League Two - Anglia
szombat, 30.12.2017
15:00
15:00

Chesterfield

Colchester
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chesterfield |
| Vendég: | Colchester |
| Távolság: | 217.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Proact Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.50 | 2.37 | 2 | 1.60 | 1.37 | |||
| 26% | 20% | 54% | 2.37 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 50% | 50% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-12 | Colchester | 1 - 1 | Chesterfield |
| 2016-11-05 | Colchester | 1 - 2 | Chesterfield |
| 2016-02-16 | Colchester | 1 - 1 | Chesterfield |
| 2015-09-12 | Chesterfield | 3 - 3 | Colchester |
| 2015-04-14 | Chesterfield | 6 - 0 | Colchester |
| 2014-10-21 | Colchester | 2 - 1 | Chesterfield |
| 2012-01-21 | Colchester | 1 - 2 | Chesterfield |
| 2011-10-01 | Chesterfield | 0 - 1 | Colchester |
| 2006-04-15 | Chesterfield | 2 - 2 | Colchester |
| 2005-10-01 | Colchester | 1 - 2 | Chesterfield |
| 2005-03-28 | Colchester | 1 - 0 | Chesterfield |
| 2004-08-21 | Chesterfield | 2 - 1 | Colchester |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 25% |
Chesterfield utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Chesterfield | 0 - 2 | Crewe |
| 2017-12-23 | Stevenage | 5 - 1 | Chesterfield |
| 2017-12-16 | Wycombe | 1 - 0 | Chesterfield |
| 2017-12-09 | Chesterfield | 2 - 1 | Barnet |
| 2017-12-05 | Fleetwood | 2 - 0 | Chesterfield |
| 2017-11-25 | Mansfield | 2 - 2 | Chesterfield |
| 2017-11-21 | Chesterfield | 3 - 2 | Forest Green |
| 2017-11-18 | Chesterfield | 1 - 0 | Exeter |
| 2017-11-11 | Swindon | 2 - 2 | Chesterfield |
| 2017-11-04 | Bradford | 2 - 0 | Chesterfield |
| 2017-10-28 | Chesterfield | 2 - 2 | Carlisle |
| 2017-10-21 | Cambridge Utd | 2 - 1 | Chesterfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 42% |
Colchester utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Crawley | 0 - 2 | Colchester |
| 2017-12-23 | Colchester | 1 - 1 | Port Vale |
| 2017-12-15 | Swindon | 2 - 3 | Colchester |
| 2017-12-09 | Colchester | 3 - 1 | Exeter |
| 2017-11-25 | Notts County | 2 - 1 | Colchester |
| 2017-11-21 | Colchester | 1 - 0 | Lincoln |
| 2017-11-18 | Colchester | 0 - 0 | Morecambe |
| 2017-11-11 | Barnet | 0 - 1 | Colchester |
| 2017-11-07 | Southend | 2 - 0 | Colchester |
| 2017-10-28 | Colchester | 3 - 1 | Crewe |
| 2017-10-21 | Coventry | 0 - 0 | Colchester |
| 2017-10-17 | Newport County | 1 - 2 | Colchester |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 42% | 25% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 24 | +39 | 51 |
| 2 | Notts County | 24 | +18 | 47 |
| 3 | Lincoln | 24 | +12 | 40 |
| 4 | Wycombe | 24 | +11 | 40 |
| 5 | Colchester | 24 | +8 | 39 |
| 6 | Exeter | 23 | +3 | 39 |
| 7 | Coventry | 24 | +8 | 38 |
| 8 | Mansfield | 24 | +6 | 37 |
| 9 | Accrington | 23 | +5 | 37 |
| 10 | Newport County | 24 | +4 | 35 |
| 11 | Swindon | 23 | +2 | 35 |
| 12 | Carlisle | 24 | +3 | 34 |
| 13 | Grimsby | 24 | -3 | 34 |
| 14 | Cambridge Utd | 24 | -8 | 33 |
| 15 | Cheltenham | 24 | -2 | 30 |
| 16 | Stevenage | 24 | -5 | 30 |
| 17 | Port Vale | 24 | -8 | 28 |
| 18 | Crawley | 24 | -8 | 27 |
| 19 | Yeovil | 25 | -10 | 27 |
| 20 | Crewe | 24 | -12 | 26 |
| 21 | Morecambe | 25 | -12 | 25 |
| 22 | Barnet | 24 | -11 | 20 |
| 23 | Chesterfield | 24 | -20 | 20 |
| 24 | Forest Green | 23 | -20 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chesterfield | |
| Colchester | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chesterfield | Colchester |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 3 - 0 | |
| 2 | Notts County | 2 - 1 | |
| 3 | Lincoln | ||
| 4 | Wycombe | ||
| 5 | Colchester | - | |
| 6 | Exeter | 1 - 0 | |
| 7 | Coventry | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Mansfield | ||
| 9 | Accrington | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Newport County | 1 - 2 | |
| 11 | Swindon | 2 - 3 | |
| 12 | Carlisle | 2 - 2 | |
| 13 | Grimsby | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 14 | Cambridge Utd | 1 - 0 | |
| 15 | Cheltenham | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 16 | Stevenage | ||
| 17 | Port Vale | 2 - 0 | |
| 18 | Crawley | 0 - 2 | |
| 19 | Yeovil | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 20 | Crewe | 0 - 2 | |
| 21 | Morecambe | 0 - 2 | |
| 22 | Barnet | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 23 | Chesterfield | - | |
| 24 | Forest Green | 3 - 2 |
Liga pozíció
| Chesterfield | Colchester | |
| Pozíció | 23 | 5 |
| Pontok | 20 | 39 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 8 |
| Pontok | 14 | 17 |
Liga forma
| Chesterfield | Colchester | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 14 |
11
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 6 |
5
2 5 |
Liga gólok
| Chesterfield | Colchester | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
46 |
35
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
19 |
14
17 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (287) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (755) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Chesterfield következő 6 mérkőzések
| 2018-01-01 | Coventry | - | Chesterfield |
| 2018-01-06 | Accrington | - | Chesterfield |
| 2018-01-13 | Chesterfield | - | Luton |
| 2018-01-20 | Yeovil | - | Chesterfield |
| 2018-01-27 | Chesterfield | - | Stevenage |
| 2018-02-03 | Chesterfield | - | Crawley |
Colchester következő 6 mérkőzések
| 2018-01-01 | Colchester | - | Cambridge Utd |
| 2018-01-06 | Colchester | - | Cheltenham |
| 2018-01-13 | Wycombe | - | Colchester |
| 2018-01-20 | Colchester | - | Grimsby |
| 2018-01-27 | Port Vale | - | Colchester |
| 2018-02-03 | Colchester | - | Newport County |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.50 | 2.37 |
| Valószínűség | 26% | 20% | 54% |
| 2 @ 2.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 1.37 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-30 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
