 | 24 |
| 7 | Berwick Rangers | 15 | -12 | 20 |
| 8 | Clyde | 14 | -8 | 12 |
| 9 | Edinburgh City | 16 | -19 | 9 |
| 10 | Cowdenbeath | 15 | -15 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Clyde | |
| Berwick Rangers | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Clyde | Berwick Rangers |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Peterhead | 1 - 4 | 0 - 2 |
| 3 | Stirling Albion | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Stenhousemuir | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Annan Athletic | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Elgin City | 2 - 4 | 5 - 1 |
| 7 | Berwick Rangers | - | |
| 8 | Clyde | - | |
| 9 | Edinburgh City | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Clyde | Berwick Rangers | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 12 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 7 | 7 |
Liga forma
| Clyde | Berwick Rangers | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
6 6 |
6
2 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
4 3 |
2
1 5 |
Liga gólok
| Clyde | Berwick Rangers | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
27 |
14
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
15 |
4
16 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (77) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (208) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.35 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.35 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 30% |
Clyde következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Edinburgh City | - | Clyde |
| 2018-01-02 | Clyde | - | Annan Athletic |
| 2018-01-06 | Elgin City | - | Clyde |
| 2018-01-13 | Clyde | - | Stenhousemuir |
| 2018-01-20 | Montrose | - | Clyde |
| 2018-01-27 | Clyde | - | Peterhead |
Berwick Rangers következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-01-02 | Edinburgh City | - | Berwick Rangers |
| 2018-01-06 | Stirling Albion | - | Berwick Rangers |
| 2018-01-13 | Berwick Rangers | - | Annan Athletic |
| 2018-01-20 | Berwick Rangers | - | Elgin City |
| 2018-01-27 | Cowdenbeath | - | Berwick Rangers |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.79 | 4.33 |
| Valószínűség | 25% | 31% | 44% |
| X2 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.00 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.14 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-23 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
