Szuperliga - Kína
szombat, 03.03.2018
07:30
07:30

Chongqing L. Ath.

Beijing Renhe
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chongqing |
| Vendég: | Peking |
| Távolság: | 1 458.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 07:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.25 | 3.75 | 1X | 1.28 | 1.80 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.28 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 33% | 67% | 22% | 78% | 22% | 78% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2015-08-11 | Chongqing L. Ath. | 1 - 1 | Beijing Renhe |
| 2015-04-25 | Beijing Renhe | 0 - 1 | Chongqing L. Ath. |
| 2010-11-06 | Beijing Renhe | 2 - 2 | Chongqing L. Ath. |
| 2010-07-28 | Chongqing L. Ath. | 2 - 2 | Beijing Renhe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | |
| 25% | 75% | 0% | 75% | 50% | 50% |
Chongqing L. Ath. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Lausanne | 1 - 1 | Chongqing L. Ath. |
| 2017-11-04 | Chongqing L. Ath. | 0 - 2 | Guangzhou City |
| 2017-10-29 | Changchun Yatai | 3 - 1 | Chongqing L. Ath. |
| 2017-10-25 | Beijing Guoan | 1 - 0 | Chongqing L. Ath. |
| 2017-10-22 | Chongqing L. Ath. | 1 - 1 | Shanghai Shenhua |
| 2017-09-22 | Chongqing L. Ath. | 2 - 2 | Guangzhou |
| 2017-09-16 | Tianjin Quanjian | 2 - 1 | Chongqing L. Ath. |
| 2017-09-10 | Chongqing L. Ath. | 2 - 0 | Liaoning Whowin |
| 2017-08-20 | Henan | 0 - 0 | Chongqing L. Ath. |
| 2017-08-13 | Shanghai Port | 3 - 2 | Chongqing L. Ath. |
| 2017-08-09 | Chongqing L. Ath. | 1 - 0 | Shandong Taishan |
| 2017-08-05 | Guizhou Hengfeng | 1 - 0 | Chongqing L. Ath. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Beijing Renhe utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-18 | Rapid Wien | 4 - 2 | Beijing Renhe |
| 2016-05-11 | Beijing Renhe | 0 - 1 | Cangzhou M. Lions |
| 2015-10-31 | Beijing Renhe | 2 - 2 | Changchun Yatai |
| 2015-10-25 | Cangzhou M. Lions | 1 - 2 | Beijing Renhe |
| 2015-10-17 | Shandong Taishan | 5 - 2 | Beijing Renhe |
| 2015-09-26 | Beijing Renhe | 2 - 3 | Guangzhou |
| 2015-09-19 | Shanghai Port | 3 - 1 | Beijing Renhe |
| 2015-09-12 | Beijing Renhe | 1 - 2 | Shanghai Shenhua |
| 2015-08-23 | Beijing Renhe | 1 - 2 | Zhejiang Pro |
| 2015-08-16 | Beijing Renhe | 2 - 0 | Henan |
| 2015-08-11 | Chongqing L. Ath. | 1 - 1 | Beijing Renhe |
| 2015-07-26 | Beijing Renhe | 2 - 1 | Beijing Guoan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 42% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tianjin Quanjian | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Guangzhou City | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Changchun Yatai | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Guangzhou | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Henan | 1 | -4 | 0 |
| 7 | Guizhou Hengfeng | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Dalian Pro | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Jiangsu Suning | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Beijing Guoan | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Beijing Renhe | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Tianjin J. Tiger | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Hebei | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Chongqing L. Ath. | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Shandong Taishan | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Shanghai Port | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Chongqing L. Ath. | Beijing Renhe | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 4 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Chongqing L. Ath. | Beijing Renhe | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Chongqing L. Ath. | Beijing Renhe | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (3) | |
| Hazai győzelmek | 0% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 67% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (15) | |
| Meccsenkénti gólok | 5.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 3.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 100% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 67% |
Chongqing L. Ath. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Shandong Taishan | - | Chongqing L. Ath. |
| 2018-03-17 | Chongqing L. Ath. | - | Jiangsu Suning |
| 2018-03-30 | Shanghai Port | - | Chongqing L. Ath. |
| 2018-04-07 | Dalian Pro | - | Chongqing L. Ath. |
| 2018-04-15 | Chongqing L. Ath. | - | Beijing Guoan |
| 2018-04-20 | Henan | - | Chongqing L. Ath. |
Beijing Renhe következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Tianjin Quanjian | - | Beijing Renhe |
| 2018-03-18 | Changchun Yatai | - | Beijing Renhe |
| 2018-03-31 | Beijing Guoan | - | Beijing Renhe |
| 2018-04-08 | Beijing Renhe | - | Shanghai Shenhua |
| 2018-04-14 | Beijing Renhe | - | Guizhou Hengfeng |
| 2018-04-21 | Hebei | - | Beijing Renhe |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.25 | 3.75 |
| Valószínűség | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.80 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 1.5 @ 3.00 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 04:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
