Ligue Professionnelle 1 - Tunézia
szerda, 31.01.2018
12:00
12:00

Club Africain

JS Kairouan
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tunis |
| Vendég: | Kairouan |
| Távolság: | 127.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 4.20 | 8.00 | 1 | 1.06 | 3.25 | |||
| 52% | 17% | 31% | 1.33 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.72 | 2.29 | 1.60 | 4.07 | 1.20 | ||||||
| 58% | 42% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | JS Kairouan | 1 - 0 | Club Africain |
| 2016-03-02 | JS Kairouan | 2 - 1 | Club Africain |
| 2015-09-27 | Club Africain | 5 - 0 | JS Kairouan |
| 2015-04-22 | Club Africain | 1 - 0 | JS Kairouan |
| 2014-11-09 | JS Kairouan | 0 - 1 | Club Africain |
| 2014-05-07 | Club Africain | 1 - 0 | JS Kairouan |
| 2014-01-19 | JS Kairouan | 0 - 1 | Club Africain |
| 2013-02-17 | Club Africain | 2 - 1 | JS Kairouan |
| 2012-11-18 | JS Kairouan | 0 - 0 | Club Africain |
| 2012-05-27 | JS Kairouan | 1 - 2 | Club Africain |
| 2011-11-27 | Club Africain | 2 - 1 | JS Kairouan |
| 2011-05-25 | Club Africain | 0 - 0 | JS Kairouan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 5 | 5 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 42% | 42% | 8% |
Club Africain utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Stade Tunisien | 1 - 2 | Club Africain |
| 2018-01-21 | Club Africain | 4 - 1 | Monastir |
| 2017-12-28 | Gabes | 1 - 0 | Club Africain |
| 2017-12-23 | CO Medenine | 0 - 1 | Club Africain |
| 2017-12-17 | Club Africain | 1 - 0 | Etoile du Sahel |
| 2017-12-10 | ES Zarzis | 0 - 0 | Club Africain |
| 2017-12-06 | Club Africain | 2 - 1 | Sfaxien Sfax |
| 2017-12-03 | Esperance Tunis | 1 - 0 | Club Africain |
| 2017-11-29 | ES Metlaoui | 1 - 1 | Club Africain |
| 2017-11-26 | Club Africain | 1 - 0 | Stade Gabesien |
| 2017-11-22 | Bizertin | 3 - 1 | Club Africain |
| 2017-11-17 | Club Africain | 2 - 1 | Ben Guerdane |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 5 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 42% | 17% |
JS Kairouan utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | JS Kairouan | 2 - 1 | Sfaxien Sfax |
| 2018-01-21 | ES Metlaoui | 0 - 0 | JS Kairouan |
| 2017-12-28 | JS Kairouan | 2 - 0 | Stade Gabesien |
| 2017-12-07 | JS Kairouan | 1 - 2 | Esperance Tunis |
| 2017-11-29 | JS Kairouan | 1 - 2 | Stade Tunisien |
| 2017-11-22 | ES Zarzis | 0 - 0 | JS Kairouan |
| 2017-11-17 | JS Kairouan | 1 - 0 | Etoile du Sahel |
| 2017-11-05 | Gabes | 2 - 0 | JS Kairouan |
| 2017-10-29 | JS Kairouan | 1 - 0 | CO Medenine |
| 2017-10-22 | Ben Guerdane | 0 - 3 | JS Kairouan |
| 2017-10-14 | JS Kairouan | 0 - 2 | Bizertin |
| 2017-09-16 | Monastir | 2 - 0 | JS Kairouan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 0 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 0% |
Tabella Ligue Professionnelle 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Esperance Tunis | 16 | +20 | 40 |
| 2 | Sfaxien Sfax | 16 | +13 | 31 |
| 3 | Etoile du Sahel | 16 | +10 | 30 |
| 4 | Club Africain | 16 | +4 | 27 |
| 5 | Monastir | 16 | +7 | 27 |
| 6 | Gabes | 16 | -1 | 20 |
| 7 | ES Metlaoui | 16 | -3 | 20 |
| 8 | Stade Tunisien | 16 | -4 | 20 |
| 9 | JS Kairouan | 16 | -6 | 20 |
| 10 | Stade Gabesien | 16 | -5 | 18 |
| 11 | Bizertin | 16 | +3 | 16 |
| 12 | CO Medenine | 16 | -12 | 14 |
| 13 | ES Zarzis | 16 | -13 | 10 |
| 14 | Ben Guerdane | 16 | -13 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Club Africain | |
| JS Kairouan | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Club Africain | JS Kairouan |
|---|---|---|---|
| 1 | Esperance Tunis | ||
| 2 | Sfaxien Sfax | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Etoile du Sahel | 1 - 0 | |
| 4 | Club Africain | - | |
| 5 | Monastir | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Gabes | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | ES Metlaoui | 0 - 0 | |
| 8 | Stade Tunisien | 1 - 2 | |
| 9 | JS Kairouan | - | |
| 10 | Stade Gabesien | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Bizertin | ||
| 12 | CO Medenine | ||
| 13 | ES Zarzis | 0 - 0 | |
| 14 | Ben Guerdane | 2 - 1 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Club Africain | JS Kairouan | |
| Pozíció | 4 | 9 |
| Pontok | 27 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 11 |
| Pontok | 18 | 5 |
Liga forma
| Club Africain | JS Kairouan | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 5 |
6
2 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
0 1 |
1
2 4 |
Liga gólok
| Club Africain | JS Kairouan | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
14 |
12
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
6 |
3
9 |
Teljes statisztika Ligue Professionnelle 1
| Mérkőzések (112) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (236) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.11 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.25 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.86 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 54% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 39% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 15% |
Club Africain következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Stade Gabesien | - | Club Africain |
| 2018-02-18 | Club Africain | - | Esperance Tunis |
| 2018-03-01 | Club Africain | - | ES Zarzis |
| 2018-03-11 | Etoile du Sahel | - | Club Africain |
| 2018-03-17 | Club Africain | - | RSB Berkane |
| 2018-03-31 | Club Africain | - | CO Medenine |
JS Kairouan következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | JS Kairouan | - | Monastir |
| 2018-02-18 | Bizertin | - | JS Kairouan |
| 2018-03-01 | JS Kairouan | - | Ben Guerdane |
| 2018-03-10 | CO Medenine | - | JS Kairouan |
| 2018-03-31 | JS Kairouan | - | Gabes |
| 2018-04-08 | Etoile du Sahel | - | JS Kairouan |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 4.20 | 8.00 |
| Valószínűség | 52% | 17% | 31% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.06 | 3.25 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.72 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.40 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.07 | 1.20 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.79 | 1.39 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Nem @ 1.39 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-31 08:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
