Északír Kupa - Észak-Írország

szombat, 05.05.2018
14:30
Cliftonville

Cliftonville

Coleraine

Coleraine

1 - 3
(0 - 0,  1 - 3)
Információ
Város
Hazai: Belfast
Vendég: Coleraine
Távolság: 77.1 km
Stadion
Stadion: Solitude
Befogadóképesség: 8 000 (3 000)
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 14:30 (14:30 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
3.00 3.50 2.25 12 1.57 1.36
31% 31% 38% 1.28 38% 62%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.89 1.89 3.25 1.33
73% 27% 51% 49% 31% 69%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2018-04-07 Coleraine 2 - 1 Cliftonville
2017-12-30 Cliftonville 0 - 0 Coleraine
2017-10-21 Cliftonville 1 - 2 Coleraine
2017-08-15 Coleraine 2 - 0 Cliftonville
2017-04-08 Coleraine 2 - 0 Cliftonville
2017-02-25 Cliftonville 0 - 0 Coleraine
2016-12-02 Coleraine 0 - 1 Cliftonville
2016-09-17 Cliftonville 1 - 0 Coleraine
2016-04-30 Coleraine 3 - 0 Cliftonville
2016-02-27 Cliftonville 1 - 3 Coleraine
2015-10-24 Coleraine 0 - 0 Cliftonville
2015-08-12 Cliftonville 4 - 0 Coleraine
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 5 2
25% 25% 50% 58% 42% 17%

Cliftonville utolsó 12 mérkőzések

2018-04-28 Linfield 1 - 2 Cliftonville
2018-04-21 Crusaders 1 - 1 Cliftonville
2018-04-14 Cliftonville 1 - 3 Glenavon
2018-04-07 Coleraine 2 - 1 Cliftonville
2018-04-03 Ballymena Utd 0 - 3 Cliftonville
2018-03-31 Cliftonville 4 - 1 Loughgall
2018-03-23 Cliftonville 3 - 0 Ards
2018-03-20 Cliftonville 1 - 2 Ballymena Utd
2018-03-17 Carrick Rangers 0 - 1 Cliftonville
2018-03-13 Linfield 0 - 1 Cliftonville
2018-03-10 Cliftonville 3 - 1 Crusaders
2018-02-24 Glentoran 1 - 0 Cliftonville
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 9 8 3
58% 8% 33% 75% 67% 25%

Coleraine utolsó 12 mérkőzések

2018-04-28 Glenavon 0 - 0 Coleraine
2018-04-21 Linfield 2 - 2 Coleraine
2018-04-14 Coleraine 1 - 0 Ballymena Utd
2018-04-07 Coleraine 2 - 1 Cliftonville
2018-04-04 Crusaders 1 - 1 Coleraine
2018-04-03 Crusaders 1 - 1 Coleraine
2018-03-31 Coleraine 3 - 1 Larne
2018-03-23 Coleraine 3 - 2 Carrick Rangers
2018-03-17 Ards 1 - 3 Coleraine
2018-03-13 Coleraine 1 - 0 Glentoran
2018-03-10 Ballymena Utd 0 - 2 Coleraine
2018-02-24 Coleraine 1 - 0 Warrenpoint
G D V +1.5 +2.5 +3.5
8 4 0 8 5 4
67% 33% 0% 67% 42% 33%

Tabella IFA Premiership

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Crusaders 33 26 4 3 99 34 +65 82
2 Coleraine 33 24 8 1 70 27 +43 80
3 Glenavon 33 18 9 6 79 47 +32 63
4 Linfield 33 18 6 9 64 37 +27 60
5 Cliftonville 33 18 4 11 60 38 +22 58
6 Ballymena Utd 33 14 5 14 52 57 -5 47
7 Glentoran 33 12 9 12 42 43 -1 45
8 Dungannon 33 10 5 18 28 51 -23 35
9 Ards 33 10 3 20 32 63 -31 33
10 Warrenpoint 33 7 6 20 45 73 -28 27
11 Carrick Rangers 33 4 5 24 25 70 -45 17
12 Ballinamallard 33 2 6 25 28 84 -56 12

Cliftonville következő 6 mérkőzések

2018-05-09 Cliftonville - Ballymena Utd
2018-05-12 Cliftonville - Glentoran
2018-07-12 Cliftonville - Nordsjaelland
2018-07-19 Nordsjaelland - Cliftonville
2018-08-04 Glentoran - Cliftonville
2018-08-11 Cliftonville - Coleraine

Coleraine következő 6 mérkőzések

2018-07-12 Sp. Subotica - Coleraine
2018-07-19 Coleraine - Sp. Subotica
2018-08-04 Coleraine - Warrenpoint
2018-08-11 Cliftonville - Coleraine
2018-08-18 Glentoran - Coleraine
2018-08-24 Coleraine - Institute

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 3.00 3.50 2.25
Valószínűség 31% 31% 38%
12 @ 1.28
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.57 1.36
Valószínűség 38% 62%
X2 @ 1.36
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.28 3.50
Valószínűség   73% 27%
Felett 1.5 @ 1.28
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.89 1.89
Valószínűség   51% 49%
Felett 2.5 @ 1.89
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   3.25 1.33
Valószínűség   31% 69%
Alatt 3.5 @ 1.33
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.72 2.00
Valószínűség   53% 47%
Igen @ 1.72

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play