League Two - Anglia
szombat, 28.04.2018
15:00
15:00

Chesterfield

Wycombe
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chesterfield |
| Vendég: | High Wycombe |
| Távolság: | 185.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Proact Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.50 | 1.53 | 2 | 2.60 | 1.12 | |||
| 23% | 24% | 53% | 1.53 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 55% | 45% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | Wycombe | 1 - 0 | Chesterfield |
| 2016-12-03 | Chesterfield | 0 - 5 | Wycombe |
| 2014-02-22 | Wycombe | 1 - 0 | Chesterfield |
| 2013-11-23 | Chesterfield | 2 - 0 | Wycombe |
| 2013-01-05 | Wycombe | 2 - 1 | Chesterfield |
| 2012-09-15 | Chesterfield | 3 - 1 | Wycombe |
| 2012-04-09 | Chesterfield | 4 - 0 | Wycombe |
| 2011-12-10 | Wycombe | 3 - 2 | Chesterfield |
| 2011-03-01 | Chesterfield | 4 - 1 | Wycombe |
| 2010-10-16 | Wycombe | 1 - 2 | Chesterfield |
| 2009-03-07 | Wycombe | 1 - 1 | Chesterfield |
| 2008-08-30 | Chesterfield | 0 - 1 | Wycombe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Chesterfield utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Forest Green | 4 - 1 | Chesterfield |
| 2018-04-17 | Exeter | 2 - 1 | Chesterfield |
| 2018-04-14 | Chesterfield | 0 - 1 | Mansfield |
| 2018-04-10 | Morecambe | 2 - 2 | Chesterfield |
| 2018-04-07 | Grimsby | 1 - 0 | Chesterfield |
| 2018-03-30 | Port Vale | 2 - 1 | Chesterfield |
| 2018-03-25 | Chesterfield | 3 - 1 | Notts County |
| 2018-03-17 | Cheltenham | 1 - 1 | Chesterfield |
| 2018-03-10 | Chesterfield | 1 - 3 | Lincoln |
| 2018-02-24 | Chesterfield | 2 - 1 | Swindon |
| 2018-02-17 | Carlisle | 2 - 0 | Chesterfield |
| 2018-02-13 | Chesterfield | 2 - 3 | Cambridge Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 67% | 42% |
Wycombe utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Wycombe | 0 - 4 | Accrington |
| 2018-04-17 | Lincoln | 0 - 0 | Wycombe |
| 2018-04-14 | Yeovil | 0 - 1 | Wycombe |
| 2018-04-02 | Wycombe | 2 - 1 | Grimsby |
| 2018-03-30 | Notts County | 0 - 0 | Wycombe |
| 2018-03-24 | Wycombe | 0 - 0 | Port Vale |
| 2018-03-21 | Crawley | 2 - 3 | Wycombe |
| 2018-03-17 | Barnet | 0 - 2 | Wycombe |
| 2018-03-10 | Wycombe | 1 - 1 | Cambridge Utd |
| 2018-02-27 | Wycombe | 0 - 1 | Coventry |
| 2018-02-24 | Wycombe | 2 - 4 | Morecambe |
| 2018-02-17 | Cheltenham | 0 - 2 | Wycombe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 44 | +32 | 90 |
| 2 | Luton | 44 | +46 | 84 |
| 3 | Wycombe | 44 | +17 | 78 |
| 4 | Exeter | 44 | +11 | 77 |
| 5 | Notts County | 44 | +24 | 76 |
| 6 | Lincoln | 44 | +17 | 74 |
| 7 | Coventry | 44 | +12 | 71 |
| 8 | Mansfield | 44 | +14 | 68 |
| 9 | Swindon | 44 | -1 | 64 |
| 10 | Carlisle | 44 | +7 | 63 |
| 11 | Colchester | 44 | +2 | 61 |
| 12 | Cambridge Utd | 44 | -8 | 61 |
| 13 | Newport County | 43 | -2 | 60 |
| 14 | Crawley | 44 | -7 | 58 |
| 15 | Stevenage | 44 | -6 | 52 |
| 16 | Cheltenham | 44 | 0 | 51 |
| 17 | Crewe | 44 | -15 | 50 |
| 18 | Port Vale | 44 | -12 | 47 |
| 19 | Yeovil | 44 | -15 | 47 |
| 20 | Forest Green | 44 | -18 | 47 |
| 21 | Morecambe | 44 | -14 | 45 |
| 22 | Grimsby | 44 | -28 | 45 |
| 23 | Barnet | 44 | -23 | 40 |
| 24 | Chesterfield | 43 | -33 | 35 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chesterfield | |
| Wycombe | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chesterfield | Wycombe |
|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Luton | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 3 | Wycombe | - | |
| 4 | Exeter | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Notts County | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Lincoln | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 7 | Coventry | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Mansfield | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Swindon | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Carlisle | 2 - 2 | 3 - 3 |
| 11 | Colchester | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Cambridge Utd | 2 - 3 | 1 - 3 |
| 13 | Newport County | 0 - 0 | |
| 14 | Crawley | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 15 | Stevenage | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Cheltenham | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 17 | Crewe | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 18 | Port Vale | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 19 | Yeovil | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 20 | Forest Green | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 21 | Morecambe | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 22 | Grimsby | 1 - 3 | 2 - 3 |
| 23 | Barnet | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 24 | Chesterfield | - |
Liga pozíció
| Chesterfield | Wycombe | |
| Pozíció | 24 | 3 |
| Pontok | 35 | 78 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 23 | 1 |
| Pontok | 24 | 40 |
Liga forma
| Chesterfield | Wycombe | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
8 26 |
22
12 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 11 |
11
7 4 |
Liga gólok
| Chesterfield | Wycombe | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
45
78 |
76
59 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
31 |
34
24 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (527) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1395) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Chesterfield következő 6 mérkőzések
| 2018-05-01 | Chesterfield | - | Newport County |
| 2018-05-05 | Barnet | - | Chesterfield |
| 2018-07-25 | Chesterfield | - | Wigan |
| 2018-08-04 | Ebbsfleet Utd | - | Chesterfield |
| 2018-08-07 | Chesterfield | - | Aldershot |
| 2018-08-11 | Chesterfield | - | Braintree |
Wycombe következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Wycombe | - | Stevenage |
| 2018-07-14 | Wycombe | - | West Ham |
| 2018-07-17 | Wycombe | - | Brentford |
| 2018-08-04 | Wycombe | - | Blackpool |
| 2018-08-11 | Doncaster | - | Wycombe |
| 2018-08-14 | Wycombe | - | Northampton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 6.50 | 4.50 | 1.53 |
| Valószínűség | 23% | 24% | 53% |
| 2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.12 |
| Valószínűség | 30% | 70% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
